Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[19.09.2008] piątek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
306 odpowiedzi w tym temacie

#101 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 19 września 2008 - 13:27

Witam się z wami popołudniowo ;)
Właśnie obiadek szamam, bo już w brzuszku mi niemiłosiernie burczało i chyba jakąś kawkę sobie strzelę :]
Olciiaaa, powodzenia na examie ;)

#102 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 19 września 2008 - 13:36

hello :)

jejku, tęsknię troszkę za forum. ale jak leżę to lepiej się czuję, dlatego póki co nie miałam za bardzo jak tutaj z Wami posiedzieć. ale już dzisiaj wieczorkiem będę miała laptopa, więc raz dwa nadrobię zaległości i już będę na bieżąco :)

nie wiem zupełnie co się tym tygodniu u Was wydarzyło. jeśli u którejś coś istotnego - to proszę o zdanie krótkiej relacji ;-)

milli - nie wiedziałam, że i Wy staracie się o bejbika, fajnie :) trzymam kciuki :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#103 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 19 września 2008 - 13:40

Madzia81 mamy wieczorny czacik...i pozdrowienia można przesłać...które sie na stronce głownej wyświetlają...ale o tym chyba juz wiesz :-)

ale jak leżę to lepiej się czuję,

wypoczywaj jak najwięcej :-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#104 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 19 września 2008 - 13:45

witam ponownie przemarzłam strasznie bo zachciało mi sie na targ lecieć ale efekt jest znowu jeden sweterek jestem do przodu :-) jeszcze tylko golfy muszę kupić :-) miała przyjść koleżanka do mnie ale olała mnie dla faceta :/ tomek nie bardzo ma czas i znowu nudny piątek ....

Madzia81, wypoczywaj i dbaj o siebie :-) gorące buziaczki posyłam dla ciebie i księżniczki <buzki></span>

#105 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 19 września 2008 - 13:50

Witam popoludniowo, wrocilam z polowania na sukienke, to jest niesamowite, po wczorajszym dniu bylam zalamana, bo prawie nic mi sie nie podobalo, a dzis...znalazlam te jedyna!!!!!!! I najlepsze, ze zupelnie inna niz przedtem chcialam, po prostu zobaczylam ta i wiedzialam, ze to wlasnie w niej chce isc do slubu. Te kobietki w salonie doradzily mi w jakim fasonie bedzie mi najlepiej do mojej figury, moge sobie np. tez wziac gore z innej sukoenki dol z drugiej i tez mi taka uszyja. Naprawde sie ciesze <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> bo naprawde pasuje mi tak sukienka, podkresla to co ma podkreslac a zakrywa to co ma zakrywac. Jest idealna :mrgreen: Na razie nie mam fotki, ale jak tylko bede miala, to wklejam w odpowiednim temacie ;-) Jeju jak mi ulzylo ufff...

Donn, super, ze fajne butki sobie kupilas

ale jak leżę to lepiej się czuję,

bardzo sie ciesze, najwaznijsze zrowie dziecka i Twoje
Dołączona grafika

#106 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 19 września 2008 - 13:52

Kita, ciesze sie ze znalazłaś tą jedyną :)

Madzia81, odpoczywaj jak nawięcej, to teraz najważniejsze
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#107 songofthemoon

songofthemoon
  • Użytkownik
  • 99 postów

Napisano 19 września 2008 - 13:59

gadu gadu.... a na angielski trzeba isc ech... i jescze ta pogoda....
wszytsko jest fikcja ja rowniez

#108 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 19 września 2008 - 14:00

ale miła niespodzianka

nasz prezes poszedł do salonu orange bo cos tam z umową miał
i wchodzi po dwóch godzinach do biura z parasolkami i nam weręczył po jednej
beka <niemoge1></span> <niemoge1></span> <niemoge1></span> <niemoge1></span>
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#109 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 19 września 2008 - 14:01

asia21_87, dzieki ;* ja troche pesymistycznie podchodzilam do tych poszukiwan, bo mam troche nietypowa figure, duz w biuscie, a malo w talii, ale babki mi znlazly odpowienia, no i wszystko na miare bedzie szyte wiec luz. Bardzo sie ciesze. Tymczasem zycze milego popoludnia, bo lede obiadek robic, bo M. niedlugo z pracy wroci. <buzki></span>
Dołączona grafika

#110 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 19 września 2008 - 14:01

Kita cieszę sie ze znalazłaś tą jedyną ..... czekam na fotki .... i pamiętaj już sie nie wahać będziesz pewnie ślicznie wyglądać bo pierwsza decyzja jest zawsze najlepsza :-)

oj jak ja bym chciała móc załatwiać takie sprawy ze ślubem oglądać sukienki mierzyć .... a jeszcze tyle lat czekania ....no ale nie narzekam kiedyś sie doczekam :-)

#111 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 19 września 2008 - 14:03

bo pierwsza decyzja jest zawsze najlepsza :-)

no mam nadzieje, hehe ;-)

oj jak ja bym chciała móc załatwiać takie sprawy ze ślubem oglądać sukienki mierzyć .... a jeszcze tyle lat czekania ....no ale nie narzekam kiedyś sie doczekam :-)

doczekasz sie doczekasz i pewnie predzej niz myslisz

a terz naprawde uciekam ;*
Dołączona grafika

#112 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 września 2008 - 14:04

matko boska... padam na twarz... :/
Stopy mnie tak bolą, że ledwo chodzę, zawsze tak mam na początku pracki... :/ Za kilka dni się przyzwyczaję do tego chodzenia kilometrów ;-) ale jak ja jutro będę pracowała, jak dzisiaj ledwo usiedziałam tam, i ledwo doszłam do domu? :/
nie ma mnie tu i nie będzie.

#113 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 19 września 2008 - 14:08

pewnie predzej niz myslisz

najkrótsza wersja to 2 lata a tomek jeszcze chce na jedne studia iść wiec się może odroczyć .... ale spoko do 10 lat powinnam się wyrobić bo u nich w rodzinie średnia wieku to 30 lat dal mężczyzn :-)

cerrata, witam to teraz gorąca kąpiel i jakiś masaż na regeneracje sił :-)

ide poczytać gazetę może uda mi sie zdrzemnąć :-)

#114 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 września 2008 - 14:09

witam to teraz gorąca kąpiel i jakiś masaż na regeneracje sił :-)

do kąpieli się zbieram
tylko kto mi ten masaż zrobi......
<bezradny></span>
poproszę dzisiaj Radzia jak wróci z pracki
nie ma mnie tu i nie będzie.

#115 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 19 września 2008 - 14:14

zegnam Was babeczi, zaraz koniec pracy i do domu, milego dnia i milego weekendu (gdyby mnie juz nie bylo)

#116 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 19 września 2008 - 15:24

cerrata, a Ty te kilometry robisz w pracy, czy masz tak daleko do niej?

Witaj saja, jak miło, że jesteś <buzki></span>
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#117 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 19 września 2008 - 15:27

Kahela, czesc piekna... ja tylko na chwilke niestety... wpadlam zeby zobaczyc co nowego... co tam u ciebie?? jak dziewczynki??

jak miło, że jesteś <buzki></span>


noo dziekuje ci bardzo:)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#118 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 września 2008 - 15:27

a Ty te kilometry robisz w pracy, czy masz tak daleko do niej?

w pracy
do niej mam 10 minutek pieszo :)

niby mały sklepik ale wiesz ile to jest chodzenia jak to nie jest samoobsługowy i ja muszę wszystko podawac itd
to sie robi nawet nie wiadomo kiedy te kilometry

I jeszcze mi się stopy nie przyzwyczaiły
Boli, tak same w sobie i nawet jak dotknę, a to boli tak... dotkliwie :P bo to nie odciski ani nic, tylko po prostu prawie jak siniaki na stopach ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#119 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 19 września 2008 - 15:33

cerrata, dasz radę, kto ma nie dać - Ty??? ;-)

saja, wszystko ok, a Ty bywaj częściej, bo brak tu Ciebie Mała :-D
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#120 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 19 września 2008 - 15:34

cerrata, mam w tej chwili dokładnie te same objawy :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych