Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[1.10.2oo8] Środa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
214 odpowiedzi w tym temacie

#101 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 01 października 2008 - 12:40

moj P nie byl 3 dni w pracybo chory i go w ogole do innego budynku przeniesli.

o to to juz calkiem przesada :shock:

jestem zła strasznie :evil: :evil: :evil: :evil:

Asiu ,zlosc pieknosci szkodzi,jakos to bedzie,nie zlosc sie :*
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#102 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 01 października 2008 - 12:41

Asiu ,zlosc pieknosci szkodzi,jakos to bedzie,nie zlosc sie :*

oj wiem ale tak sie nie robi za plecami

moj P nie byl 3 dni w pracybo chory i go w ogole do innego budynku przeniesli..

to juz w ogóle fajnie :-/ :-/ :-/ :-/ :-/
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#103 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 01 października 2008 - 13:39

angik1683, tak jakos zrobili. Jest wtej samej firmie, ale innej lokalizacji. Moze to i lepiej.

#104 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 01 października 2008 - 13:46

ja nadal chora ale juz mi przechodzi tylko denerwuje sie jedna sprawa i prosze Bozie zeby sie wyjasnilo szybko:)
a wieczorem z moim Misiem:*

#105 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 01 października 2008 - 13:48

WweronikaA, jaka sprawa?

#106 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 01 października 2008 - 13:51

a ja tak zauwazylam, ze wszyscy sobie avki pozmieniali na nowe, oczywiscie bardzo fajne, az tez mam ochote, musze cos stworzyc nowego hehe :mrgreen:

[ Dodano: 2008-10-01, 14:56 ]
no to zmienilam, pora na swoj portret ;-)

#107 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 01 października 2008 - 13:56

666ilonka777, obecny masz fajowy:)

#108 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 01 października 2008 - 13:58

nasze-avatary-vt1224.htm ;-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#109 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 01 października 2008 - 13:59

Mirabelka__22, a dziekuje dziekuje :-D

[ Dodano: 2008-10-01, 15:01 ]
Donn, juz nie bedziemy ;-) ale to z rozpedu

#110 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 01 października 2008 - 14:03

Cześć babeczki :-D

Ja dziś jestem zaraza! Zarażam optymizmem. Zdałam w końcu ostatni egzamin jako jedna z niewielu dzięki czemu nie będę musiała powtarzać przedmiotu :mrgreen:

A wieczorem jedziemy z K na zlot bmw :-)

Niby nie chwal dnia przed zachodem słońca ale... <hura></span>
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#111 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 01 października 2008 - 14:06

kayen, gratuluje i fajnie masz z tym zlotem, tam zawsze jest swietny klimat

#112 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 01 października 2008 - 14:19

666ilonka777 no teraz to już mogę dziękować :-D

Z tymi zlotami to ja na początku byłam na nie, ale wreszcie K mnie namówił i jeżdżę z Nim. Ludzie są świetni, ja tam prawie że najmłodsza ;-) Jak nam babkom już się znudzi oglądanie aut to stoimy w kółeczku i gadamy o ciuchach, kosmetykach, facetach tak normalnie jak tu :-P

A Ty też jeździłaś na takie zloty?
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#113 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 01 października 2008 - 14:23

Z tymi zlotami to ja na początku byłam na nie, ale wreszcie K mnie namówił i jeżdżę z Nim.

ja miałam tak samo a teraz pierwsza jestem chętna :-D
Jestem w Peru...

#114 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 01 października 2008 - 14:26

malutka-iwona no właśnie, mi się wydawało że jeżdżą tam same buraki i blachary :oops:
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#115 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 01 października 2008 - 14:28

kayen, na zloty w prawdzie nie,bo nigdzie w poblizu mnie nie organizuje sie czegos takiego :-( ale na wyscigi samochodowe, sciga sie kto chce itd.a przy okazji mozna poogladac samochody, gdzies obok zawsze ktos jakiegos grilla zrobi i jest naprawde super

#116 Black_Angel

Black_Angel
  • Użytkownik
  • 804 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:09

666ilonka777, bardzo mi sie podobuje Twoj kolor wloskow :)

kurcze moj dzien zabiegany, przeprowadzka dzis a ja zamias pakowac wszystko to siedze i czytam forum....
eee ale nadrabiam bo moge nie miec neta przez kilka dni
ach no i naczytalam sie wczoraj o jajecznicy i wlasnie pochlonelam talerzyk :)
wogole nie wiem na ktory pokoik sie zdecydowac bo mam do wybory zielony i rozowy :D

#117 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:10

bo mam do wybory zielony i rozowy


Zielony :D

#118 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:12

hej kobietki :)
ja zmęczona po pracy... :/
Stopy mnie strasznie bolą, w sumie już się 'przyzwyczaiły' do takiego ..wysiłku ;-) ale buty mam wychodzone i niezbyt pozytywnie to na nie wpływa ;-)

:P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#119 Black_Angel

Black_Angel
  • Użytkownik
  • 804 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:13

wlasnie tez tak mysle bo ten roz za wskiekly dla mnie ;P
no i ide popakuje troche i zaraz do Was pozagladam ;)

#120 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:13

Black_Angel, a naturalny moj :-D ja tez narazie nie narzekam, ale dzis ida na sciecie wloski :mrgreen:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych