Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Co dzis zjadlas?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7453 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 04 czerwca 2007 - 12:16

Ja dzisiaj robię kotleciki z kapustą i kaszą manną w sosie pomidorowym.

zmiana zasad, 15.12.2009

Temat "co dzis macie w menu" zmienil swoja nazwe i zastosowanie. Od dzis, w jednym poscie piszemy, co zjedlismy na sniadanie, obiad i kolacje. Moga byc i przekaski dnia codziennego, ale wszystko zawarte w jednym poscie! Nie piszemy po zjedzonym sniadaniu "jogurt" za kilka godzin "na obiad byl kurczak" w na nastepny dzien "wczoraj na kolacje byla parowka"
Posty na raty, beda usuwane.
/madzia/


"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#2 Xantia

Xantia
  • Użytkownik
  • 228 postów

Napisano 04 czerwca 2007 - 12:21

dzisiaj poniedzialek a w poniedzialek przemek gotuje wiec niespodzianka :D
chociaz jak znam zycie bedzie schabowy hehe
nigdy nie przestane cie kochac :******** [`]

#3 kroplarosy

kroplarosy
  • Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 04 czerwca 2007 - 14:14

U mnie były dziś krokiety z barszczykiem czerwonym.... Pychotka.... :lol:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#4 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 04 czerwca 2007 - 17:17

a u mnie bigosik odgrzewany od mamusi :) takie to studenckie życie+ sesja w jednym :D

#5 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 05 czerwca 2007 - 07:07

U mnie wczoraj na obiad, ktory zwykle jest juz kolacja byly udka kurczaka prosto z grila :-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#6 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 05 czerwca 2007 - 08:20

U mnie dzisiaj niestety jakiś fast food bo nie mam czasu.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#7 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1 419 postów

Napisano 05 czerwca 2007 - 14:07

U mnie kalafiorek z zarumienioną tartą bułeczką :)
Dołączona grafika

#8 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 05 czerwca 2007 - 14:59

mmm uwielbiam kalafior, Mis tez ;-)
Jak wybierzemy sie dzis do sklepu to zakupie bo mi smaka narobilas ;-)
A jak nie, to bedzie jakas mrozonka z frytkami :-P
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#9 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1 419 postów

Napisano 05 czerwca 2007 - 15:12

hehe :)
A jutro mam żółta fasolkę z bułeczka moja mama sie śmieje ze w lato jestem tania w utrzymaniu bo wcinam głownie gotowane warzywa :D
Mój miś ma od dawna chrapke na pieczone żeberka w sosiku barbeque,dzisiaj zobaczylam w sawi piekne chude żeberka za 7,90 to mu zrobie a co :D
Dołączona grafika

#10 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 05 czerwca 2007 - 17:03

a feeek kalafior. na samą myśl robi mi się niedobrze :!:
my dzisiaj jedliśmy nalesniki z truskawkami :) pycha :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#11 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 06 czerwca 2007 - 08:01

Ja dzisiaj mam smażone filety z dorsza i frytki z surówką z młodej kapusty.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#12 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 06 czerwca 2007 - 17:21

Ja dzisiaj mam smażone filety z dorsza i frytki z surówką z młodej kapusty.

rybka, pycha :)
pierogi ruskie z zamrażarki mamine ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#13 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1 419 postów

Napisano 07 czerwca 2007 - 11:18

A ja dzisiaj mojemu misiowi robię niespodzianke i przyżądzam mu pieczone żeberka w sosiku barbeque do tego pieczone cwiartki mlodych ziemniaczków i lodowato zimne piwko :) .
Dziewczynki jeśli wasz facet lubi tego typu potrawy to kupcie przyprawę z Kamisa do żeberek i przyżądźcie je wedlug przepisu na opakowaniu efekt murowany! :)
Dołączona grafika

#14 mama adama

mama adama
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 07 czerwca 2007 - 21:36

Hmmm... mój lubi - zwłaszcza piwko ;P
chyba spróbuję to zrobić, a u mnie dziś był grillek:) i pewnie przybyło mi z 1.5 kilo przez to objadanko:)
szczególnie uwielbiamy karkówkę z grilla i skrzydełka w zalewie miodowej na ostro.

#15 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 07 czerwca 2007 - 21:53

Ja dzisiaj jadłam schabowego ;) ale byłam stęskniona za takim domowym jedzonkiem :) a jutro znowu na wyjeździe, więc znowu z obiadu normalnego nic nie będzie :(

#16 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 08 czerwca 2007 - 09:06

skrzydełka w zalewie miodowej na ostro.



Brzmi pysznie, wrzucaj przepis ;-)

Ja dzisiaj też robię niespodziankę: gyros.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#17 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1 419 postów

Napisano 08 czerwca 2007 - 13:14

A mnie korci żeby zrobic taka sałatkę :) jadłam taka kupną jest pycha :)

http://www.kuchnia.o... ... ?id_p=3435
A co do skrzydełek to pewnie chodzi o cos takiego ;)
http://www.kuchnia.o... ... ?id_p=8444
Dołączona grafika

#18 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 09 czerwca 2007 - 12:10

Diablica ja drugi przepis sobie wypożyczam :-)

A ja dzisiaj robię piersi z kurczaka z sałatką grecką.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#19 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1 419 postów

Napisano 10 czerwca 2007 - 10:27

ja dzisiaj robie sobie sałatkę której przepis podalam wyżej :)
Dołączona grafika

#20 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 10 czerwca 2007 - 11:44

U mnie dzisiaj grecka, w ten upał nie da się nic jeść.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych