Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[19.09.2008] piątek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
306 odpowiedzi w tym temacie

#141 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 września 2008 - 16:09

bez tych zastrzyków

ktoś się boooi :P

hehe

wracam do wyra zołzy. :-P

a wracaj, i tak się siostry dopadną :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#142 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 19 września 2008 - 16:17

grałam w olimpiadę na kompie i na konkurencji "jeździectwo" koń mi się zaciął i jechał cały czas do tyłu :P
przegrałam :-x :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#143 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 września 2008 - 16:19

malenka, przykro mi :(


:P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#144 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 19 września 2008 - 16:44

hallo hallo, ja sie musze pochwalic ze dzis byly wyniki egzaminu z prawa karnego i dostalam 4.0 :D

#145 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 września 2008 - 16:46

kattie21, ooo to gratulacje ! :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#146 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 19 września 2008 - 16:47

kattie21, gratuluję... <bravoo></span> <bravoo></span> <bravoo></span> <bravoo></span> <bravoo></span> <bravoo></span> <bravoo></span> <bravoo></span> <bravoo></span> <rozee></span>
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#147 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 19 września 2008 - 16:49

Kahela, cerrata, ale dzis pisalam angola i chyba nie poszlo :P

#148 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:13

hello :) a ja wrocilam niedawno do domku:) zadowolona i wogule :P
teraz obzeram sie żelkami :P a co tam u was?

[ Dodano: 2008-09-19, 18:14 ]
cerrata, ladne zdjecie w avku :)

#149 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:16

krowka17, u Ciebie tgez tak zimnooo i pada? bo w kraku sie nie da wytrzymac ;(

#150 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:17

cerrata, ladne zdjecie w avku :)

senks <ookk></span>
nie ma mnie tu i nie będzie.

#151 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:19

kattie21, u mnie az tak zimno to nie jest i nie pada ale slonca tez nie ma :(
no coz...jesien jest :) a pozniej zima... i bedzie jeszcze zimniejj

#152 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:21

gratulacje za te egzaminki :) cerrata avka zmieniła :) ładny :) ja produkuje podanie na erazmusa i co jakiś czas zaglądam sobie na forum co tu nowego, ale cośzamilkłyście babeczki ostatnio :)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#153 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:24

cerrata avka zmieniła :) ładny :)

dziękuję , dziękuję :P
wyglądam na nim jak biedne dziecko proszące o litość :P
ale co tam :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#154 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:25

cerrata, nieee ... troche tego kociaka ze shreka przypominasz jeżeli już szukać podobieństw :) ach ten wzrok

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#155 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:26

cerrata, ty taka zadziorna jestes a na tym zdjeciu tak slodko wygladasz ;)

#156 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:26

kociaka ze shreka przypominasz

hahah
no to mówię > proszę o litość :P

[ Dodano: 2008-09-19, 18:27 ]

cerrata, ty taka zadziorna jestes a na tym zdjeciu tak slodko wygladasz ;)

pozory stwarzam :P
a "slodka " też jestem ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#157 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:27

cerrata,

a "slodka " też jestem

nie watpie nie watpie :P

#158 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:28

kattie21, gratulacje to po pierwsze :mrgreen:
i potwierdzam Twoje słowa, w Krakowie jest zimno i pada :P

cerrarta faktycznie ładny avuś :P
tez coś muszę nad zmianą pomyślec :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#159 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:31

w Krakowie jest zimno i pada :P

wszędzie pochmurno ;-)

cerrarta faktycznie ładny avuś :P

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#160 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:44

A ja sie skupic na niczym nie moge...
i zaraz wam powiem co sie stalo.,..




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych