Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[1.10.2oo8] Środa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
214 odpowiedzi w tym temacie

#181 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 01 października 2008 - 20:50

Helooooo 8-) ja juz daaaawno w pizamce grzecznie :lol: dzis z nudow posprzatalam i tak czysty dom :lol: zrobilam pranie :-> mam dosyc lezenia calyyy dzien. a lepiej sie juz czuje :mrgreen:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#182 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 01 października 2008 - 20:52

katti, hej :*
Ja korzystam z nudów właśnie, tak mi błogo i fajnie, nawet jak pół dnia nie mam co robić, bo lada chwila przyjdzie przykra, szara rzeczywistość :P Co prawda przed przyjściem szefowej musi być posprzątane, ale się nie narobię :P

#183 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 01 października 2008 - 20:55

A jak zdrowko Elodi :?: a gdzie pracujesz :?: znaczy czym sie zajmujesz :?: jakos mi umknelo :roll:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#184 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 01 października 2008 - 20:57

katti, zdróweczko lepiej, chociaż kaszel nadal męczy, ale za to katar mniej ;)
A ja nie pracuję, tylko się kształcę w dalszym ciągu :] Kilka lat mi zostało :P W końcu to też szara rzeczywistość :P

#185 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:02

A ja nie pracuję, tylko się kształcę w dalszym ciągu :]


Mi jescze 2 lata i mgr :mrgreen: gdyby nie rok za granica byloby za rok mgr :roll: no ale, nie zaluje :lol:

Ciesze sie na studia strasznie :mrgreen:

[ Dodano: 2008-10-01, 22:03 ]

Witam wieczorowo!


witaj :mrgreen:

chlopa wymeczyla i uradowana siedzi heheheh

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#186 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:02

Witam wieczorowo!

Cisza, spokój....D. bardzo zmęczony i poszedł spać :-D
Jestem w Peru...

#187 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:04

Ciesze sie na studia strasznie

a mi tego już brakuje a bu :-(
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#188 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:04

Ciesze sie na studia strasznie :mrgreen:

Już wiem, że lubisz się uczyć, hehe :D :D

D. bardzo zmęczony i poszedł spać :-D

Rozbudź go! Rozbudź w sobie tygrysicę :P

A jeszcze trzymając się nauki nieszczęsnej, ostatnio (a w sumie dzisiaj) oglądałam teleturniej "Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty". Wydaje się, że każdy kto ukończył piątą klasę będzię, a niektóre pytanie po prostu powalają z nóg.

#189 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:05

Ja też moich do łóżek zagnałam...
Mam chwilkę na BS...
Ale coś czuję, że zaraz spać odlecę, bo ziewam jak smok... :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#190 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:06

Rozbudź w sobie tygrysicę

nie da rady bo mam @ :-/
Jestem w Peru...

#191 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:07

Dziewczyny, zauważyłam, że do nas ta miesiączka zbiorowo przychodzi... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#192 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:07

bo mam @ :-/


Jak mawia znajomy moich rodzicow : trzeba sie cieszyc jak jest :!:

On ma 2 synow i b sie cieszy jak ich laski maja hehehehhee

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#193 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:07

nie da rady bo mam @ :-/


Zatem skarć go za to, że pojawił się w nieodpowiedniej porze :P Wybaczcie za głupie poczucie humoru, ale takie już mam :P

Ale coś czuję, że zaraz spać odlecę, bo ziewam jak smok... :-P


Ja również, a K. bawi się na piwku z kumplem... Też chcę :-?

#194 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:08

Dziewczyny, zauważyłam, że do nas ta miesiączka zbiorowo przychodzi...


Mi sie skonczyla przed wczoraj :mrgreen:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#195 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:08

Kahela tak ale tylko raz w miesiącu :lol:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#196 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:08

A propo okresu - ja mam jutro :P

#197 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:09

Witam wieczorowo!

Cisza, spokój....D. bardzo zmęczony i poszedł spać :-D

mój R też już leży dziecko śpi a ja mam wkońcu pare chwil relaksu
Dołączona grafika

#198 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:09

do nas ta miesiączka zbiorowo przychodzi...

może to jest zaraźliwe :mrgreen:

[ Dodano: 2008-10-01, 22:11 ]

mój R też już leży dziecko śpi a ja mam wkońcu pare chwil relaksu

wiem coś o tym! Sama D. wysyłałam do sypialni ;-)
Jestem w Peru...

#199 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:11

może to jest zaraźliwe :mrgreen:



Z wiatrem przychodzi :mrgreen: w pogodzie czatuje hehehheheh razem z grypa hehe

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#200 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:13

do nas ta miesiączka zbiorowo przychodzi...

może to jest zaraźliwe :mrgreen:

[ Dodano: 2008-10-01, 22:11 ]

mój R też już leży dziecko śpi a ja mam wkońcu pare chwil relaksu

wiem coś o tym! Sama D. wysyłałam do sypialni ;-)

a masz dziecko?
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych