[6.11.2008] Czwartek
#202
Napisano 06 listopada 2008 - 21:31
[ Dodano: 2008-11-06, 21:32 ]
i tego się boję ... bo ja sie do związku chyba nie nadajeznudzi ci sie kiedyć taka samodzielność i zapragniesz żyć w związku
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#203
Napisano 06 listopada 2008 - 21:36
każdy sie nadaje .... uwierz mi tez kiedyś tak mówiłam do puki nie spotkałam jednego a potem drugiego mojego chłopaka (ten drugi to tomek) ... jeszcze miałam do tego manie ze ja sie to nie mogę podobać facetom (trochę mi to jeszcze zostało) a teraz mam kogoś i jest dobrze wiec i ty znajdziesz tą właściwą osobę ...bo ja sie do związku chyba nie nadaje
angik1683, z całego serduszka dziękuję
#204
Napisano 06 listopada 2008 - 21:36
troche chce mi sie smiać..bo nikogo...nikogo a teraz dwóch na raz coś do mojej osoby przywiało :->
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#205
Napisano 06 listopada 2008 - 21:36
Przywieźli nam drzewo i popołudnie zleciało...
Jutro będę miała zakwasy od tego wrzucania, ale to nic.
Znowu przyszedł czas "starania się" o dzidzię i jest fajnie
Tym razem odpuściliśmy sobie lekarza.
#207
Napisano 06 listopada 2008 - 21:37
Cześć kochana
Czesc Piekna
Nietylko ty miałaś dziś ciężki dzień
Jutro juz piatek
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#208
Napisano 06 listopada 2008 - 21:38
#209
Napisano 06 listopada 2008 - 21:40
i to wszystko wyjaśniaostatnio zaczęłam w spodnicy chodzić a zawsze w spodniach...
malutka-iwona, katti,
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#210
Napisano 06 listopada 2008 - 21:41
Tym się pocieszamJutro juz piatek
#211
Napisano 06 listopada 2008 - 21:44
nikt nie jest bez wad ... a jak sie jest z kimś to sie trochę mięknie jesli sie widzi że na prawde tej osobie zależy i jest miło to nie ma serca sie kłócić .... coś ja o tym wiem ja to jestem strasznie cięta i fochowata a juz półtorej miesiąca mieszkam z tomkiem i dajemy radęmusiałby być aniołem żeby ze mną wytrzymać
na prawde mam ciężki charakter
#212
Napisano 06 listopada 2008 - 21:44
popieramnikt nie jest bez wad ... a jak sie jest z kimś to sie trochę mięknie jesli sie widzi że na prawde tej osobie zależy i jest miło to nie ma serca sie kłócić
#213
Napisano 06 listopada 2008 - 21:49
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#215
Napisano 06 listopada 2008 - 21:52
Nie zaraz, tylko na pewnomoże zaraz wróce
#216
Napisano 06 listopada 2008 - 21:53
może zaraz wróce
A ja juz ziewam
Wszystkim kol. snow
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#217
Napisano 06 listopada 2008 - 21:54
poznasz kogoś kto zaakceptuje Twoje wady i zalety... bo na tym polega życie, aby akceptować drugą osobę taką jaka jest
weź przykład ze mnie ubierz spódniczke i już kogoś poznasz
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#218
Napisano 06 listopada 2008 - 21:55
niestety ze względu na tą spódniczkę wybacz ale przykładu nie wezmęweź przykład ze mnie ubierz spódniczke i już kogoś poznasz
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#219
Napisano 06 listopada 2008 - 21:55
czekamymoże zaraz wróce
spódniczka najlepszy sposób na faceta.... popieram i też zastosowałam i podziałałoweź przykład ze mnie ubierz spódniczke i już kogoś poznasz
[ Dodano: 2008-11-06, 21:56 ]
dlaczego ? masz jakiś powód? jesli można wiedziećniestety ze względu na tą spódniczkę wybacz ale przykładu nie wezmę
nie noszę kiecek
#220
Napisano 06 listopada 2008 - 21:57
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty










