Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[18.09.2008] czwartek :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
270 odpowiedzi w tym temacie

#101 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 18 września 2008 - 11:03

malutka-iwona, a to juz mniej niz wiecej :-D a i spokoj bedziesz miala z oknami na jakis czas

#102 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 18 września 2008 - 11:06

666ilonka777 szkoda tylko, ze czasu na forum mam jak na lekarstwo... jak wroci szkola bedzie jeszcze gorzej :-/

malutka-iwona, tez Cie wzielo na mycie okien w takie zimno :-P nasze trzeba juz poobklejac przez te zimno.... <zimnoo></span>

#103 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 18 września 2008 - 11:06

a i spokoj bedziesz miala z oknami na jakis czas

i tym się pocieszam, przy okazji poprzestawiam kwiatki a to bardzo lubię :-D
Jestem w Peru...

#104 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 18 września 2008 - 11:07

u mnie też słoneczko wyszło
i cieplej sie zrobiło

Madzik :), witaj :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#105 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 18 września 2008 - 11:08

Madzik :),
u mnie nie najgorzej i świeci słoneczko <sun_></span>
Jestem w Peru...

#106 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 18 września 2008 - 11:08

Madzik :) na wszystko znajdziesz czas...trzeba sobie dobrze rozplanować.. :-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#107 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 18 września 2008 - 11:12

dokladnie tak Donn ma racje, dobre zaplanowanie dnia to podstawa

#108 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 18 września 2008 - 11:21

U mnie raz na wykładzie jeden z wykładowców mówil...

i pamiętam to do dziś... doba ma 24 godziny... przez ten czas jest 8 godzin na prace, 8 godzin na odpoczynek i 8 godzin na sen :-D

tylko, że to w praktyce wygląda całkiem inaczej 16 godzin na prace a 8 na sen :-D
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#109 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 18 września 2008 - 11:24

Donn, u mnie tez to jakis wykladowca mowil, ale chyba nie za bardzo wiedzial jak to sie odbywa w praktyce

#110 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 18 września 2008 - 11:25

Wystarcza Wam 8 godzin snu ?

Niby tyle sie powinno spac, ale dla mnie to za malo :->

Obudze sie, wstane, ale bardzo szybko czuje sie zmeczona, senna, nie do zycia wogole :-P

Jak spie juz tak z 10 godzin, to jest super :mrgreen: Niby tylko 2 godzinki dluzej, a jakie cuda czynia :mrgreen:

#111 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 18 września 2008 - 11:27

Madzik :) jak jeździłam na studia chodziłam spać o 1:00 a wstawałam o 4:00 na autobus i jakoś się wysypiałam. Ale teraz mi się poprzestawiało i muszę min. 6h na sen poświęcić

#112 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 18 września 2008 - 11:30

Spioch jestem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#113 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 18 września 2008 - 11:33

ja też tak czasami mam, że musze sie wyspać dłużej a czasem to dzien i noc na nogach :oops: :mrgreen:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#114 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 18 września 2008 - 11:53

hello :)

Wczoraj podsumowując byłam pytać o pracę w 4 miejscach, dzwoniłam do jednego, od kolejnego czekam na maila o ile się doczekam...
- tam gdzie dzwoniłam> bardzo daleko , nie chcą mnie
- w jednym z ktorych byłam sa masakryczne zmiany + zmiany nocne.. dziekować
-w drugim > nie chcą uczących się
- w trzecim > potrzebują tylko jednej babki, już jest ktoś na próbe , myślałam, że to pracowanica bo jst dobra, czyli już se mogę podziekować
- i uwaga.. w czwartym >pytałam wczoraj, disiaj byłam pogadać z szefem z rana, i za chwilę będę wychodziła na 'przyuczenie' ;-) jejejeje :) trochę mało kasy.... :/ ale zawsze coś
nie ma mnie tu i nie będzie.

#115 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 18 września 2008 - 12:08

i uwaga.. w czwartym >pytałam wczoraj, disiaj byłam pogadać z szefem z rana, i za chwilę będę wychodziła na 'przyuczenie' ;-) jejejeje :)

wow cerrata, to gratuluje <jupi></span> <ookk></span>

trochę mało kasy.... :/ ale zawsze coś

no potem moze bedzie wieksza ;-)
a ja mam akurat przerwe na drugie sniadanie wiec jestemz Wami :mrgreen: U mnie sloneczko z rana zagladalo, a teraz ani sladu, ponuro jest, jakby na deszcz mialo sie zbierac :-/
Dołączona grafika

#116 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 18 września 2008 - 12:11

wow cerrata, to gratuluje <jupi></span> <ookk></span>

się jeszcze zobaczy czy jest czego gratulować ;-)

Sa dwie zmiany od 7 - 14 i 14-20
Wcześnie trza wstać , ale idę do pracki z butka z 5-7 minut :)
Także fajnie, że nie muszę nigdzie jeździć :)
Może faktycznie jakoś mi podciągnie wypłatkę.. jak się sprawdzę to chociaż stowka więcej zakrzyknę za miesiąc bądź dwa :P :P :P :P :P :P

U mnie sloneczko z rana zagladalo,

u mnie cały czas słoneczko, teraz faktycznie trochę za chmurami ale nie jest ponuro :)
także od razu humor zupełnie inny niż jak jest szaro :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#117 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 18 września 2008 - 12:11

Kita, u Ciebie chociaż słoneczko...a ja od paru dni bez słoneczka
smacznego przy drugim śniadanku...
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#118 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 18 września 2008 - 12:11

cerrata, potworze, no brawo, lepszy rydz niż nic... :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#119 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 18 września 2008 - 12:13

lepszy rydz niż nic... :-P

chyba tak ;-)
ale maaaaaałoooo kaaaasyyyy :P
cholerka
bo to na pierwszej zmianie 7 godz a na drugiej 6
no i ja jeszcze 4 dni nie pracuję, bo mam szkołę

eh
ale faktycznie, lepsze to niż nic ;-)

zobaczymy jak to będzie, to jeszcze nie jest pewne. Dziś mam iść sie rozejżeć, posiedzieć trochę itd :)
zaraz będę wychodziła :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#120 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 18 września 2008 - 12:15

Powodzenia :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych