Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[1.10.2oo8] Środa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
214 odpowiedzi w tym temacie

#81 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 01 października 2008 - 11:04

asia21_87, nie poznalam w ogole po avku:)
A ja dostalam @ akurat jak mialam wlosy malowac.. juz takie odrosty. Bede musiala tak zaczac studia :-/

#82 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 01 października 2008 - 11:05

Mirabelka__22, a to dzis pierwszy dzień na nowym roku
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#83 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 01 października 2008 - 11:06

asia21_87, to następnym razem płaszczyk przeciwdeszczowy ;)

Mirabelka__22, znam ten ból. Tyle że mój dotyczył się lokowania - przy @ to wyzwanie. Musisz poczekac niestety ;)

#84 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 01 października 2008 - 11:06

Mirabelka__22, a co za grzeczny ten avek dla mnie
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#85 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 01 października 2008 - 11:06

asia21_87, Elodi, eee.. ja to na takie "jedzeniowe" musze.. Ale moze cos fajnego innego jeszcze kupie.

Teraz czesciej bede na forum:)

#86 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 01 października 2008 - 11:06

asia21_87, to następnym razem płaszczyk przeciwdeszczowy ;)

nastepny razem to kaptur

[ Dodano: 2008-10-01, 12:07 ]
Mirabelka__22, a to Ty w akademiku mieszkasz czy jak
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#87 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 01 października 2008 - 11:07

uuu to dziś na samej mineralce jesteśmy tu :roll: <biglol></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#88 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 01 października 2008 - 11:07

Aaaa. I z chlopem juz mam ok to musze dane w profilu zmienic :mrgreen:

#89 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 01 października 2008 - 11:07

Donn, a ile mozna pic
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#90 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 01 października 2008 - 11:08

Donn, jak poprosimy Mirablekę, to może nam sprawi coś ostrzejszego :D

#91 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 01 października 2008 - 11:09

asia21_87, ja na stancji.
Elodi, poczekac.. ale zle mi te wlosy wygladaja..

Dobra lece dziewczynki:)
Do potem

#92 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 01 października 2008 - 11:09

Mirabelka__22, superowo że z chłopem już dobrze :):*

[ Dodano: 2008-10-01, 12:10 ]

poczekac.. ale zle mi te wlosy wygladaja..

A coś lepszego wymyśliłaś? no niestety, trzeba pocierpieć ;) wytrzymasz!

#93 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 01 października 2008 - 11:11

asia21_87 takie są skutki picia w dzień chłopaka :-) to było do naszego rodzynka :-)

zawsze była jakaś kawka...herbatka a dziś tu wchodze i woda :shock: :-D
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#94 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 01 października 2008 - 11:12

Mirabelka__22, fajnie ze sie wszystko ułożyło



ja spadam bo za niedługo mam autobus do pracki
nie wiem czy bede miała możliwościowy z pracy z wami posiedzieć dziś
zobaczę czy moja znajoma dziś zasądzi

do pozniej dziewoje jak to PdM nasz powiada
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#95 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 01 października 2008 - 11:30

witam,
pamiętacie jak w zeszłym tygodniu byłma na rozmowie w sprawie pracy??
to dziś mija tydzień a oni nie zadzwonili :-|
i chiba nie zadzwonią :-?
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#96 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 01 października 2008 - 11:49

dzien doberek,ja z ukrycia dzis,szef za sciana :-/
zimno cos sie zrobilo...jesien normalnie nadchodzi,dobrze,ze nie pada :-D

milego dzionka :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#97 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 01 października 2008 - 12:26

witam ja juz w pracy

i rowniez w pelnej konspiracji i tak bedzie przez dwa miesiące do konca mojej pracy
przestawili mi biurko pod moja nieobecność, teraz wszyscy i wszystko beda widzieli co robie
wiec zadziej bede pisała

akurat nikogo niema wiec korzystam
angik1683, cześć
od dzis obie w konspiracji
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#98 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 01 października 2008 - 12:29

przestawili mi biurko pod moja nieobecność, teraz wszyscy i wszystko beda widzieli co robie
wiec zadziej bede pisała

ale cie zalatwili :evil:

ja mam nadzieje,ze moj szef znajdzie sobie jakies zajecie poza biurem,bo siedzi i czyta gazete,w niczym nie pomaga, a ja nie moge sobie swobodnie na bs poplocic <bezradny></span>
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#99 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 01 października 2008 - 12:32

ale cie zalatwili :evil:

jestem zła strasznie :evil: :evil: :evil: :evil:
tak samo jutro miałam miec wolne
a tu Aska kolezanka z pracy nie powiedział mi tego prosto w twarz tylko zsugerowała, ze mogłabym przyjsc jutro to ja jej mowie ze do 11 tylko moge przyjść :evil: :evil: :evil: :evil: jestem zła :evil: :evil: :evil: :evil:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#100 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 01 października 2008 - 12:38

asia21_87, moj P nie byl 3 dni w pracybo chory i go w ogole do innego budynku przeniesli..




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych