[18.09.2008] czwartek :)
#81
Napisano 18 września 2008 - 09:46
#82
Napisano 18 września 2008 - 09:56
krowka17 avatarek na prawdę super ale ten w róż z dekoldem bardziej mi przypadł do gustu:)
#83
Napisano 18 września 2008 - 09:58
#84
Napisano 18 września 2008 - 10:03
#85
Napisano 18 września 2008 - 10:10
#86
Napisano 18 września 2008 - 10:14
#87
Napisano 18 września 2008 - 10:17
#88
Napisano 18 września 2008 - 10:22
#89
Napisano 18 września 2008 - 10:26
#90
Napisano 18 września 2008 - 10:35
#91
Napisano 18 września 2008 - 10:38
#92
Napisano 18 września 2008 - 10:42
#93
Napisano 18 września 2008 - 10:47
#94
Napisano 18 września 2008 - 10:50
Nie bylo mnie przez 3 dni, bo wyjechalam do Kielc
W koncu mam te nieszczesna ksiazeczke zdrowia
Ale znowu bez nerwow sie nie obeszlo.... Bo jak dzwonilam i pytalam co i jak, to nikt mi nie raczyl powiedziec, ze te zaswiadczenie 30 zl kosztuje
I to nie koniec niespodzianek... Ciagle sie spoznialam na autobus.... jak pech to pech
Chyba jeszcze nigdy tak nie powyklinalam na ulicy
A jeszcze jakie zimno bylo
No to taki male streszczenie moich 3 ostatnich nerwowych dni
Dzisiaj do pracy na 18-ta ide...
#95
Napisano 18 września 2008 - 10:52
Witajcie...
Jak zimno łooo.. a dziś wybieram się na zakupy.. czas nowe jeansy kupić
pozdr. troche słoneczka oby cieplej było
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#96
Napisano 18 września 2008 - 10:57
#97
Napisano 18 września 2008 - 10:57
#98
Napisano 18 września 2008 - 10:58
Sorki, taki mały żarcik....
Madzik
#99
Napisano 18 września 2008 - 10:59
#100
Napisano 18 września 2008 - 11:00
jedno i drugie po trochusłońce wychodzi, czy takie brudne okna miałaś.....
[ Dodano: 2008-09-18, 12:01 ]
666ilonka777,
jeszcze dwa
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty








