Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Zaręczyny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1043 odpowiedzi w tym temacie

#161 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 22 marca 2008 - 16:46

Madzik :) gratulcje,pierścionek ładny,chociaż ja wole takie obrączkowe
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#162 Princessa

Princessa
  • Użytkownik
  • 197 postów

Napisano 22 marca 2008 - 18:12

Moj ukochany powiedział że oświadczy mi sie w mikołajki 2008 (to będzie okrągły rok odkąd jestesmy ze sobą) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: <bzyklov></span>

#163 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 22 marca 2008 - 19:55

Madzik gratuluje :!: hmmm....Sienkiewka w Kielcach jest piekna.....wybral super miejsce :-) Pierscionek bardzo ladny.

#164 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 22 marca 2008 - 19:56

Śliczny pierscionek i jeszcze raz gratuluję Madzik ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#165 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 22 marca 2008 - 20:11

A ja jeszcze raz Wam dziewczynki dziekuje :* <dziekujee></span>

#166 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 22 marca 2008 - 20:28

Madzik :), pierścionek śliczny :D <zakochany></span> gratuluje jeszcze raz :D
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#167 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 22 marca 2008 - 21:10

Madzik gratuluje raz jeszcze :D pierścionek naprawdę nieprzecietny i sliczny :D

#168 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 23 marca 2008 - 22:16

Madziu, śliczne cudeńko dostałaś :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#169 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 24 marca 2008 - 22:39

Madziu gratuluję a pierścionek śliczny <zakochany></span>
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#170 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 29 marca 2008 - 13:05

Dzieki dziewczyny. Tylko, ze dlugo sie nim nie nacieszylam. Wczoraj w przyplywie zlosci Wojtek mi go zabral twierdzac ze sie pomylil co do mnie :evil: A niech zabiera... moze to i lepiej <placze></span>

#171 paulcia

paulcia
  • Użytkownik
  • 395 postów

Napisano 29 marca 2008 - 13:08

widze, że Wojtek jest taki porywczy jak jak :oops: ale nie martw się jeszcze to cudeńko, znaczy sie pierścionek, wróci do Ciebie :-D ;-)
Dołączona grafika

#172 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 29 marca 2008 - 13:08

Madzik :) no co za palant,jak tak można :shock: niech sie złości ale pierścionka sie nie zabiera :-/
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#173 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 29 marca 2008 - 13:18

Wojtek jest taki porywczy


niestety <bezradny></span>

niech sie złości ale pierścionka sie nie zabiera


a niech sobie zabiera :evil: po tym co mi wczoraj powiedzial, to nie wiem czy chce z nim byc :evil: <placze></span>

Mam nadzieje dziewczyny, ze Wasz okres narzeczenstwa bedzie naprawde fajny <przytul></span> :*

#174 Moniika

Moniika
  • Użytkownik
  • 2 534 postów

Napisano 29 marca 2008 - 13:23

Madzik :), twój też na pewno bedzie jeszcze fajny, wszystko sie jakos uloży.... :-P

#175 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 29 marca 2008 - 13:54

to ja wam sie pochwale jak wygladaly moje zareczyny :)
pojechalismy z Miskiem na Majorke, pierwsza nasza taka wycieczka nie liczac wyprawy do Angli-ale to wycieczka raczej nie jest ;-)
bylismy tam cztery dni i przez caly czas moje kochanie jakos dziwnie sie zachowywalo ale nie wiedzialam dlaczego <bezradny></span>
w ostatni dzien poszlismy na spacerek wzdluz morza i weszlismy na cos w stylu falochronu no i tak sobie usiadlam w pelnym sloneczku <sun_></span> a moje kochanie nagle siega do kieszeni kleka na Dwa :lol: kolanka i wyciaga pierscionek !!!! Sliczny (moze uda mi sie wrzucic zdjecie) ktory tak rozblysnal w tym sloncu ze malo mnie nie porazilo :)
Nie zapytal czy za niego wyjde tylko "Aniu czy zechcialabys spedzic ze mna reszte swojego zycia ?" Oczywiscie bylo tak <ookk></span> pozniej buziaki usciski, az malo zesmy stamtad nie spadli <bigkiss></span> no a pozniej romantyczny obiadek przy morzu :)
to bylo 23egoo sierpnia, Misio powiedzial ze chcial juz wczesniej to zrobic nad morzem przy zachodzie slonca, ale niestety bylismy po zlej stronie wyspy :) i te zachody tam nie zachodzily :)
a w swieta Bozego Narodzenia mielismy takie oficjalne zareczyny z rodzicami, kwiaty dla mnie, dla mojej mamy i flaszka dla taty (zeby go przekupic :) co by swoja kochana corosie wydal :)) no i od razu zmowiny, bo juz wiedzielismy ze slub bedzie 6ego wrzesnia :)
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#176 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 29 marca 2008 - 14:02

Wojtek mi go zabral twierdzac ze sie pomylil co do mnie



zabrał :shock: :shock: :shock:

#177 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 29 marca 2008 - 14:04

Madzik :), jakby mi facet powiedzial oddawaj pierscionek...to jak bym go przetrąciła to by lecial z futrynami razem z tym zakichanym kawałkiem złota :evil: :evil: jak tak do cholery mozna potraktowac dziewczyne...
<angryred></span>

"Aniu czy zechcialabys spedzic ze mna reszte swojego zycia ?"

<dreams></span>
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#178 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 29 marca 2008 - 14:10

Madzik :), chyba bym drania usmażyła na grillu. Jak tak można!!!!!!! <killer></span>
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#179 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 29 marca 2008 - 14:11

jak tak do cholery mozna potraktowac dziewczyne...


uwierz mi madzia można gorzej ;-)

ale z tym pierścionkiem to przesadził :-/ <ciah></span>

#180 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 29 marca 2008 - 14:22

angik1683 slicznie :mrgreen: <love></span> <serduszka></span>

Madzia, Zielonooka, Donn no zabral :-/ powiedzial ze sie pomylil i nie ma zareczyn i nie ma pierscionka i pyta gdzie jest.. to mowie ze gdzies lezy... no i schowal gdzies :-/ A niech se zabiera, sama bym mu go oddala... to on mnie obrazil a nie ja jego :evil: <angryred></span> normalnie zalosna sytuacja <placze></span>




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych