Właśnie obiadek szamam, bo już w brzuszku mi niemiłosiernie burczało i chyba jakąś kawkę sobie strzelę :]
Olciiaaa, powodzenia na examie
Napisano 19 września 2008 - 13:27
Napisano 19 września 2008 - 13:36
Napisano 19 września 2008 - 13:40
wypoczywaj jak najwięcejale jak leżę to lepiej się czuję,
Napisano 19 września 2008 - 13:45
Napisano 19 września 2008 - 13:50
bardzo sie ciesze, najwaznijsze zrowie dziecka i Twojeale jak leżę to lepiej się czuję,
Napisano 19 września 2008 - 13:59
Napisano 19 września 2008 - 14:01
Napisano 19 września 2008 - 14:01
Napisano 19 września 2008 - 14:03
no mam nadzieje, hehebo pierwsza decyzja jest zawsze najlepsza
doczekasz sie doczekasz i pewnie predzej niz mysliszoj jak ja bym chciała móc załatwiać takie sprawy ze ślubem oglądać sukienki mierzyć .... a jeszcze tyle lat czekania ....no ale nie narzekam kiedyś sie doczekam
Napisano 19 września 2008 - 14:04
Napisano 19 września 2008 - 14:08
najkrótsza wersja to 2 lata a tomek jeszcze chce na jedne studia iść wiec się może odroczyć .... ale spoko do 10 lat powinnam się wyrobić bo u nich w rodzinie średnia wieku to 30 lat dal mężczyznpewnie predzej niz myslisz
Napisano 19 września 2008 - 14:09
do kąpieli się zbieramwitam to teraz gorąca kąpiel i jakiś masaż na regeneracje sił
Napisano 19 września 2008 - 14:14
Napisano 19 września 2008 - 15:24
Napisano 19 września 2008 - 15:27
w pracya Ty te kilometry robisz w pracy, czy masz tak daleko do niej?
Napisano 19 września 2008 - 15:33
Napisano 19 września 2008 - 15:34
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych