Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[18.09.2008] czwartek :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
270 odpowiedzi w tym temacie

#181 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 18 września 2008 - 16:58

jak 36 był na Ciebie za duzy to Ty szczuplutka musisz byc :mrgreen:

czasem nie wchodzę do 38 czasem mam 34 to zależny od numeracji sklepu .... szczypała średnio jestem nie chuda :-) u mnie waga bardzo sie zmienia jedne miesiąc mam 44-45 kg inny 52 kg a na jesień zawsze chudnę :-) choc te zmiany wagi sa da mnie bardzo szkodliwe :(

#182 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 18 września 2008 - 16:58

z rozmiarem 38 za chwile do tomka daj 36 no i znowu za duże to poprosiłam go o 34


mi się baaardzo często zdarza wołać o inny rozmiar... ale nigdy w ta stronę ;P zawsze słychać ode mnie "małe !" ;) a to wszystko przez to że mam dupencję okrągłą no i mieszczącą sięw wiekszy rozmiar, za to nogi mniejszy by chciały <bezradny></span> no i znaleźć cośna mnie ... graniczy z cudem ;P

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#183 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 18 września 2008 - 17:02

nie(d)oceniona, ja mam najwiecej w udach o prawie 10 cm więcej niz w biodrach :( a wiec rurki itp odpadają ....małe też zdarza mi sie wołać .... ciężko mi kupić spodnie na moje masywne uda ale mam nadzieje że w tym roku uda mi sie stracić ich trochę :-)

[ Dodano: 2008-09-18, 18:05 ]
o i jeszcze mam problem z długością nogawek bo jestem niska i ciężko mi dobrać coś czego nie trzeba skracać a rożne dzwony itp. po skróceniu przestają byc dzwonami :-) musiała bym kupowac w oryginalnych sklepach gdzie maja rożne długości a to kosztuje i w moim wypadku jest nieopłacalne:-)

#184 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 18 września 2008 - 17:07

mno ja sie musze pochwalić że przez wakacje spadłam na wadze 6 kg... efekt był taki że mi wszystko z tyłka leci, za to jestem w stanie zapiąć siew moje ulubione porteczki, których nie wyrzuciłam (chyaba już 2 lata temu), mając nadzieje że jeszcze w nie wejde :) :-D

[ Dodano: 2008-09-18, 18:08 ]

problem z długością nogawek


ja wszystkie musze skracać :)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#185 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 18 września 2008 - 17:17

jestem w stanie zapiąć siew moje ulubione porteczki, których nie wyrzuciłam (chyaba już 2 lata temu), mając nadzieje że jeszcze w nie wejde :) :-D

te chwile sa piękne oczywiście jeśli za jakis czas znowu one nie lądują na dnie szafy bo (jak u mnie) spadają z tyłka albo juz nie wchodzi sie znowu (co też mi sie zdarza dość często)

dobra ja znikam ide coś zjeść bo mam truje że już godzinę temu miała zejść z neta :-)

#186 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 18 września 2008 - 17:19

musze pochwalić że przez wakacje spadłam na wadze 6 kg...

dobrze Ci...a mi sie przytyło :lol:

w sumie to chciałam przytyć :roll: i udało sie....
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#187 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 18 września 2008 - 17:20

fajna babka, dokładnie... piękne, ale krótkie ;P

[ Dodano: 2008-09-18, 18:22 ]
Donn, oj u mnie to krótkotrwałe... na zimę zawsze zmieniam rozmiar na większy :( no i tak w kółko ... ja z poszerzaniem się nie mam problemów ... :) za to jak w trase jade wo błyskawicznie zostawiam nadmiar kilogramów za sobą

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#188 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 18 września 2008 - 18:27

jak sie ma ruch to wiadomo :-)

to ja się pohuśtam <bujanka1></span> kto się dołączy? :mrgreen:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#189 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 18 września 2008 - 18:33

ja to mam ochote na <imprezka23></span> , ale za zimno na polu żeby gdziekolwiek wieczorem wychodzić :(

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#190 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 18 września 2008 - 18:39

mam ochote na <imprezka23></span> ,

po co gdzieś wychodzisz masz nas !!! kto ma chęć dzis tylko drinki

Załączone miniatury

  • duze_drinki2.jpg


#191 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 18 września 2008 - 18:41

Ja poproszę ten różowy :D

#192 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 18 września 2008 - 18:45

co to za imprezka? jakas szczegolna okazja?

ja tez chce <zatancz3></span> <zatancz3></span> <impra1></span> <impra1></span>

#193 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 18 września 2008 - 18:46

imprezka bez powodu... :-P

powód taki, że jesteśmy na BS teraz tu razem 8-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#194 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 18 września 2008 - 18:47

ja winko ... albo niech będzie ten niebieski ;P <zespol></span> nam jeszcze brakowało :)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#195 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 18 września 2008 - 18:47

a ja dostałam @ i mnie wszystko boli :(
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#196 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 18 września 2008 - 18:47

jakas szczegolna okazja?

imperza jest z okazji tego że nie(d)oceniona miała ochotę isc gdzieś a jest zimno :-) każdy powód jest dobry by mieć imprezę :-) <tuptup></span> <tuptup></span> <tuptup></span> <tuptup></span> <zespol></span>

#197 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 18 września 2008 - 18:48

malenka, <pocieszacz></span> dla Ciebie soczek :-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#198 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 18 września 2008 - 18:49

a ja dostałam @ i mnie wszystko boli :(

współczuję <pocieszacz></span> jak mogę ci ulżyć ?

#199 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 18 września 2008 - 18:50

malenka, dla Ciebie soczek

o tak ale jabłuszkowy :mrgreen:
mój ulubiony :mrgreen:
i jeszcze jakaś tabletka przeciw-okresowa i mogę szalec z wami :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#200 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 18 września 2008 - 18:50

fajna babka, jak zwykle moja wina ;> ale za to mogę siępoczuć odpowiedzialna :) a co <luzak></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych