wszystko ok
to bardzo dobrze:) ciesze sie
a Ty bywaj częściej, bo brak tu Ciebie Mała
postaram sie postaram... ale wiesz jak to czasme jest..ehhh
naprawde tesknicie ??
Napisano 19 września 2008 - 15:36
Napisano 19 września 2008 - 15:38
cerrata, dasz radę, kto ma nie dać - Ty???
![]()
cerrata, mam w tej chwili dokładnie te same objawy
Napisano 19 września 2008 - 15:42
ja bym Wam powiedziała co macie zrobić, ale znowu usłyszę od samców, że "tylko chlanie..."to co robimy?
Napisano 19 września 2008 - 15:45
Napisano 19 września 2008 - 15:46
Napisano 19 września 2008 - 15:46
a Ci Panowie od wczoraj? już sobie poszli...czy ich wygoniłaś?ja bym chciała, zeby mi ktoś masaża zrobił
Napisano 19 września 2008 - 15:49
a nie mówiłam..?a jednak ktoś czuwa... a Kahela tylko o jednym!
Napisano 19 września 2008 - 15:51
ja go widzemimo, że go nie widać..
Napisano 19 września 2008 - 15:51
Napisano 19 września 2008 - 15:53
Napisano 19 września 2008 - 15:56
Napisano 19 września 2008 - 15:57
Napisano 19 września 2008 - 15:58
Napisano 19 września 2008 - 15:58
ee chlanie nic nie pomożeja bym Wam powiedziała co macie zrobić, ale znowu usłyszę od samców, że "tylko chlanie..."
czekam na Radka tyrytyrym lalalaja bym chciała, zeby mi ktoś masaża zrobił
zy psem oraz zmieniałam kompacerrata, a Ty gdzie zwiałaś?
najlepszą część zadania sobie wybrałaa ja będe zastrzyki dawać
Napisano 19 września 2008 - 15:59
Kahela no wiesz...Ty jesteś wieksza ode mnie to Go bedziesz trzymać, żeby nie uciekł a ja będe zastrzyki dawać
Napisano 19 września 2008 - 15:59
Napisano 19 września 2008 - 16:00
Napisano 19 września 2008 - 16:00
Napisano 19 września 2008 - 16:08
Kahela, uu to się porobiło
PdM, co ci się nie podoba, dwie pielęgniareczki, jeszcze sobie klapsy dają
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych