Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[6.11.2008] Czwartek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
284 odpowiedzi w tym temacie

#261 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:46

Bo obecnie mam czarne wlosy..i jakos tak. Chce zeby wizualnie sie troche ze mna kojarzyly.

#262 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:47

preferujesz brunetki widzę :D

<umieraam></span> <umieraam></span> świetnie to zabrzmiało :-) ale widać przewagę brunetek moze następny będzie cos dal blondynek ?

#263 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:47

Mirabelka__22, skąd ja ją kojarzę?? przypomina mi kogoś ... <hmm></span> ładny :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#264 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:47

dobra uciekam spać

dobranoc
miłej nocki
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#265 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:48

nie(d)oceniona, może Julię z TATU :P Jakieś podobieństwo jest, chyba że mówisz o swojej znajomej :P

Elodi napisał/a:
preferujesz brunetki widzę :D
<umieraam></span> <umieraam></span> świetnie to zabrzmiało :-)

Tam od razu śmiesznie :P

[ Dodano: 2008-11-06, 22:49 ]

dobra uciekam spać

pa słońce :*

#266 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:50

nie(d)oceniona, nie wiem kto to <bezradny></span>

asia21_87, Dobrej nocki ;-)

[ Dodano: 2008-11-06, 22:51 ]
Nie robimy OT :mrgreen:

Mozna komentowac w dziale nasze awatary <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span>

#267 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:51

może Julię z TATU

a z niąbym nie skojarzyła ... chociażrzeczywiście jakieś podobieństwo jest :mrgreen:

asia21_87, miłych i kolorowych :*

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#268 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:52

Nie chce wygladac jak lesbijka :roll:
Mimo ze preferuje brunetki :mrgreen:

#269 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:53

asia21_87, kolorowych :-)


ja też sie kładę bo dzis wcześnie wstałam o 6 rano i trochę muszę odespać by jutro jak zombi nie wyglądać :-) dobranoc moje piękne zycze wam samych kolorowych snów i niech każdej z was przyśni sie jej 40 mlionów wygrane w lotku :-) :-)

#270 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:53

ja juz po kapieli :-D

L pojechal bratu auto odstawic wiec mam wolna chwilke :mrgreen:
zmeczona jestem.....dobrze ze juz jutro piatek :-D

Mirabelkoladny ten nowy avek :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#271 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:54

Nie chce wygladac jak lesbijka :roll:

Przecież nikt nie przyrównuje Cię do lesbijki, zresztą co tu chcieć od urody Julii? Ładna jest, a że lesbijka to nie ma nic do rzeczy.

#272 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:54

Mirabelkoladny ten nowy avek


<jupi></span> <tuptup></span> <tuptup></span> <tuptup></span> <tuptup></span> <tuptup></span> <tuptup></span> <tuptup></span>
Fajnie ze wam sie podoba.

[ Dodano: 2008-11-06, 22:55 ]
P wszedl na gadu, napisal smsa a ja nic, choc dostepna jestem. I patrze ze juz go nie ma ;-) Z gadu to wlasciwie tylko ze mna pisze.

#273 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 23:15

Mirabelka__22, duma Ci nie pozwala odpisać, czy co? Bo teraz nie wiem, czy ty chcesz tej zgody czy nadal się zadręczać?

[ Dodano: 2008-11-06, 23:28 ]
Dzisiaj K. mnie oszukał :P Najpierw powiedział mi, że w internecie jest moje zdjęcie, jak grałam na koncercie na klawiszach w Głogowie i zaraz mi prześle. Ja już podniecona, że nowe photo obcykam, a on posyła mi to:

[ Dodano: 2008-11-06, 23:28 ]
Dodam, że chomik nie jest przypadkowy - K. czasami porównuje mnie do chomisia, bo na jednym zdjęciu byłam rzekomo podoba :P Taką nadzieję mi zrobił ;P

Załączone miniatury

  • astheriatr1.jpg


#274 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 23:34

Elodi wow :-P zamieniłaś sie w chomiczka :-D
a to zdjęcie jest przesłitaśne :mrgreen:
ja kiedyś też miałam chomika w dziecinstwie...ale moje siostra go tak napasła i chomik zasnął na dłużej.. tak nam rodzice to wytłumaczyli :roll:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#275 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 23:36

Donn, ten na zdjęciu też nie jest szczupły za bardzo :P Już powiedziałam K. że nie jestem ruda i nie jestem gruba chyba aż tak :P Cudowny chomiś, ale ja myślałam, że dostanę zdjęcie z koncertu :roll:

#276 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 23:41

Elodi to miałaś niespodzianke :-D
a co to za koncert gdzie grałaś na klawiszach?

a naszego rodzynka dziś nie było i chyba szybko tu nie przyjdzie :roll: :-D
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#277 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 23:43

a co to za koncert gdzie grałaś na klawiszach?


X Mayday Rock Festiwal 26.10.2006 Głogów :]
Kilka zdjęć było z tego festiwalu i myślałam, że i ja również, a tu wielki chom :D

#278 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 23:46

<placze></span> <placze></span> <placze></span> <placze></span>

#279 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 23:47

<placze></span> <placze></span> <placze></span>

Cóz się stało?!

#280 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 23:48

/muszę o nim zapomnieć..ale nie wiem jak :cry:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych