Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[18.09.2008] czwartek :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
270 odpowiedzi w tym temacie

#141 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 18 września 2008 - 13:36

PdM :mrgreen: dziękuje 8-)

ja za chwile też wychodze na miasto...pochodzic po sklepach...musze sobie jeansy kupić...bo sie przytyło i sie nie moge zapiąć w stare :lol:


a jak mówiłem że Ci dupa urośnie to się śmiałaś :lol: ;-)


asia21_87 boi sie żebym mu ostrzeżenia nie dała.. :-P

a właśnie miałam pisać czemu tylko ja różyczke dostałm... jak tu inne panie też są ;-)


no to już wiadomo czemu. :mrgreen:

asia21_87 boi sie żebym mu ostrzeżenia nie dała.. :-P

ta jasne
cos czuje do Ciebie :P


pff spokojnie spokojnie bo jeszcze ktoś te farmazony przeczyta i weźmie i je do serca. ;-) ;-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#142 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 18 września 2008 - 13:37

PdM taa urosła po Twoich ciastkach.. serniczkach itd. ;-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#143 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 18 września 2008 - 13:38

[quote name="PdM"]a właśnie miałam pisać czemu tylko ja różyczke dostałm... jak tu inne panie też są ;-) [/quote]

no to już wiadomo czemu. :mrgreen:[/quote] że co
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#144 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 18 września 2008 - 13:39

PdM, myslalam, ze dwa litry, ale czego innego, ale nie no ok juz sie nie smieje, maly kacyk kazdemu od czasu do czasu sie zdarza :mrgreen:

#145 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 18 września 2008 - 13:40

PdM, myslalam, ze dwa litry, ale czego innego, ale nie no ok juz sie nie smieje, maly kacyk kazdemu od czasu do czasu sie zdarza :mrgreen:


się wie 8-)

oj widzę że to dex tak się rozpisał... jakiś erosoman chyba :lol:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#146 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 18 września 2008 - 13:41

PdM wyniosłeś śmieci dziś? :-D
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#147 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 18 września 2008 - 13:41

a no mamy kilka osob nadrabiajacych zaleglosci

#148 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 18 września 2008 - 13:43

PdM wyniosłeś śmieci dziś? :-D


a miałem? :-o ;-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#149 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 18 września 2008 - 13:44

kilka osob nadrabiajacych zaleglosci


ja mam juz jakies 3-tygodniowe <lol></span>

musze sobie jeansy kupić...bo sie przytyło i sie nie moge zapiąć w stare


ojj mi tez sie przytylo :roll: :-(

spodnie juz we wtorek kupilam :lol: :lol:

#150 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 18 września 2008 - 13:48

musze sobie jeansy kupić...bo sie przytyło i sie nie moge zapiąć w stare


ja mam chwilowo odwrotny problem :) lecąmi z tyłka wszystkie, jakie mam ;P ale to sie samo rozwiąże jeszcze przed zimą :) znaczy sie powróce do swoich normalnych rozmiarów ... niestety <bezradny></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#151 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 18 września 2008 - 13:50

PdM mialeś :-P nie widzisz ile butelek po piwie masz?

ojj mi tez sie przytylo

mi tylko troszke miałam 60 cm w pasie 8-) przed wakacjam...a teraz 67 :shock: dopiąć sie nie moge :-?
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#152 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 18 września 2008 - 13:51

Donn, wszystko już dawno wyniesione... 8-)

oki uciekaju, miłych zakupów. :mrgreen:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#153 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 18 września 2008 - 15:17

Witam :-D dzionek b. udany :-D same dobre informacje :mrgreen: humorek dopisuje, szkoda ze pogoda okropna :-/
Jescze tylko jutro do pracy i weekend :lol: alez ja sie rozleniwilam na tym wolnym heheheheheh :-P

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#154 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 18 września 2008 - 15:20

Fochnęłam się na Misia z przytupem, bo wysyłał mnie do nauki i rozłączył rozmowę na skype. Wyłączyłam skype i gg, i czekałam. Nie minęło 5min jak zadzwonił :D Wiem, czasem okropna jestem... xD

#155 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 18 września 2008 - 15:42

Alisekai, czasem trzeba ich postawic do pionu :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#156 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 18 września 2008 - 16:01

Alisekai, czasem trzeba ich postawic do pionu :P


zgadzam sie ;-) ja już po jeździe.. następna w poniedziałek. niedługo zapisuje sie na egzamin. Pochmurno, deszczowo i smutno jakoś :-?

#157 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 18 września 2008 - 16:16

Mam dzisiaj lenia, ale okienka umyłam i jestem zadowolona z siebie. Jutro idę zrobić pazurki.
Jestem w Peru...

#158 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 18 września 2008 - 16:17

malutka-iwona jutro idę się zapisać na pazurki :D

#159 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 18 września 2008 - 16:18

Alisekai, to będziemy się chwalić :mrgreen:
Jestem w Peru...

#160 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 18 września 2008 - 16:19

Oj taaak... Jak zrobię, a zapisuję się na 16 października. Gigantyczne kolejki są :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych