PdM
dziękuje
![]()
ja za chwile też wychodze na miasto...pochodzic po sklepach...musze sobie jeansy kupić...bo sie przytyło i sie nie moge zapiąć w stare
a jak mówiłem że Ci dupa urośnie to się śmiałaś
asia21_87 boi sie żebym mu ostrzeżenia nie dała..
a właśnie miałam pisać czemu tylko ja różyczke dostałm... jak tu inne panie też są
no to już wiadomo czemu.
ta jasneasia21_87 boi sie żebym mu ostrzeżenia nie dała..
cos czuje do Ciebie
pff spokojnie spokojnie bo jeszcze ktoś te farmazony przeczyta i weźmie i je do serca.






Temat jest zamknięty










