Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Zaręczyny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1043 odpowiedzi w tym temacie

#201 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 06 maja 2008 - 10:16

impresja, chyba sie nie spodziewalas;)
fajnie, czekam na fotke tego cudenka :mrgreen:
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#202 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 maja 2008 - 10:17

gratuluje zareczyn <tancza3></span>
ja tez milam juz zareczyny prawie rok temu a juz niedlugo weselich bedzie zabawa <tanczy7></span> i popijawka <nuci5></span> <serenadka></span>
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#203 Pachulka

Pachulka
  • Użytkownik
  • 853 postów

Napisano 06 maja 2008 - 10:25

Gratulacje:D :mrgreen:
Od aniołka mam skrzydełka... lecz diabełek dał mi charakterek :D

Dołączona grafika

#204 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 06 maja 2008 - 10:39

impresja, gratulejszynnnn :) Ach te polowki, tak fajnie potrafia zaskoczyc czasem :) Czekam na zdjecia :) Moze sie okaze ze byliscie na tej samej czesci wyspy gdzie my mielismy nasze zareczyny :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#205 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 06 maja 2008 - 11:02

impresja, gratulacje ! jak to sobie ładnie zaplanował... <dreams></span>
nie ma mnie tu i nie będzie.

#206 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 06 maja 2008 - 12:40

Impresja super!Świetnie to wymyślił :-D
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#207 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 06 maja 2008 - 13:47

Ale sie rozmarzylam... :) swietny moment w samolocie.... gratuluje rowniez, ajeszcze niedawno czytalam jakis twoj post ze Twoj polowek zaplanowal ten wyjazd ale jeszcze watpilas czy na pewno tam polecicie no i masz :D super!!!

zazdroszcze :P

#208 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 06 maja 2008 - 16:09

ogromniaste gratulacje, super pomysł, a najfajniejsze Twoje zaskoczenie. gratuluje romantycznego faceta i zyczę wiele szczęscia

#209 paulcia

paulcia
  • Użytkownik
  • 395 postów

Napisano 06 maja 2008 - 16:18

gratuluje :D
Dołączona grafika

#210 impresja

impresja
  • Użytkownik
  • 519 postów

Napisano 06 maja 2008 - 20:51

No to dziewczynki wstawię wam mój pierścioneczek (niestety na fotki będziecie musiały troche poczekać jeszcze, bo nadal są w aparacie a nie mamy czasu ich nawet zgrać :-/ - sporo sprzątania itp mamy :-( ) ale obiecuje ze wkrotce sie pojawią. A teraz...



Oto moje cudeńko :-> :-> :-> :-> :->

http://s7ondemand4.s...457110?$detail$


<dreams></span> <dreams></span> <dreams></span> <dreams></span> <dreams></span>

#211 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 06 maja 2008 - 20:58

impresja, śliczny, bardzo delikatny i moim zdaniem właśnie taki powinien być:)
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#212 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 06 maja 2008 - 21:04

impresja ogromne gratulacje ;* ;*
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#213 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 06 maja 2008 - 21:17

Impresja gratuluję zaręczyn, masz pomysłowego i romantycznego faceta.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#214 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 06 maja 2008 - 21:48

gratuluje,faktycznie pomysłowy facet,nic tylko pozazdrościc :-D
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#215 Pachulka

Pachulka
  • Użytkownik
  • 853 postów

Napisano 07 maja 2008 - 07:10

ojj pierścioneczek śliczny :-D
Od aniołka mam skrzydełka... lecz diabełek dał mi charakterek :D

Dołączona grafika

#216 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 07 maja 2008 - 08:16

impresja ogromne gratulacje :* fajnie słuchać takich historii :)

#217 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 07 maja 2008 - 12:18

impresja Ogromne gratulacje :* <jupi></span> zycze duzo szczescia i milosci :*

#218 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 07 maja 2008 - 14:52

śliczny pierścionek :!: :!: :!: bardzo mi się podobuje :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#219 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 07 maja 2008 - 20:16

gratuluję :) i z niecierpliwością czekam na foto relację :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#220 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 10 maja 2008 - 11:52

Od jakis dwóch godzin jestem narzeczoną ;-)
Była niespodzianka - odbyło sie w domu bez świadków z klęczeniem i oczywiście pierścionkiem -wieczorkiem bedzie kolacja we dwoje <serduszka></span> nadal jestem w szoku :lol: :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych