[18.09.2008] czwartek :)
#101
Napisano 18 września 2008 - 11:03
#102
Napisano 18 września 2008 - 11:06
malutka-iwona, tez Cie wzielo na mycie okien w takie zimno
#103
Napisano 18 września 2008 - 11:06
i tym się pocieszam, przy okazji poprzestawiam kwiatki a to bardzo lubięa i spokoj bedziesz miala z oknami na jakis czas
#105
Napisano 18 września 2008 - 11:08
u mnie nie najgorzej i świeci słoneczko
#106
Napisano 18 września 2008 - 11:08
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#107
Napisano 18 września 2008 - 11:12
#108
Napisano 18 września 2008 - 11:21
i pamiętam to do dziś... doba ma 24 godziny... przez ten czas jest 8 godzin na prace, 8 godzin na odpoczynek i 8 godzin na sen
tylko, że to w praktyce wygląda całkiem inaczej 16 godzin na prace a 8 na sen
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#109
Napisano 18 września 2008 - 11:24
#110
Napisano 18 września 2008 - 11:25
Niby tyle sie powinno spac, ale dla mnie to za malo :->
Obudze sie, wstane, ale bardzo szybko czuje sie zmeczona, senna, nie do zycia wogole
Jak spie juz tak z 10 godzin, to jest super
#111
Napisano 18 września 2008 - 11:27
#112
Napisano 18 września 2008 - 11:30
#113
Napisano 18 września 2008 - 11:33
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#114
Napisano 18 września 2008 - 11:53
Wczoraj podsumowując byłam pytać o pracę w 4 miejscach, dzwoniłam do jednego, od kolejnego czekam na maila o ile się doczekam...
- tam gdzie dzwoniłam> bardzo daleko , nie chcą mnie
- w jednym z ktorych byłam sa masakryczne zmiany + zmiany nocne.. dziekować
-w drugim > nie chcą uczących się
- w trzecim > potrzebują tylko jednej babki, już jest ktoś na próbe , myślałam, że to pracowanica bo jst dobra, czyli już se mogę podziekować
- i uwaga.. w czwartym >pytałam wczoraj, disiaj byłam pogadać z szefem z rana, i za chwilę będę wychodziła na 'przyuczenie'
#115
Napisano 18 września 2008 - 12:08
wow cerrata, to gratulujei uwaga.. w czwartym >pytałam wczoraj, disiaj byłam pogadać z szefem z rana, i za chwilę będę wychodziła na 'przyuczenie'
jejejeje
no potem moze bedzie wiekszatrochę mało kasy....
ale zawsze coś
a ja mam akurat przerwe na drugie sniadanie wiec jestemz Wami
#116
Napisano 18 września 2008 - 12:11
się jeszcze zobaczy czy jest czego gratulowaćwow cerrata, to gratuluje
![]()
Sa dwie zmiany od 7 - 14 i 14-20
Wcześnie trza wstać , ale idę do pracki z butka z 5-7 minut
Także fajnie, że nie muszę nigdzie jeździć
Może faktycznie jakoś mi podciągnie wypłatkę.. jak się sprawdzę to chociaż stowka więcej zakrzyknę za miesiąc bądź dwa
u mnie cały czas słoneczko, teraz faktycznie trochę za chmurami ale nie jest ponuroU mnie sloneczko z rana zagladalo,
także od razu humor zupełnie inny niż jak jest szaro
#117
Napisano 18 września 2008 - 12:11
smacznego przy drugim śniadanku...
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#118
Napisano 18 września 2008 - 12:11
#119
Napisano 18 września 2008 - 12:13
chyba taklepszy rydz niż nic...
ale maaaaaałoooo kaaaasyyyy
cholerka
bo to na pierwszej zmianie 7 godz a na drugiej 6
no i ja jeszcze 4 dni nie pracuję, bo mam szkołę
eh
ale faktycznie, lepsze to niż nic
zobaczymy jak to będzie, to jeszcze nie jest pewne. Dziś mam iść sie rozejżeć, posiedzieć trochę itd
zaraz będę wychodziła
#120
Napisano 18 września 2008 - 12:15
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty











