czasem nie wchodzę do 38 czasem mam 34 to zależny od numeracji sklepu .... szczypała średnio jestem nie chudajak 36 był na Ciebie za duzy to Ty szczuplutka musisz byc
[18.09.2008] czwartek :)
#181
Napisano 18 września 2008 - 16:58
#182
Napisano 18 września 2008 - 16:58
z rozmiarem 38 za chwile do tomka daj 36 no i znowu za duże to poprosiłam go o 34
mi się baaardzo często zdarza wołać o inny rozmiar... ale nigdy w ta stronę
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#183
Napisano 18 września 2008 - 17:02
[ Dodano: 2008-09-18, 18:05 ]
o i jeszcze mam problem z długością nogawek bo jestem niska i ciężko mi dobrać coś czego nie trzeba skracać a rożne dzwony itp. po skróceniu przestają byc dzwonami
#184
Napisano 18 września 2008 - 17:07
[ Dodano: 2008-09-18, 18:08 ]
problem z długością nogawek
ja wszystkie musze skracać
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#185
Napisano 18 września 2008 - 17:17
te chwile sa piękne oczywiście jeśli za jakis czas znowu one nie lądują na dnie szafy bo (jak u mnie) spadają z tyłka albo juz nie wchodzi sie znowu (co też mi sie zdarza dość często)jestem w stanie zapiąć siew moje ulubione porteczki, których nie wyrzuciłam (chyaba już 2 lata temu), mając nadzieje że jeszcze w nie wejde
![]()
dobra ja znikam ide coś zjeść bo mam truje że już godzinę temu miała zejść z neta
#186
Napisano 18 września 2008 - 17:19
dobrze Ci...a mi sie przytyłomusze pochwalić że przez wakacje spadłam na wadze 6 kg...
w sumie to chciałam przytyć
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#187
Napisano 18 września 2008 - 17:20
[ Dodano: 2008-09-18, 18:22 ]
Donn, oj u mnie to krótkotrwałe... na zimę zawsze zmieniam rozmiar na większy
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#188
Napisano 18 września 2008 - 18:27
to ja się pohuśtam
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#189
Napisano 18 września 2008 - 18:33
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#191
Napisano 18 września 2008 - 18:41
#192
Napisano 18 września 2008 - 18:45
ja tez chce
#193
Napisano 18 września 2008 - 18:46
powód taki, że jesteśmy na BS teraz tu razem
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#194
Napisano 18 września 2008 - 18:47
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#195
Napisano 18 września 2008 - 18:47
#196
Napisano 18 września 2008 - 18:47
imperza jest z okazji tego że nie(d)oceniona miała ochotę isc gdzieś a jest zimnojakas szczegolna okazja?
#197
Napisano 18 września 2008 - 18:48
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#198
Napisano 18 września 2008 - 18:49
współczujęa ja dostałam @ i mnie wszystko boli
#199
Napisano 18 września 2008 - 18:50
o tak ale jabłuszkowymalenka, dla Ciebie soczek
mój ulubiony
i jeszcze jakaś tabletka przeciw-okresowa i mogę szalec z wami
#200
Napisano 18 września 2008 - 18:50
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty










