Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[18.09.2008] czwartek :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
270 odpowiedzi w tym temacie

#61 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 18 września 2008 - 09:10

jak tam jej slub i podroz poslubna :P

wszytsko nam opowie jak wróci

666ilonka777, witaj Ilonko

milli, cześć
u mnie tez juz lepiej z humorem
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#62 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 18 września 2008 - 09:12

asia21_87, no ja mam nadzieje ze nam opowie :P juz sie nie moge doczekac :P

#63 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 18 września 2008 - 09:13

krowka17, bądź cierpliwa ;-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#64 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 18 września 2008 - 09:15

asia21_87, ja jestem w goracej wodzie kapana :P
kurde tak mi sie nie chce robic tego sniadania ale glodna jestem :P ciekawe co mi z tej jajecznicy wyjdzie...

#65 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 18 września 2008 - 09:16

krowka17, LG Shine od dawna na niego choruje, a poza tym dawno nie zmienialam telefonu ;-) trudno bylo namowic tate, bo wiecie jak to jest, jak juz pracuje to powiedzial radz sobie sama, ale wiem, ze zawsze zrobi dla mnie wszystko, taka coreczka tatusia jestem hehe, no i mialam go sobie wziac na raty w Avansie itd.i sama go splacic, ale tata powiedzial, zebym sie w raty nie bawila i ze mi go kupi :mrgreen:

#66 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 18 września 2008 - 09:16

krowka17, a TY dziś nie w szkole ;-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#67 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 18 września 2008 - 09:18

asia21_87, nie mogę sie napatrzec na tę psinke w Twoim avku
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#68 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 18 września 2008 - 09:18

666ilonka777, no to masz kochanego tatusia :) ja musze na nowy troche poczekac bo moj ma niecaly rok a juz sie rozsypuje :(
asia21_87, praktyki mam na 13 :) ale jutro wolne i caly weekend wolny <jupi></span>

#69 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 18 września 2008 - 09:19

calineczka, ha ha

to dziś specjalnie dla Ciebie wkleje kilka fotek w opdoweidnim dziale
najpierw musze je zrobić
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#70 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 18 września 2008 - 09:19

to dziś specjalnie dla Ciebie wkleje kilka fotek w opdoweidnim dziale

oj super z góry dziekuję <buzki></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#71 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 18 września 2008 - 09:20

krowka17, no kochany kochany, ale bez powodu nie mam tak dobrze, ale to dluga historia, smutna ze szczesliwym zakonczeniem

#72 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 18 września 2008 - 09:22

666ilonka777, to dobrze że ze szczesliwym :)
nasza angik juz 12 dni po slubie :P

#73 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 18 września 2008 - 09:23

praktyki mam na 13 :) ale jutro wolne i caly weekend wolny <jupi></span>

aha
ale Tobie to dobrze ;-)

góry dziekuję <buzki></span>

nie ma za co :-D
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#74 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 18 września 2008 - 09:24

krowka17, jak tam jajecznica? zabralas sie juz za nia? az mam ochote na taka z szynka i jeszcze ze szypiorkiem do tego, mniam mniam

#75 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 18 września 2008 - 09:35

666ilonka777, nie robie jajecznicy bo mi sie do sklepu nie chce isc po szynke :P gotuje sobie jajka na chlebek :)

#76 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 18 września 2008 - 09:38

krowka17, nic kielbasiastego nie znajdziesz w lodowce nadajacego sie do jajecznicy :?: na kanapki tez dobre i na to majonezik i ketchup w moim przypadku to obowiazkowe i tylek rosnie zawsze ;-) chyba ze majonez light hehe

#77 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 18 września 2008 - 09:39

Ja wcinam twarożek ze szczypiorkiem ;-)
Słoneczko wyszło, więc muszę się zabrać za okna <sadd1></span>
Jestem w Peru...

#78 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 18 września 2008 - 09:40

666ilonka777, a mi nie rosnie tylek od jedzenia:( a troche by sie przydalo zeby weszlo w tylek :P

#79 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 18 września 2008 - 09:42

malutka-iwona, och mycie okien to chyba najgorsze co moze byc dla mnie, a jeszcze jak tak chlodno...brrr, ale jestesmy z Toba duchem wiec szybko sie uwiniesz ;-) twarozek ze szczypiorkiem tez pychotka, w ogole dla mnie od 3 dni wszystko to pychotka co zobacze do jedzenia, wiecie...te dni... :-D

[ Dodano: 2008-09-18, 10:43 ]
krowka17, w tylek i boczki to mi zawsze ;-) ale na zime troche tluszczyku sie przyda hehe, tym bardziej, ze ja zmarzluch jestem

[ Dodano: 2008-09-18, 10:44 ]
krowka17, oooo jaki ladny avek

#80 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 18 września 2008 - 09:45

jestesmy z Toba duchem

dzięki za "pomoc" :roll:
Jestem w Peru...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych