Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[18.09.2008] czwartek :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
270 odpowiedzi w tym temacie

#81 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 18 września 2008 - 09:46

666ilonka777, a dziekuje dziekuje :) troche zmian nie zaszkodzi :P

#82 seli19

seli19
  • Użytkownik
  • 536 postów

Napisano 18 września 2008 - 09:56

Witajcie kobitki:) zimno u mnie jak fiks i sie dzisiaj z domu nie ruszam:) zazdroszczę tym u kogo chociaż troszkę <sun></span>

krowka17 avatarek na prawdę super ale ten w róż z dekoldem bardziej mi przypadł do gustu:)

#83 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 18 września 2008 - 09:58

seli19, witaj, no u mnie nie ma niestety sloneczka

#84 seli19

seli19
  • Użytkownik
  • 536 postów

Napisano 18 września 2008 - 10:03

666ilonka777 to podołujmy się razem :mrgreen: czasem lubie taką pogodę, można poleżeć w łożeczku i nic nie robić, ale dziś już tęsknie za słońcem po całym tygodniu deszczu :-/

#85 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 18 września 2008 - 10:10

seli19, dolowanie dzis odpada, mam dobry humor i nawet jakby spadl snieg i bylo minus 20 zimna to nie wyprowadziloby mnie to z rownowagi, wieczorami tylko denerwuje mnie to, ze tak szybko ciemno i ponuro, ale od 3 dni zapalam sobie kilka swieczek w dmu i od razu przyjemniej

#86 seli19

seli19
  • Użytkownik
  • 536 postów

Napisano 18 września 2008 - 10:14

666ilonka777 no świetnie :-D mój dzień dzisiaj wogóle spalony i nie ma szans na dobry humor, siedzę sama, Mati w pracy, a wieczorem idę na 1 spotkanie kursu przedmałżeńskiego z pokręconym księdzem który nawija tylko o seksie i o tym że kobiety sa nie dobre i prowokują mężczyzn i wogóle... echh :-(

#87 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 18 września 2008 - 10:17

seli19, nie przejmuj sie, znam wielu takich pkreconych ksiezy, gadaja tak na kobiety itd,a sami swieci nie sa

#88 seli19

seli19
  • Użytkownik
  • 536 postów

Napisano 18 września 2008 - 10:22

Tak, no właśnie to jest w tym najlepsze, bo też nasz też na świętego nie wygląda.. i zawsze o tym seksie tak nawija jak nakręcony i ciężko wytrzymać tak godzine o tym słuchać, ale cóż kurs trzeba zrobić <bezradny></span>

#89 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 18 września 2008 - 10:26

seli19, jak moja kuzynka chodzila na kurs to opowiadala co probuja czlowiekowi przekazac to az mi sie smiac chcialo, a najbardziej z tego jak pokazywal ksiadz jakies plansze z ukladem rozrodczym kobiety na przyklad tlumaczyl co jest co, do czego sluzy itd.niektorzy tam mieli po 30 lat, a on uczyl ich jak dzieci w podstawowce :mrgreen:

#90 seli19

seli19
  • Użytkownik
  • 536 postów

Napisano 18 września 2008 - 10:35

Ja jestem straszna jajcara jak mi ktoś zacznie takie rzeczy pokazywać to chyba parsknę śmiechem normalnie, a wszystko możliwe bo mój rocznik będzie najstarszy i reszta to takie dzieci- liceum, gimnazjum sie załapie tez, wiec może bedzie im chciał pokazywac plansze...a wtedy to ja: <zwiewamy></span> :mrgreen:

#91 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 18 września 2008 - 10:38

seli19, Ci ludzie tez sie tam wlasnie smiali i to glosno, ale ksiadz zachowal powage do konca :-D

#92 seli19

seli19
  • Użytkownik
  • 536 postów

Napisano 18 września 2008 - 10:42

Ilonka to ciekawie się zapowiada;) ja lece coś wszamać i zobaczę czy coś w tv ciekawego, buziolki :-)

#93 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 18 września 2008 - 10:47

seli19, trzymaj sie i zdaj pozniej relacje z kursu, bo az ciekawa jestem co tam bedzie :-D

#94 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 18 września 2008 - 10:50

Witam Babski Swiecie ;-) ;-)

Nie bylo mnie przez 3 dni, bo wyjechalam do Kielc :-)

W koncu mam te nieszczesna ksiazeczke zdrowia <jupi></span> <jupi></span>
Ale znowu bez nerwow sie nie obeszlo.... Bo jak dzwonilam i pytalam co i jak, to nikt mi nie raczyl powiedziec, ze te zaswiadczenie 30 zl kosztuje :shock: :evil: Jak sie samemu nie dopyta, to tak jest... Ale skad mi moglo przyjsc do glowy, ze taki maly wpis tyle kosztuje <bezradny></span> Dobrze, ze wzielam wiecej pieniedzy.

I to nie koniec niespodzianek... Ciagle sie spoznialam na autobus.... jak pech to pech :-/ we Wrocku zabraklo mi 5 minut (korki :-/ ) wczoraj w Kielcach mi 2 mpeki uciekly, bo sporo minut przed czasem przylecialy i gdyby nie taxi nie zdazylabym na pociag :-/
Chyba jeszcze nigdy tak nie powyklinalam na ulicy :evil: Ale sie zdenerwowalam po prostu <bezradny></span>

A jeszcze jakie zimno bylo <zimnoo></span> A ja w samym golfie biegalam, bo kurtki jeszcze nie wzielam od rodzicow :-/ mam nadzieje, ze nic mnie nie rozlozy :-/

No to taki male streszczenie moich 3 ostatnich nerwowych dni :-P

Dzisiaj do pracy na 18-ta ide... :-P

#95 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 18 września 2008 - 10:52

przebrnełam przez pół czwartku :lol:

Witajcie... <buzki></span>

Jak zimno łooo.. a dziś wybieram się na zakupy.. czas nowe jeansy kupić 8-)

pozdr. troche słoneczka oby cieplej było <sun></span> <sun></span> <sun></span> <sun></span> <sun></span> <sun></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#96 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 18 września 2008 - 10:57

uff przerwa! Dobrze mi idzie, już więcej słońca zagląda przez okno :->
Jestem w Peru...

#97 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 18 września 2008 - 10:57

Madzik :), witaj po malej nieobecnosci :-) to troche mialas tych nieprzyjemnych przezyc, ale juz po wszystkim i jestes z nami wiec ok

#98 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 18 września 2008 - 10:58

malutka-iwona, słońce wychodzi, czy takie brudne okna miałaś..... :-P

Sorki, taki mały żarcik.... ;-)

Madzik :), witaj zapracowana kobietko :-D
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#99 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 18 września 2008 - 10:59

malutka-iwona, duzo jeszcze zostalo tych okienek??

#100 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 18 września 2008 - 11:00

słońce wychodzi, czy takie brudne okna miałaś.....

jedno i drugie po trochu :mrgreen:

[ Dodano: 2008-09-18, 12:01 ]
666ilonka777,
jeszcze dwa
Jestem w Peru...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych