Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[18.09.2008] czwartek :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
270 odpowiedzi w tym temacie

#41 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 18 września 2008 - 07:40

u mnie to oststnio w modzie jest grypa żołądkowa
kazdy chyba ja juz miała u mnie w rodzinie
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#42 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 18 września 2008 - 07:45

grypa żołądkowa

straszna jest, jak sobie tylko przypomne, to wszystko mnie boli :-?
Jestem w Peru...

#43 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 18 września 2008 - 08:17

A tak w ogóle gdzie saja, gdzie Mirabell?
Dawno nie było naszych babeczek....
Dziewczyny :!: Na forum :!:

Mam nadzieję, że w poniedziałek pojawi się nasza angielska żonka :-D
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#44 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 18 września 2008 - 08:24

Dzień dobry. :->

uoj suszy... suszy... ;-)

miłego dzionka drogie panie. ;-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#45 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 18 września 2008 - 08:27

PdM, czym sie strules tym sie lecz :mrgreen:

#46 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 18 września 2008 - 08:30

hehe raczej podziękuje. :-P Ale np. jakieś konkretne śniadanie to bym sobie zjadł... :->
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#47 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 18 września 2008 - 08:31

PdM, konkretne mowisz :?: no ja tez, bo glodna sie robie chyba, nie wiem czemu, ale Ty to kojarzysz mi sie z ta zupka chinska :mrgreen:

#48 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 18 września 2008 - 08:35

hehe no ale dziś niestety nie ma zupki... ;-) to idę coś upolować jakieś berlinki widziałem w lodówce wczoraj. :-P
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#49 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 18 września 2008 - 08:37

PdM, to smacznego zycze ;-) tylko herbatke do tego sobie zrob, a nie jakas cole czy cos innego hehe...

#50 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 18 września 2008 - 08:41

jakieś berlinki widziałem w lodówce wczoraj.

poluj, poluj i ciesz się, że masz berlinki i pewnie kobietę, która je kupiła... ;-)

Inaczej musiałbyś pewnie zapolować na gołębie np... :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#51 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 18 września 2008 - 08:44

Asia21_87 zamierzamy sie spotkać z OLciią ,która zna mojego Krzysia i jego przyjaciela ale na razie nie wiadomo co wyniknie bo Mój men możliwe, że w weekend znowu będzie pracował

Sniadanko zjedzone :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#52 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 18 września 2008 - 08:48

calineczka, aha
ale fajnie jak sie spotkacie :)

ja właśnie bede jesć sniadanko
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#53 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 18 września 2008 - 08:48

Sniadanko zjedzone :lol:

a ja wlasnie jestem w trakcie spozywania sniadania, wiec wpadlam w przerwie od pracy ;-)
Dołączona grafika

#54 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 18 września 2008 - 08:50

PdM, to smacznego zycze ;-) tylko herbatke do tego sobie zrob, a nie jakas cole czy cos innego hehe...


no już wypita :D ;-)

poluj, poluj i ciesz się, że masz berlinki i pewnie kobietę, która je kupiła... ;-)

Inaczej musiałbyś pewnie zapolować na gołębie np... :-P


no kupiła je kobieta... ale nie ta o której myślisz. ;-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#55 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 18 września 2008 - 09:03

witajcie:)
ja sobie musze niestety sama sniadanko zrobic :( mysle co by tu wykabinowac i chyba sobie jajecznice zrobie z szyneczka :P
calineczka, i olciiia fajnie ze sie spotkacie :) ja mam nie daleko do poznania :P
no wlasnie ciekawe kiedy nasza angik wroci bo juz jej cos dlugo nie ma....
milego dnia babeczki :)

#56 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 18 września 2008 - 09:06

e ciekawe kiedy nasza angik wroci bo juz jej cos dlugo nie ma..

wróci do nas w poniedziałek

krowka17, cześć
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#57 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 18 września 2008 - 09:08

asia21_87, no to dobrze ciekawi mnie jak tam jej slub i podroz poslubna :P

#58 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 18 września 2008 - 09:09

ja wlasnie zrobilam sobie kawke, jakas kanapka zrobiona rano i zabieram sie do sniadania, bo za godzine tatus po mnie wpadnie na chwilke do pracy i porwie mnie, bo udalo mi sie go namowic w koncu na moj nowy telefonik :mrgreen:

#59 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 18 września 2008 - 09:09

witam wszystkich, u mnie tez zimno szaro i ponuro ale humorek mam w miare dobry bo dzien zaczal sie fajnie :)
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#60 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 18 września 2008 - 09:10

666ilonka777, a jaki telefonik?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych