Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[19.09.2008] piątek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
306 odpowiedzi w tym temacie

#201 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:11

A on taki delikatny, czuly, taki facet o jakim zawsze marzylam ....


też takiego fajnego ostatnio poznałam ;P i chyba rozumiem twoje reakcje :) i powodzenia życze z całego serducha :) :D

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#202 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:11

cerrata, dzieki ;)
Moze daletgo tak to przechodze, ze od 2 lat mam pecha do zwiazkow ;(
I wczoraj sie tak jakos swiatelko zapaliło w tunelu....

#203 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:11

Babeczki moze <impreezka></span> <impreezka></span> <impreezka></span> na dobry poczatek weekendu <impreezka></span> <impreezka></span> <impreezka></span> <impreezka></span> <impreezka></span> <tancza3></span> <tancza3></span> <tancza3></span> <tancza3></span> <tancza3></span> <imprezka23></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#204 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:12

katti, Kahela bankowo skorzysta. :lol: :lol:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#205 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:12

cerrata, faktycznie...różnica między nami...12 lat :shock: :mrgreen:
Nie zauważyłam.... :-P

PdM - dziękuję pięknie za kwiatuszka.... ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#206 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:12

I wczoraj sie tak jakos swiatelko zapaliło w tunelu....

a niechaj się świeci ;-)
już niedługo będziesz miała pewnie takie flesze, że aż będzie raziło :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#207 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:12

Kahela bankowo skorzysta. :lol: :lol:

Nie tylko Ona :-P

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#208 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:13

katti, jak najbardziej jestem za <impreezka></span> :)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#209 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:13

cerrata, faktycznie...różnica między nami...12 lat :shock: :mrgreen:
Nie zauważyłam.... :-P

:mrgreen:

miałam iść...
ale tak się fajnie zrobiło, nie możecie o wcześniejszych godzinach na forum skoczyć? ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#210 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:14

Ok, zmieniłam zdanie - PdM - wcale nie dziękuję za kwiatuszka... :-P

malenka, Ty pipko :mrgreen:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#211 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:14

katti, jak najbardziej jestem za <impreezka></span> :)


To na dobry poczatek tego weekendu Kochani <pijmy1></span> <pijmy1></span> <pijmy1></span> <pijmy1></span> <pijmy1></span> <pijmy1></span> <pijmy1></span> <pijmy1></span> <pijmy1></span> <tancza3></span> <tancza3></span> <tancza3></span> <tancza3></span> <tancza3></span> <tancza3></span> <tancza3></span> <zatancz3></span> <zatancz3></span> <zatancz3></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#212 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:14

cerrata, powiem ci szczerze ze mnie bardzo zniechecasz do tego forum.... nie wiem czy ci na tym zalezy czy co...ale zniechecasz mnie.

#213 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:15

nie możecie o wcześniejszych godzinach na forum skoczyć?

no ja nie....żeby się PdM nie przyczepił, że się dziećmi w ogóle nie zajmuję... ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#214 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:15

krowka17, ty mnie też
ale nie zależy mi na tym
dzięki tobie mamy ubaw ;-)
:*

idę stąd gdyż czuję swąd :P

papa
nie ma mnie tu i nie będzie.

#215 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:15

Ty pipko

oooo :!:
zostałam nazwana brzydkim wyrazem :P
a fe :P
ta zniewaga krwi wymaga :mrgreen:
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#216 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:16

zostałam nazwana brzydkim wyrazem :P

no co ty
:)
Przecież to ładne słowo jest :P
nei pamiętasz Pubu pod Złotą Pipą? :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#217 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:17

cerrata, schowaj glowe w piach i jej nie wyciagaj przez jakis czas... musze sie uspokoic :[

#218 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:17

nie możecie o wcześniejszych godzinach na forum skoczyć?

no ja nie....żeby się PdM nie przyczepił, że się dziećmi w ogóle nie zajmuję... ;-)


haha no już już... <pocieszacz></span>
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#219 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:17

schowaj glowe w piach

to strusia profesja :P

musze sie uspokoic :[

dla ciebie wszystko :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#220 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:17

Teraz prosze trzymac kciuki, bo ma przyjechac w tymj tygodniua jakos w poniedzialek;D a ja cala w skowronkach... oiby sie tylko za wczesnie nie cieszyla....




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych