[6.11.2008] Czwartek
#261
Napisano 06 listopada 2008 - 22:46
#262
Napisano 06 listopada 2008 - 22:47
preferujesz brunetki widzę
#263
Napisano 06 listopada 2008 - 22:47
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#265
Napisano 06 listopada 2008 - 22:48
Tam od razu śmiesznieElodi napisał/a:
preferujesz brunetki widzę![]()
świetnie to zabrzmiało
[ Dodano: 2008-11-06, 22:49 ]
pa słońcedobra uciekam spać
#266
Napisano 06 listopada 2008 - 22:50
asia21_87, Dobrej nocki
[ Dodano: 2008-11-06, 22:51 ]
Nie robimy OT
Mozna komentowac w dziale nasze awatary
#267
Napisano 06 listopada 2008 - 22:51
a z niąbym nie skojarzyła ... chociażrzeczywiście jakieś podobieństwo jestmoże Julię z TATU
asia21_87, miłych i kolorowych
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#268
Napisano 06 listopada 2008 - 22:52
Mimo ze preferuje brunetki
#269
Napisano 06 listopada 2008 - 22:53
ja też sie kładę bo dzis wcześnie wstałam o 6 rano i trochę muszę odespać by jutro jak zombi nie wyglądać
#271
Napisano 06 listopada 2008 - 22:54
Przecież nikt nie przyrównuje Cię do lesbijki, zresztą co tu chcieć od urody Julii? Ładna jest, a że lesbijka to nie ma nic do rzeczy.Nie chce wygladac jak lesbijka
#272
Napisano 06 listopada 2008 - 22:54
Mirabelkoladny ten nowy avek
Fajnie ze wam sie podoba.
[ Dodano: 2008-11-06, 22:55 ]
P wszedl na gadu, napisal smsa a ja nic, choc dostepna jestem. I patrze ze juz go nie ma
#273
Napisano 06 listopada 2008 - 23:15
[ Dodano: 2008-11-06, 23:28 ]
Dzisiaj K. mnie oszukał
[ Dodano: 2008-11-06, 23:28 ]
Dodam, że chomik nie jest przypadkowy - K. czasami porównuje mnie do chomisia, bo na jednym zdjęciu byłam rzekomo podoba
#274
Napisano 06 listopada 2008 - 23:34
a to zdjęcie jest przesłitaśne
ja kiedyś też miałam chomika w dziecinstwie...ale moje siostra go tak napasła i chomik zasnął na dłużej.. tak nam rodzice to wytłumaczyli
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#275
Napisano 06 listopada 2008 - 23:36
#276
Napisano 06 listopada 2008 - 23:41
a co to za koncert gdzie grałaś na klawiszach?
a naszego rodzynka dziś nie było i chyba szybko tu nie przyjdzie
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#277
Napisano 06 listopada 2008 - 23:43
a co to za koncert gdzie grałaś na klawiszach?
X Mayday Rock Festiwal 26.10.2006 Głogów :]
Kilka zdjęć było z tego festiwalu i myślałam, że i ja również, a tu wielki chom
#278
Napisano 06 listopada 2008 - 23:46
#279
Napisano 06 listopada 2008 - 23:47
Cóz się stało?!
![]()
![]()
#280
Napisano 06 listopada 2008 - 23:48
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty












