ktoś się boooibez tych zastrzyków
hehe
a wracaj, i tak się siostry dopadnąwracam do wyra zołzy.
Napisano 19 września 2008 - 16:09
ktoś się boooibez tych zastrzyków
a wracaj, i tak się siostry dopadnąwracam do wyra zołzy.
Napisano 19 września 2008 - 16:17
Napisano 19 września 2008 - 16:19
Napisano 19 września 2008 - 16:44
Napisano 19 września 2008 - 16:46
Napisano 19 września 2008 - 16:47
Napisano 19 września 2008 - 16:49
Napisano 19 września 2008 - 17:13
Napisano 19 września 2008 - 17:16
Napisano 19 września 2008 - 17:17
senkscerrata, ladne zdjecie w avku
Napisano 19 września 2008 - 17:19
Napisano 19 września 2008 - 17:21
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 19 września 2008 - 17:24
dziękuję , dziękujęcerrata avka zmieniła
ładny
Napisano 19 września 2008 - 17:25
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 19 września 2008 - 17:26
Napisano 19 września 2008 - 17:26
hahahkociaka ze shreka przypominasz
pozory stwarzamcerrata, ty taka zadziorna jestes a na tym zdjeciu tak slodko wygladasz
Napisano 19 września 2008 - 17:27
nie watpie nie watpiea "slodka " też jestem
Napisano 19 września 2008 - 17:28
Napisano 19 września 2008 - 17:31
wszędzie pochmurnow Krakowie jest zimno i pada
cerrarta faktycznie ładny avuś
Napisano 19 września 2008 - 17:44
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych