[18.09.2008] czwartek :)
#161
Napisano 18 września 2008 - 16:20

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."
#162
Napisano 18 września 2008 - 16:22
#163
Napisano 18 września 2008 - 16:23
#165
Napisano 18 września 2008 - 16:26
#166
Napisano 18 września 2008 - 16:26
#167
Napisano 18 września 2008 - 16:28
jakoś mało, u mnie całe z dodatkami 60złTam, gdzie idę 40zł
#168
Napisano 18 września 2008 - 16:29
#169
Napisano 18 września 2008 - 16:30

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."
#170
Napisano 18 września 2008 - 16:31
no chyba, że tak!'po znajomości'
[ Dodano: 2008-09-18, 17:32 ]
napewno i jeszcze od dodatkówto zależy w jakim salonie
#171
Napisano 18 września 2008 - 16:33
#172
Napisano 18 września 2008 - 16:36
na jutro jestem umówiona...znajoma ma przynieść mi małe rozmiary spodni..bo butki ze spodniami likwidowała i zostały jej same małe rozmiary
pytalam o cene a Ona mówi że ze 79zł na 20zł mi spuści
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#173
Napisano 18 września 2008 - 16:37
#174
Napisano 18 września 2008 - 16:40
....ze 79zł na 20zł mi spuści
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#175
Napisano 18 września 2008 - 16:43
chce sie "pozbyć" to za 20zł mi sprzeda
już sie nie moge doczekać jak będe przymierzać...
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#177
Napisano 18 września 2008 - 16:44
#178
Napisano 18 września 2008 - 16:50
ja mam 39-40 więc nawet za darmo bym tych butów wziąc nie mogła
#179
Napisano 18 września 2008 - 16:52
co do tipsów zgadza sie uzależnią ja jakbym miała zbędna kasę to bym sobie od razu zrobiła u mnie to koszt 80 zł
wczoraj mierzyłam śliczne jensy piękne za 50 zł marznie po prostu ... piękne do przymierzalni z rozmiarem 38 za chwile do tomka daj 36 no i znowu za duże to poprosiłam go o 34 i niestety co prawda weszłam ale dość ciasne na udach i smutna poszłam stamtąd bo były boskie ... i teraz żałuje mogłam je wziąć bo były piękne a może jak schudnę albo wypiorę to się zmienią.no tak to małe rozmiary 34 i 36 których nikt nie kupił
sory myslałam że o spodniach gadacie musiała cos pominąć i wyszło że nie czytałam dzis pogaduch .... a przeczytałam stronę wcześniej o nie dopinaniu sie to doszła że z spodnie ..... a buty mam rozmiar 34
#180
Napisano 18 września 2008 - 16:55
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty








