Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[1.10.2oo8] Środa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
214 odpowiedzi w tym temacie

#141 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:58

ale za to dziś dostanie podwojnego buzila

:mrgreen:
nawet mu wierszyk napiszę :mrgreen:

8 rano do 11

do 23 rozumiem?
nie ma mnie tu i nie będzie.

#142 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 01 października 2008 - 16:03

czy jutro? ;-)

jutro jutro z tej zlości juz zle napisałam

cerrata do 11 a nie 23
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#143 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 01 października 2008 - 16:07

A ja dzis sie cos slabo czuje:(
Pewnie do kolezanki za godz ide. Nie chce mi sie..

#144 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 01 października 2008 - 16:09

asia21_87, no to tylko 3 godzinki
co marudzisz? :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#145 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 01 października 2008 - 16:11

co marudzisz? :P

wiem nie powinnam
a jak pomylse ze mialam miec wolne to wiesz lepiej
w ogole to nie potrzebnie tam ide bo ta Aska co z nia teraz jestem sama by sobie dała rade
a wymysliła
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#146 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 01 października 2008 - 16:13

ale to tylko 3 godzinki, to zleci :)
nie patrz ciągle na zegarek, zajmij się czymś czasochłonnym i już :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#147 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 01 października 2008 - 16:14

ale to tylko 3 godzinki, to zleci :)

wiem ze zlaci

a jak tam w twojej pracy ;-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#148 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 01 października 2008 - 16:16

bałdzo fajnie :mrgreen:
ta cała 'kierowniczka' o której tak pisałam, że się pilnować muszę przy niej itd to zarąbista młoda babka :P
przy mnie na początku zgrywała taką poważną, wiecie kierowniczka, matka, rozwódka :P hehe

a jak ja się rozkręciłam to i ona i to tak, że czasem po prostu sikamy ze śmiechu :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#149 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 01 października 2008 - 16:19

cerrata, a no to fajnie bardzo

a to Ty teraz w ten miniony weekend miałaś szkołe czy dobrze pamietam ;-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#150 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 01 października 2008 - 16:22

no miałam mieć :P
ale nie poszam w sobotę, pojechałam na wesele, z którego miałam wrócić wcześnie i w niedzielę iść na zajecia
ale zostałam na dłużej, spałam u Radka w Żórawince i nie poszłam w niedzielę, gdyż byłam nie w stanie :P

na kolejne zajecia będę chodziła już jak bóg przykazał:P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#151 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 01 października 2008 - 16:23

na kolejne zajecia będę chodziła już jak bóg przykazał:P

no no trzeba troche pochodzić
no nie mowie ze ja taka pilna byłam :-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#152 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 01 października 2008 - 16:25

cerrata tez zawsze tak mowie a wychodzi roznie :mrgreen:

#153 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 01 października 2008 - 16:27

nie no ale ja muszę
w końcu moja przyszłość nie? :P
hahahaha
będę wszystkim wam foty na weselach robic, gratis :mrgreen:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#154 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 01 października 2008 - 16:31

no ładnie ja sobie czytam forum tak miło tak fajnie, wchodze na dzień dzisiejszy i co widzę ???

Dziś 1 październik 8-) studenci do nauki :mrgreen:


nie dość że studentka w desperacji bo odkryła że rzekome przeniesienie zajęć na tereny "cywilizowane" tak na prawde to po prostu przeniesienie ich do dziury bliżej mojego miasta... to jeszcze cały dzień w owej dizurze spędzić musiała ... no ładnie <haha22></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#155 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 01 października 2008 - 16:45

Dziewczyny jestem wściekła jak diabli. Bo jestem wściekła na ojca, że się dał wrobić w [cenzura]

Sytuacja wygląda tak: Pewnego dnia przyszła do niego kobieta która mieszka u nas na wsi (ZUPEŁNIE OBCA BABA!) żeby woził ją z dzieckiem do przedszkola rano jak jedzie do pracy bo jej się nie chce rowerem jeździć. I mój ojciec który NIE UMIE ODMAWIAĆ SIĘ ZGODZIŁ. Musi jeździć po tą babę specjalnie pod dom a potem ją zawozić do miasta. Robi to naturalnie ZA DARMO. Teraz mi to zwisa ale OD PONIEDZIAŁKU JA TEŻ BĘDĘ JEŹDZIĆ do szkoły i ta baba mi wadzi jak [cenzura] bo znam ją z widzenia i jej nie trawię. To raz.
Dwa: ta baba PLUS DZIECKO. NIE CHCĘ żeby jakieś dziecko jeździło bo nie trawię dzieci.
Trzy: ja rozumiem, żeby sąsiada wozić, ale OBCĄ babę?
Cztery: Dzisiaj przylazła do nas się przypomnieć i jak babcia nie była w temacie to to babsko odpowiedziało jej "pani się tym nie interesuje, to sprawa między mną a Jarkiem" ([cenzura] od kiedy może nazywać mojego ojca po imieniu i w jak chamski sposób odpowiedziała. Nie jestem pewna, czy wogóle kiedyś z ojcem rozmawiała poza tym razem co przylazła).
Widzicie jakieś rozwiązanie problemu? Racjonalne argumenty do ojca nie trafiają, mama umywa ręce od sprawy, babcia jest wściekła ale siedzi cicho bo nie chce się wtrącać, a ja jestem wpieniona na maksa i nie mam pomysłu jak to rozwiązać. Jak zaszantażować ojca, żeby się wycofał?

#156 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 01 października 2008 - 16:49

Widzicie jakieś rozwiązanie problemu?

pogadaj z ojcem i kopnij babę w dupę
co to ma być??

Ojciec nie umie odmówić, to ty odmów a tata niech sidzi cicho bo jeszcze ulegnie ;-)
ja rozumiem jakby było po drodze to raz na jakiś czas podwieźć ale tak?
co to? taksówka?
za taksówkę się płaci :!:

a czemu on tak bardzo chce tą babę wozić? po prostu nie umie się wycofać?
nie ma mnie tu i nie będzie.

#157 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 01 października 2008 - 16:54

co to? taksówka?
za taksówkę się płaci

ej no dokładnie ... ale że twój tata dał sie wpakować w coś takiego ... zjechaćbabsztyla z góry do dołu i tyle co ona sobie myśli ...

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#158 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 01 października 2008 - 16:56

nie trzeba jej jechać
po prostu powiedzieć, że nie bedziesz czy tata nie będzie mogł już ich wozić i koniec

nie macie tyle czasu, macie inne zajecia w tym czasie, benzyna też kosztuje itd
nie ma mnie tu i nie będzie.

#159 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 01 października 2008 - 17:13

Problem w tym, że z ojcem nie mam dobrych stosunków i jeśli sama bym coś tej babie powiedziała to...

#160 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 01 października 2008 - 17:20

Alisekai, w takim układzie zapytałabym si eojca co on sobie myśli... dziwna sytuacja ... i tak całkiem bezinteresownie ją wozi ...???

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych