[18.09.2008] czwartek :)
#201
Napisano 18 września 2008 - 18:53
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#202
Napisano 18 września 2008 - 18:54
#203
Napisano 18 września 2008 - 18:58
namawiasz do złego bo widzisz od razu tańce wygibasy alkohol i jak ci teraz na sumieniujak zwykle moja wina ;> ale za to mogę się poczuć odpowiedzialna
a co
#204
Napisano 18 września 2008 - 19:03
jakis przystojniaków zaprosimy
fajna babka, dajesz przystojniaków
#205
Napisano 18 września 2008 - 19:04
jeszcze zaraz jakis przystojniaków zaprosimy
no to na co czekacie
a na sumieniu mi baaardzo lekko miło i przyjemnie
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#206
Napisano 18 września 2008 - 19:07
#207
Napisano 18 września 2008 - 19:11
#208
Napisano 18 września 2008 - 19:13
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#210
Napisano 18 września 2008 - 19:13
nie dzięki ......poszukam jakiś ale nie wiem czy znajdę już sie robi przystojniakówja sie moge przebrac za faceta i bedzie ciekawie obiecuje
![]()
#211
Napisano 18 września 2008 - 19:17
przystojniaki!! przystojniaki!!
#214
Napisano 18 września 2008 - 19:28
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#216
Napisano 18 września 2008 - 19:30
#217
Napisano 18 września 2008 - 19:34
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#218
Napisano 18 września 2008 - 19:35
ja się chętnie poczęstuje
#219
Napisano 18 września 2008 - 19:37
dziękuje dziękujedla was
przetańczyć chcę z tobą cała noc .... nananna .... nanananan .... http://gusia.wrzuta.... ... e_cala_nocno teraz panie proszą panów
#220
Napisano 18 września 2008 - 19:39
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty












