Asiu, zycze milego dnia, bo ja musze juz uciekac. papapa
[1.10.2oo8] Środa
#45
Napisano 01 października 2008 - 09:58
ja nigdzie nie wychodze dzis.. bo po wczorajszywm wypadzie na uczelnie i zakupy jeszcze bardziej chora jestem... chciaoam sie troche wyspac.. ale ile mozna... w lozku tez nie lubie tak dlugo lezec wiec wstalam... ale nie wiem czy to dobry pomysl.... do weekendu musze byc zdrowa ale cos sie nie zanosi...
#48
Napisano 01 października 2008 - 10:06
Wstalam i jem sniadanko
1 pazdziernika dzisiaj... teraz siedzialabym na zajeciach... ojj jak dobrze ze mnie tam nie ma
#51
Napisano 01 października 2008 - 10:11
a ja lubięnie lubie sama lezec w lozku haha....
#52
Napisano 01 października 2008 - 10:12
jednak na zaoczne sie przeniosłaś
innego wyjscia nie bylo
#55
Napisano 01 października 2008 - 10:14
kazdy jest inny...
#56
Napisano 01 października 2008 - 10:16
#57
Napisano 01 października 2008 - 10:18
na dziennych nieda rydy
daloby rade, bo zajecia mam tylko przez 3 dni.... ale wtedy z moim bym sie wogole nie widywala... albo spotykalibysmy sie bardzo rzadko.... wiec to zadne dobre rozwiazanie
a tak to mam tu prace, w koncu mieszkamy razem (
#58
Napisano 01 października 2008 - 10:18
#59
Napisano 01 października 2008 - 10:22

Alisekai, gratulacje. :->
hej katti
#60
Napisano 01 października 2008 - 10:22
Alisekai, gratuluje
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty












