Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[1.10.2oo8] Środa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
214 odpowiedzi w tym temacie

#21 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 01 października 2008 - 07:11

Dzień dobry drogie panie. ;-)

miłej i spokojnej środy... i... dobranoc. :mrgreen:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#22 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 01 października 2008 - 07:12

i... dobranoc.

:?: <co></span>
Jestem w Peru...

#23 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 01 października 2008 - 07:12

Olciiia, serniczek, albo ciasto kokosowe, albo cytrynowe, sporo tego jest, przepisow niestety na pamiec nie znam, bo nie mam pameci do takich rzeczy, ale mam kilka fajnych w domku :-)
Dołączona grafika

#24 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 01 października 2008 - 07:14

i... dobranoc.

:?: <co></span>


<pijmy1></span> i niestety jeszcze nie jestem gotowy na kontakt ze światem. :lol: :lol:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#25 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 01 października 2008 - 07:15

PdM, to pewnie po wczorajszym święcie :mrgreen:
Jestem w Peru...

#26 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 01 października 2008 - 07:15

ja tam tomka szkole i ucze gotowania bo jak ja bede chora to co :mrgreen:
musi mi zrobic obiadek :P

a Marcin to by zamowil pizze :mrgreen:
Dołączona grafika

#27 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 01 października 2008 - 07:17

Kita, musisz mi pozniej wkleic przepis na to ciasto kokosowe bo mnie zainteresowalo :mrgreen:

#28 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 01 października 2008 - 07:17

malutka-iwona, no coś w tym jest... albo zatrułem się kolacją :-P ;-)

wracam spać. :mrgreen:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#29 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 01 października 2008 - 07:17

a Marcin to by zamowil pizze


mój Damian też <hoho2></span>

[ Dodano: 2008-10-01, 08:19 ]

albo zatrułem się kolacją

to za mało piłeś :mrgreen:
Jestem w Peru...

#30 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 01 października 2008 - 07:19

PdM, a ty tak w domu mozesz siedziec ? za dobrze masz
my do pracy musimy zapierniczac a ty ciagle spisz :-P

#31 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 01 października 2008 - 07:23

PdM, a ty tak w domu mozesz siedziec ? za dobrze masz
my do pracy musimy zapierniczac a ty ciagle spisz :-P


Wy do pracy na forum śmigacie. :lol: :lol:

aha coś tam o pizzy było to mi też zamówcie. :mrgreen:

dajcie się wyleczyć człowiekowi... :-P ;-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#32 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 01 października 2008 - 07:25

Olciiia, spoko, dam Ci, tylko musisz mi przypomniec, bo ja skleroza jestem :-P

[ Dodano: 2008-10-01, 08:26 ]
OK, laski i lasek :mrgreen: , ja uciekam popracowa, pozniej moze wpadne

Milego dzionka :!:
Dołączona grafika

#33 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 01 października 2008 - 07:26

aha coś tam o pizzy było to mi też zamówcie.

oj, chyba naprawde jesteś jeszcze nieprzytomny :mrgreen:
Jestem w Peru...

#34 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 01 października 2008 - 07:43

czesc wszystkim, ehhhh pierwszy dzien zajec, wiec wpadlam sie tylko przywitac, i za chwile uciekam na uczelnie ... co prawda dzis tylko jeden wyklad ale juz na sama mysl odechciewa mi sie...

#35 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 01 października 2008 - 07:52

Uciekam do mamy na kawke!
pa pa pa <hey11></span>
Jestem w Peru...

#36 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 01 października 2008 - 08:02

Dzień dobry
PdM ja w pracy forum nie mam ani neta nie mam :-P

Nawiązując do tej pracy to własnie za chwilke zmykam dzis na dłużej i chyba raczej wieczorem może mnie nieb yć ..chyba ....początek miesiąca ludzie dostaja wypłaty to będzie kosmos :roll:

Miłego dnia
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#37 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 01 października 2008 - 08:45

U mnie przerwa na sniadanie, ale widze, ze i u reszty tez, bo nikogo nie ma :-(

Pogoda mnie usypia <spie1></span>
Dołączona grafika

#38 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 01 października 2008 - 08:54

witam

ja dopiero sobie wstałam, jestem wyspana i zadowolona

pogoda jest do d.....,
ale sama myśl ze dzis tylko 3 godzinki w pracy bede siedzieć mnie pociesza

pozdrawiam
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#39 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 01 października 2008 - 08:55

asia21_87, heeeeeej ;* , ale Ci dobrze, 3 godzinki, ale fajnie.... :-) A czesto Ci sie tak zdarza isc na krotko :?:
Dołączona grafika

#40 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 01 października 2008 - 09:02

Kita, cześć kochana :*

A czesto Ci sie tak zdarza isc na krotko :?:

nie, bardzo rzadko
dziś mają tam jakieś spotkanie na 10 i to im zajmie ok 3 godzinek
w ogóle szef chciał mi dac cały dzień, ale własnie o to chodzi że ja chciałam w czwartek cały dzień i tak nie za bardzo zebym miała dwa dni wolne
to sie z nim tak ugadałam
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych