Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[6.11.2008] Czwartek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
284 odpowiedzi w tym temacie

#201 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:30

nie(d)oceniona, znudzi ci sie kiedyć taka samodzielność i zapragniesz żyć w związku, wydaje ze z czasem kazdy tak ma
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#202 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:31

Donn, widze następna za którą tłum wielbicieli gania :mrgreen: to sobie wybierz tego lepszego, śliczniejszego , milszego, bardziej jakoego tam chcesz ... byle ci odpowiadał :) i zbajeruj do końca :mrgreen: a co raz sie żyje

[ Dodano: 2008-11-06, 21:32 ]

znudzi ci sie kiedyć taka samodzielność i zapragniesz żyć w związku

i tego się boję ... bo ja sie do związku chyba nie nadaje

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#203 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:36

bo ja sie do związku chyba nie nadaje

każdy sie nadaje .... uwierz mi tez kiedyś tak mówiłam do puki nie spotkałam jednego a potem drugiego mojego chłopaka (ten drugi to tomek) ... jeszcze miałam do tego manie ze ja sie to nie mogę podobać facetom (trochę mi to jeszcze zostało) a teraz mam kogoś i jest dobrze wiec i ty znajdziesz tą właściwą osobę ...

angik1683, z całego serduszka dziękuję :-)

#204 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:36

nie(d)oceniona no nie wiem co to sie porobiło :-D ale ostatnio zaczęłam w spodnicy chodzić :-D a zawsze w spodniach...
troche chce mi sie smiać..bo nikogo...nikogo a teraz dwóch na raz coś do mojej osoby przywiało :->
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#205 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:36

Ale mam do czytania!

Przywieźli nam drzewo i popołudnie zleciało...
Jutro będę miała zakwasy od tego wrzucania, ale to nic.

Znowu przyszedł czas "starania się" o dzidzię i jest fajnie :lol:
Tym razem odpuściliśmy sobie lekarza.
Jestem w Peru...

#206 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:37

Donn, no to tylko sie cieszyć i do Ciebie wybór należy :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#207 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:37

Cześć kochana :*


Czesc Piekna <buzki></span>

Nietylko ty miałaś dziś ciężki dzień


<pocieszacz></span> <pocieszacz></span> <pocieszacz></span>

Jutro juz piatek <jupi></span> 8 godz. w pracy i balety <tanczy7></span> <tanczy7></span> <tanczy7></span> <tanczy7></span> <tanczy7></span> hihihihii

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#208 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:38

Donn, jeszcze wszystkiego nie doczytałam, ale daj mu numer, co ci szkodzi :mrgreen:
Jestem w Peru...

#209 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:40

fajna babka, ja raczej nie nadaje sie do życia z kimś pod jednym dachem ... musiałby być aniołem żeby ze mną wytrzymać :roll: na prawde mam ciężki charakter <bezradny></span>

ostatnio zaczęłam w spodnicy chodzić a zawsze w spodniach...

i to wszystko wyjaśnia <luzak></span>

malutka-iwona, katti, <hello></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#210 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:41

Jutro juz piatek <jupi></span>

Tym się pocieszam :P 7h w szkole, męczące lekcje, potem na 17 wykładać angola moim kochanym paniom i do baru :D :D

#211 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:44

Donn, no to wielka zmiana byle tak dalej :-)

musiałby być aniołem żeby ze mną wytrzymać :roll: na prawde mam ciężki charakter <bezradny></span>

nikt nie jest bez wad ... a jak sie jest z kimś to sie trochę mięknie jesli sie widzi że na prawde tej osobie zależy i jest miło to nie ma serca sie kłócić .... coś ja o tym wiem ja to jestem strasznie cięta i fochowata a juz półtorej miesiąca mieszkam z tomkiem i dajemy radę :-) :-)

#212 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:44

nikt nie jest bez wad ... a jak sie jest z kimś to sie trochę mięknie jesli sie widzi że na prawde tej osobie zależy i jest miło to nie ma serca sie kłócić

popieram :)

#213 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:49

fajna babka, tu nawet nie o kłótnie chodzi ... bo w wielu kwestiach jestem w stanie ustąpić ... nie wiem jak to wytłumaczyć ... bywam upierdliwa owszem, ale też staram sie nie dawaćzbytnio we znaki. najgorsze jest to że jak mi cośnie spasi to od razu o tym gadam, i to tak jakbym "pół swiata naprawić chciała" (cytat ze znajomego :roll: ).nie wiem może rzeczywiście kiedyś spotkam kogoś z kim warto bedzie sie męczyć i on stwierdzi to samo o mnie... póki co ciężko mi w to uwierzyć

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#214 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:50

ok uciekam sie kąpać, może zaraz wróce :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#215 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:52

może zaraz wróce :)

Nie zaraz, tylko na pewno :D

#216 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:53

może zaraz wróce :)


A ja juz ziewam :roll: posiedze do 22 i kima <spie1></span>

Wszystkim kol. snow <buzki></span> i udanego piateczku <tancza3></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#217 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:54

nie(d)oceniona uśmiechnie się do Ciebie słoneczko zobaczysz :-)
poznasz kogoś kto zaakceptuje Twoje wady i zalety... bo na tym polega życie, aby akceptować drugą osobę taką jaka jest :-)
weź przykład ze mnie ubierz spódniczke i już kogoś poznasz :mrgreen:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#218 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:55

weź przykład ze mnie ubierz spódniczke i już kogoś poznasz

niestety ze względu na tą spódniczkę wybacz ale przykładu nie wezmę :mrgreen: nie noszę kiecek :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#219 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:55

może zaraz wróce :)

czekamy

weź przykład ze mnie ubierz spódniczke i już kogoś poznasz :mrgreen:

spódniczka najlepszy sposób na faceta.... popieram i też zastosowałam i podziałało ;-)

[ Dodano: 2008-11-06, 21:56 ]

niestety ze względu na tą spódniczkę wybacz ale przykładu nie wezmę :mrgreen: nie noszę kiecek :mrgreen:

dlaczego ? masz jakiś powód? jesli można wiedzieć

#220 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:57

Ja również bez spódniczek, bo nei sądzę, żeby moje nogi się nadawały jednym słowem :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych