czesc! mam pytanko
jestem dosc duza osoba (wysoka i tez waze niemalo…) i usluje schudnac. jestem chyba na dobrej drodze bo 5 kilo juz zeszlo
jeszcze 20 przede mna… bardzo lubie cwiczenia na orbitreku, jak jestem na silowni to cwicze wlasnie na tym najczesciej. chce sobie kupic do domu, bo ostatnio brakuje mi czasu zeby jezdzic regularnie a w sumie lubie te cwiczenia no i sa efekty
problem wlasnie jest taki, ze takie tansze modele strasznie “buja” gdy na nich cwicze, wiec potrzebowalabym cos stabilnego. mozecie cos polecic? od czego to w ogole zalezy? moze sa jakies stabilizatory? bede wdzieczna za rady ![]()
trenazer eliptyczny dla przysadzistej osoby :)
Rozpoczęty przez pasaimee, 21 mar 2016 09:29
6 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 21 marca 2016 - 09:29
#2
Napisano 23 marca 2016 - 09:38
Witaj! Prawdopodobnie wynika to z faktu, że takie najtańsze modele są lekkie - osoby słuszniejszej postury potrzebują po prostu sprzętu cięższego, a przez to stabilniejszego. Pomaga też cięższe koło zamachowe
Warto zaopatrzyć się w model ze stopkami poziomującymi - winne może być po prostu krzywe podłoże a nie Twoja waga 
#3
Napisano 23 marca 2016 - 13:13
raczej nie krzywe bo to rowne sklepowe podlogi byly
nie mam za duzo pieniazkow, nie mam mozliwosci kupna jakiegos super orbitreka. chodzi mi o jakis taki porzadny, ale niekoniecznie super wypasiony. moze byc na raty. polecasz cos?
#4
Napisano 29 marca 2016 - 14:03
Myślę że dobry dla Ciebie byłby Sapphire Galaxy II - to stabilny model o wadze 51 kg. To też jeden z modeli popularniejszych w .... Ma 12-kilogramowe koło zamachowe, 21 programów treningowych i system regulacji wysokości ramion. Kosztuje 1599 zł, ale teraz akurat mamy promocję - można kupić go za 1440 zł. Czy są jakieś szczególne rzeczy, na których zależy Ci w tego typu sprzęcie? Jeśli masz pytania to chętnie odpowiem
#5
Napisano 29 marca 2016 - 18:57
nie bardzo wiem co by to moglo byc, nie znam sie
ta stabilnosc jest dla mnie najwazniejsza. fajnie by bylo jak by mial wlasnie programy treningowe, ale widze ze ten model ma sporo
a co sadzisz o rowerkach? moze to by bylo lepsze rozwiazanie dla mnie?
#6
Napisano 05 kwietnia 2016 - 08:47
Rowerek tez oczywiście daje efekty, niemniej orbitreki są o tyle lepsze, że można ćwiczyć całe ciało, a nie tylko nogi. Proces chudnięcia oczywiście dotyczy całego ciała i ćwicząc na rowerku nie będziesz chudła tylko z nóg
Rowerek poleciłabym jeśli masz bardzo ograniczony budżet albo właśnie chcesz ćwiczyć przede wszystkim nogi. Ćwiczyć - a nie schudnąć z nóg 
#7
Napisano 05 kwietnia 2016 - 10:13
tak tak wiem o tym
ten co zaproponowalas wyglada spoko, jak na taka cene jest calkiem ok. a ma jakas gwarancje? gdzie jest serwis w razie czego? ile przesylka tego cuda?
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Kredyt dla firmy transportowej – ktoś korzystał z takiej oferty? |
|
|
|
Pomysł na prezent dla rodziców |
|
|
|
Szukam dla siebie czegoś nowego ze sklepu |
|
|
|
Impreza integracyjna dla pracowników w firmie |
|
|
|
Zajęcia dodatkowe dla dzieci. |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych















