Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[19.09.2008] piątek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
306 odpowiedzi w tym temacie

#161 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:46

Witam :-P ja wlasnie wrocilam z robienia tipsow :lol: 1 w zyciu heheheh nacieszyc sie nimi nie moge :-P
Dzien minal super, weekend zapowiada sie superowo :-P weselicho itp.

Zycze wszystkim udanego weekendu :-P

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#162 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:46

i zaraz wam powiem co sie stalo.,..

to czemu nie od razu? :)


a ja czekam na Radzia, przyjdzie i wymasuje stopki :) <tuptup></span>

[ Dodano: 2008-09-19, 18:47 ]
katti, zapodaj jakieś foty :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#163 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:48

cerrata, tylko umyj stopki przed jego przyjsciem :P

#164 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:48

robienia tipsow

to dawaj fotunie :mrgreen:

przyjdzie i wymasuje stopki

a mi kto stopki wymasuje?? :P

kattie21, <przytul></span>
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#165 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:49

cerrata, nie nadążam za tobą .... :/ co tu nie zaglądnę to inny avek :) który to dzisiaj ?? ten ostatni mi siębardziej jakośpodobał, pewnie dlatego że lubie czarnobiałe zdjęcia ;)

[ Dodano: 2008-09-19, 18:50 ]
malenka, maleńka ty masz panów z wczoraj ... a ja sama zostałam :( wprawdzie stopek mi masować nie trzeba ale :

"NIECH MNIE KTOŚ PRZYTULI"


:oops: :oops:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#166 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:52

No bo od jakiego czasu na gg odnowilam znajomosc z chlopakiem ktory mi sie podobal... ale widzialam go tylko na zdjeciach nigdy w realu... juz kiedys chyba o nim pisalam, ze odwleka spotkanie itd.
No i wczoraj wieczorem leze w wannie a tu sms, ze jest w poblizu .... no to zaprosilam na kawe, i ok 21 przyjechal.... no i slodko bylo... po jakims czasie tak patrzy ( a ja anty skarpetki jestem) a ze w mieszkaniu nie grzeja jeszcze to zimne stopki mialam, a on je wzial i zaczal pod polara wkladac zeby mi cieplusio bylo....
Nawet mnie pocalowal tak delikatnie...
a jak pojechal to po 10 min smsa wyslal "he he he fajnie"
jak zapytalam co fajnie to odp "no fajnie ogolnie"....
I tak z gadki do gadki, napisalam mu ze on to nawet czasami mily potrafi byc.... a on odp. "tylko sie nie zakochaj" ja odpisalam "za pozno"....
No i caly czas tak mysle o nim, jak wrocil do domu to od razu napsial "ja juz w domku jestem"
dzis rano tez sie przywital...
a wczoraj jak wychodzil to powiedzial do zobaczenia...
przegladal tez moje zdjecia na laptopie no i wpadl do tych z mojej 18 a tam full, nawet koledzy zdjecia jedzonka robili, i on tak patrzy na to i mowi "mama gotowala?" a jak powiedzialam ze tak to pow. "to powiedz ze ma takie zrobic jak do Ciebie przyjade"....
i ja nie wiem co myslec, i w ogole.... on ma 27 lat ja 21... dzieli nas kawal drogi... ale on bedzie studiowal od pazdziernika zaocznie...
metlik...

#167 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:52

a mi kto stopki wymasuje?? :P

kup se masażer :P

który to dzisiaj ??

w sumie to trzeci, zmieniałam 2 razy
ten też mi się nie podoba ;-)
:P
jutro będzie inny :P

[ Dodano: 2008-09-19, 18:54 ]

"tylko sie nie zakochaj" ja odpisalam "za pozno"....

na pewno za późno? ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#168 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:54

Kochane :-> fotusie beda jutro <bezradny></span> dzis nie dam rady, o :!: dobrze ze mi przypomnialyscie :!: ide aparat naladowac :lol:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#169 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:56

na pewno za późno? ;-)

ja juz dano sie zakochalam... jeszcze go nie widza, tylko majac zdjecia...
a teraz to juz w ogole....
caly czas o nim mysle <bezradny></span>

#170 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:57

:)
może to zauroczenie? :)
zapanuj nad tym i trzymaj rękę na pulsie (tylko nie jego :P )
:)

ja nie mam teraz czasu na rozpisywanie się, ale słodki że wziął twoje stópki pod polar :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

hihi
nie ma mnie tu i nie będzie.

#171 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:57

A jak siedzial ze mna, a dostal smsa to przeczytal, i mi mowi ze to kolega, ja mowie ze nie obchodzi mnie przeciez kto do niego pisze a on "No ale pokazuje Ci zebys widziala ze nie krece z nikim" i daje mi kom. zebym zobaczyla....

#172 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:58

kattie21, ja mam 21 lat, mój chłopak 27.
Ja mieszkam w Krakowie, on w Katowicach.
Jesteśmy mimo to bardzo szczęsliwi ze sobą i bardzo się kochamy :mrgreen:
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#173 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:58

oh ah :oops:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#174 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:59

czy zawsze jak wejde i cos napisze to zaraz pewne osoby musza mi zrypac humor :[

#175 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:00

krowka17, co się stało?? :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#176 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:00

krowka17, co z tym Twoim humorkiem? ;-)

PdM, jakiś taki uszczypliwy jesteś... <nenene1></span>
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#177 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:01

krowka17, co sie stalo?
PdM, a Ty meskim okiem co myslisz o tym wszystkim?
malenka, ja bym tak bardzo chciala....

#178 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:01

malenka, juz nic,szkoda gadac. momentami az mi sie nie chce tutaj wchodzic...wiecznie tylko czepianie sie tego co robie na zaden temat nie moge sie wypowiedziec bo odrazu leca komentarze rozne rozniste.... boze swiety

#179 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:01

"No ale pokazuje Ci zebys widziala ze nie krece z nikim"

mhmmm uroczy :)

pewne osoby musza mi zrypac humor :[

pewna osóbko, zrozum, że jak wchodzisz i piszesz śmieszne rzeczy i szczycisz się swoją wścieklizną macicy, to jak tu siedzieć cicho , kochanie? ;-)

przestań tak sie przejmować wszystkim ;-)

[ Dodano: 2008-09-19, 19:02 ]

krowka17, co z tym Twoim humorkiem? ;-)

wiadomo > CERRATA ;-) wszystko co złe to ja ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#180 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:02

PdM, jakiś taki uszczypliwy jesteś... <nenene1></span>


przestań... ja? nigdy... :-P

katti nie wiem ja jestem zimny i nie mam serca... ;-)

cerrata <piwo></span>
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych