Zaręczyny
#161
Napisano 22 marca 2008 - 16:46
#162
Napisano 22 marca 2008 - 18:12
#163
Napisano 22 marca 2008 - 19:55
#165
Napisano 22 marca 2008 - 20:11
#166
Napisano 22 marca 2008 - 20:28
#167
Napisano 22 marca 2008 - 21:10
#169
Napisano 24 marca 2008 - 22:39
#170
Napisano 29 marca 2008 - 13:05
#172
Napisano 29 marca 2008 - 13:08
#173
Napisano 29 marca 2008 - 13:18
Wojtek jest taki porywczy
niestety
niech sie złości ale pierścionka sie nie zabiera
a niech sobie zabiera
Mam nadzieje dziewczyny, ze Wasz okres narzeczenstwa bedzie naprawde fajny
#174
Napisano 29 marca 2008 - 13:23
#175
Napisano 29 marca 2008 - 13:54
pojechalismy z Miskiem na Majorke, pierwsza nasza taka wycieczka nie liczac wyprawy do Angli-ale to wycieczka raczej nie jest
bylismy tam cztery dni i przez caly czas moje kochanie jakos dziwnie sie zachowywalo ale nie wiedzialam dlaczego
w ostatni dzien poszlismy na spacerek wzdluz morza i weszlismy na cos w stylu falochronu no i tak sobie usiadlam w pelnym sloneczku
Nie zapytal czy za niego wyjde tylko "Aniu czy zechcialabys spedzic ze mna reszte swojego zycia ?" Oczywiscie bylo tak
to bylo 23egoo sierpnia, Misio powiedzial ze chcial juz wczesniej to zrobic nad morzem przy zachodzie slonca, ale niestety bylismy po zlej stronie wyspy
a w swieta Bozego Narodzenia mielismy takie oficjalne zareczyny z rodzicami, kwiaty dla mnie, dla mojej mamy i flaszka dla taty (zeby go przekupic
#176
Napisano 29 marca 2008 - 14:02
Wojtek mi go zabral twierdzac ze sie pomylil co do mnie
zabrał
#177
Napisano 29 marca 2008 - 14:04
"Aniu czy zechcialabys spedzic ze mna reszte swojego zycia ?"
#178
Napisano 29 marca 2008 - 14:10
#179
Napisano 29 marca 2008 - 14:11
jak tak do cholery mozna potraktowac dziewczyne...
uwierz mi madzia można gorzej
ale z tym pierścionkiem to przesadził
#180
Napisano 29 marca 2008 - 14:22
Madzia, Zielonooka, Donn no zabral
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych



















