a co Ty tak tylko dzien dobry
napisz co tam u Ciebie, jak tam pogoda
bo u mnie to nie mowie strasznie jest zimno
[ Dodano: 2008-10-01, 11:23 ]
666ilonka777, czesć
Napisano 01 października 2008 - 10:24
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 01 października 2008 - 10:24
Napisano 01 października 2008 - 10:25
PdM Sloneczko, kacorek meczy
![]()
Napisano 01 października 2008 - 10:27
główka boli...
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 01 października 2008 - 10:28
Napisano 01 października 2008 - 10:29
główka boli...
Trzeba dzis poprawic i przestanie![]()
Ja mam jakis slaby humor dzisz rana mnie wk
Napisano 01 października 2008 - 10:33
jak zły humorek to dzisiaj nie będę Cię denerwował.
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 01 października 2008 - 10:36
jak zły humorek to dzisiaj nie będę Cię denerwował.
Wpadne na czata wieczorem to mi poprawisz, jak zawsze
Napisano 01 października 2008 - 10:37
do usług.
![]()
Do później dziewoje.
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 01 października 2008 - 10:43
Napisano 01 października 2008 - 10:46
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 01 października 2008 - 10:52
Napisano 01 października 2008 - 10:58
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 01 października 2008 - 11:00
Napisano 01 października 2008 - 11:01
Napisano 01 października 2008 - 11:02
Chyba trzeba na zakupy isc..
Napisano 01 października 2008 - 11:04
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych