zmiana zasad, 15.12.2009
Temat "co dzis macie w menu" zmienil swoja nazwe i zastosowanie. Od dzis, w jednym poscie piszemy, co zjedlismy na sniadanie, obiad i kolacje. Moga byc i przekaski dnia codziennego, ale wszystko zawarte w jednym poscie! Nie piszemy po zjedzonym sniadaniu "jogurt" za kilka godzin "na obiad byl kurczak" w na nastepny dzien "wczoraj na kolacje byla parowka"
Posty na raty, beda usuwane.
/madzia/
Co dzis zjadlas?
#1
Napisano 04 czerwca 2007 - 12:16
#2
Napisano 04 czerwca 2007 - 12:21
chociaz jak znam zycie bedzie schabowy hehe
#4
Guest_Kociak_*
Napisano 04 czerwca 2007 - 17:17
#5
Napisano 05 czerwca 2007 - 07:07
#6
Napisano 05 czerwca 2007 - 08:20
#8
Napisano 05 czerwca 2007 - 14:59
Jak wybierzemy sie dzis do sklepu to zakupie bo mi smaka narobilas
A jak nie, to bedzie jakas mrozonka z frytkami
#9
Napisano 05 czerwca 2007 - 15:12
A jutro mam żółta fasolkę z bułeczka moja mama sie śmieje ze w lato jestem tania w utrzymaniu bo wcinam głownie gotowane warzywa
Mój miś ma od dawna chrapke na pieczone żeberka w sosiku barbeque,dzisiaj zobaczylam w sawi piekne chude żeberka za 7,90 to mu zrobie a co
#11
Napisano 06 czerwca 2007 - 08:01
#13
Napisano 07 czerwca 2007 - 11:18
Dziewczynki jeśli wasz facet lubi tego typu potrawy to kupcie przyprawę z Kamisa do żeberek i przyżądźcie je wedlug przepisu na opakowaniu efekt murowany!
#14
Napisano 07 czerwca 2007 - 21:36
chyba spróbuję to zrobić, a u mnie dziś był grillek:) i pewnie przybyło mi z 1.5 kilo przez to objadanko:)
szczególnie uwielbiamy karkówkę z grilla i skrzydełka w zalewie miodowej na ostro.
#15
Guest_Kociak_*
Napisano 07 czerwca 2007 - 21:53
#16
Napisano 08 czerwca 2007 - 09:06
skrzydełka w zalewie miodowej na ostro.
Brzmi pysznie, wrzucaj przepis
Ja dzisiaj też robię niespodziankę: gyros.
#17
Napisano 08 czerwca 2007 - 13:14
http://www.kuchnia.o... ... ?id_p=3435
A co do skrzydełek to pewnie chodzi o cos takiego
http://www.kuchnia.o... ... ?id_p=8444
#18
Napisano 09 czerwca 2007 - 12:10
A ja dzisiaj robię piersi z kurczaka z sałatką grecką.
#20
Napisano 10 czerwca 2007 - 11:44
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
trenazer eliptyczny dla przysadzistej osoby :) |
|
|
|
CO zrobiliscie dzis DOBREGO dla swojego zwiazku????? |
|
|
|
Jezdzisz pociagami pkp ? Egzekutorzy! |
|
|
|
Troszke was jeszcze dzis porozpieszczam |
|
|
|
Dzisiejsze 16 latki |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty












