A ja dostalam @ akurat jak mialam wlosy malowac.. juz takie odrosty. Bede musiala tak zaczac studia
[1.10.2oo8] Środa
#81
Napisano 01 października 2008 - 11:04
A ja dostalam @ akurat jak mialam wlosy malowac.. juz takie odrosty. Bede musiala tak zaczac studia
#83
Napisano 01 października 2008 - 11:06
Mirabelka__22, znam ten ból. Tyle że mój dotyczył się lokowania - przy @ to wyzwanie. Musisz poczekac niestety
#85
Napisano 01 października 2008 - 11:06
Teraz czesciej bede na forum:)
#87
Napisano 01 października 2008 - 11:07
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#88
Napisano 01 października 2008 - 11:07
#90
Napisano 01 października 2008 - 11:08
#91
Napisano 01 października 2008 - 11:09
Elodi, poczekac.. ale zle mi te wlosy wygladaja..
Dobra lece dziewczynki:)
Do potem
#92
Napisano 01 października 2008 - 11:09
[ Dodano: 2008-10-01, 12:10 ]
A coś lepszego wymyśliłaś? no niestety, trzeba pocierpiećpoczekac.. ale zle mi te wlosy wygladaja..
#93
Napisano 01 października 2008 - 11:11
zawsze była jakaś kawka...herbatka a dziś tu wchodze i woda
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#95
Napisano 01 października 2008 - 11:30
pamiętacie jak w zeszłym tygodniu byłma na rozmowie w sprawie pracy??
to dziś mija tydzień a oni nie zadzwonili
i chiba nie zadzwonią
#97
Napisano 01 października 2008 - 12:26
i rowniez w pelnej konspiracji i tak bedzie przez dwa miesiące do konca mojej pracy
przestawili mi biurko pod moja nieobecność, teraz wszyscy i wszystko beda widzieli co robie
wiec zadziej bede pisała
akurat nikogo niema wiec korzystam
angik1683, cześć
od dzis obie w konspiracji
#98
Napisano 01 października 2008 - 12:29
ale cie zalatwiliprzestawili mi biurko pod moja nieobecność, teraz wszyscy i wszystko beda widzieli co robie
wiec zadziej bede pisała
ja mam nadzieje,ze moj szef znajdzie sobie jakies zajecie poza biurem,bo siedzi i czyta gazete,w niczym nie pomaga, a ja nie moge sobie swobodnie na bs poplocic
#100
Napisano 01 października 2008 - 12:38
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty












