Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[1.10.2oo8] Środa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
214 odpowiedzi w tym temacie

#61 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:23

katti, witaj :)

a co Ty tak tylko dzien dobry

napisz co tam u Ciebie, jak tam pogoda
bo u mnie to nie mowie strasznie jest zimno

[ Dodano: 2008-10-01, 11:23 ]
666ilonka777, czesć
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#62 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:24

Ja przeziebiona i na dwor nie wychodze :-/ ale chlodno jest, zachmurzylo sie, wczoraj byla burza straszna :-|

PdM Sloneczko, kacorek meczy :?: :-P

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#63 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:24

a u mnie okropny wiatr, ale zimno az tak bardzo nie jest...

#64 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:25

PdM Sloneczko, kacorek meczy :?: :-P


główka boli... :-o ;-)

Hej Ilona. :->
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#65 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:27

główka boli...


Trzeba dzis poprawic i przestanie <buzki></span>

Ja mam jakis slaby humor dzis :-/ z rana mnie wk

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#66 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:28

PdM, hej hej witam i Ciebie, jak tam wczorajszy dzien :?: skladam zalegle zyczonka z okazji Dnia Chlopca ;-) niestety wczoraj nie mialam zbyt duzo czasu na BS

#67 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:29

główka boli...


Trzeba dzis poprawic i przestanie <buzki></span>

Ja mam jakis slaby humor dzis :-/ z rana mnie wk


procha zapodałem przejdzie... a Ty mnie nie kuś do złego. :lol:

jak zły humorek to dzisiaj nie będę Cię denerwował. :mrgreen:

Ilonka... bardzo wesoły i alkoholowy. ;-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#68 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:33

jak zły humorek to dzisiaj nie będę Cię denerwował. :mrgreen:


Wpadne na czata wieczorem to mi poprawisz, jak zawsze ;-)

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#69 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:36

yyyyyyyyyyyyyyy.... nic mi sie nie chce....
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#70 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:36

jak zły humorek to dzisiaj nie będę Cię denerwował. :mrgreen:


Wpadne na czata wieczorem to mi poprawisz, jak zawsze ;-)


do usług. 8-) ;-)

to ja uciekam umyć się... ogolić... i przejść w jesienną środę.

Do później dziewoje. :-P
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#71 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:37

do usług. 8-) ;-)


Przypomne Ci wieczorem :-P

Do później dziewoje.


Do pozniej chlopaku :-P

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#72 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:43

Witam się :*
Wyspałam się ja nigdy, ale nic dziwnego jak o 11.00 podniosłam tyłek z wyra:P Czuję się lepiej - gardlo mnie nie boli, pozostał sam kaszel i katar, więc w piątek powinnam być zdrów jak ryba.
Stęskniłam się za wami :)

#73 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:46

Elodi sliczny avek :mrgreen:

[ Dodano: 2008-10-01, 11:47 ]
I witaj Kochana witaj :-> :-> :->

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#74 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:52

katti, zdjęcie robione w Zoo z żyrafą :lol: Więc w sumie nie wiem do czego tak się uśmiechałam :D
Witaj :*

#75 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:58

Do dluuugiej zyrafy :mrgreen: hehhehe

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#76 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 01 października 2008 - 11:00

Fajny stwór z niej był, ale nie chciałam umieszczać, bo byście może stwierdziły, że żyrafa ładniejsza ode mnie :lol:
Pogoda u mnie typowo jesienna, chmury, zbiera się na jakiś deszcz, bleh.
A nasza katti jakie plany ma na dziś?

#77 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 01 października 2008 - 11:00

kurcze wyszłam z psem na spacer, a tu buuuuu desz luną i szybciutko do domku
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#78 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 01 października 2008 - 11:01

Witam. Ja juz zjechalam jako studentka. Srednio sie ciesze, zal tych wakacji. Kilka dni mnie nie bylo i juz widze jakie zmiany na forum. Avki inne.
Chyba trzeba na zakupy isc..

#79 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 01 października 2008 - 11:02

asia21_87, pieskowi to pewnie problemu by nie sprawiło :P Pani tylko taka wybredna, hehe :P Oczywiście żartuję.
U mnie też się własnie coś paskudnego zbiera, ale jak wiem, że nigdzie mi nie dane wychodzić, to nie narzekam aż tak :]

[ Dodano: 2008-10-01, 12:03 ]

Chyba trzeba na zakupy isc..


Gdyby były pięniądze... O takk :mrgreen:

#80 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 01 października 2008 - 11:04

Mirabelka__22, cześć

no nie bylo cie kilka dni i trochu sie pozmmieniało

tez z checia bym poszła na zakupy :-)

Elodi, nie no moze jestem troszeczke wybredna, ale nie lubie deszczu jak na mnie pada
jak nie mam zadnej parasoli lub kaptura
z reszta w taki wiatr pwenie by mi połamało ta parasolke
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych