Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Zaręczyny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1043 odpowiedzi w tym temacie

#221 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 maja 2008 - 11:53

Od jakis dwóch godzin jestem narzeczoną ;-)

BRAWO!
jejku tak sie cieszę ! :) SUPER PANI NARZECZONO :D
nie ma mnie tu i nie będzie.

#222 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 10 maja 2008 - 11:54

jejku tak sie cieszę !

dzieki :lol: :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#223 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 10 maja 2008 - 12:16

calineczko, ogromniaste gratulacje, bardzo bardzo się cieszę. to się chłopak postarał no i fajnie, że z zaskoczenia.
buziaki

#224 sylfiaaa

sylfiaaa
  • Użytkownik
  • 769 postów

Napisano 10 maja 2008 - 12:59

Calineczka aleeeeeeeeeeeeeee cudownie :):):)
Mam nadzieje że pokażesz Nam swój pierścioneczek Pani narzeczona ;)
Dobrze że klękał a co :P

#225 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 10 maja 2008 - 13:01

o prosze, dobra wiadomosc.
Gratuluje :-D
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#226 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 10 maja 2008 - 13:06

calineczka, gratuluję! Ech dziewczyny, Ci wasi faceci to się postarali :-) :-)

#227 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 maja 2008 - 13:16

Calineczko ale extra wiadomosc !!! <bzyklov></span> gratulacje i ode mnie

teraz kolacja ale to romantyczne ja tez tak chceee!!!

Zielonka
Wlasnie wszyscy faceci sie tak staraja a moj jakos nie...

Calineczko wklej fotke pierscionka bo juz sie nie moge doczekac :mrgreen:

#228 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 10 maja 2008 - 13:19

Olciiia, nie przejmuj sie, moj tez wystawia mnie na czekanie:)
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#229 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 10 maja 2008 - 14:24

gratuluje :-D Olciiia tych co sie nie starają jest chyba nawet więcej :-/
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#230 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 10 maja 2008 - 14:25

Dziekuję dziewczyny ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#231 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 10 maja 2008 - 14:31

calineczka, tammm tammm taaa tammmm :-P

Gratulacje <loove></span> :-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#232 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 10 maja 2008 - 16:20

calineczka, no nareszcie :D gratulacje ogromne dla Ciebie i Krzysia ;) ale fajnie <jupi></span>

#233 Pachulka

Pachulka
  • Użytkownik
  • 853 postów

Napisano 10 maja 2008 - 17:05

calineczka, Serdeczne gratulacje:)

Olciiia, nie przejmuj się ja też czekam i czekam... i... nic:D
Od aniołka mam skrzydełka... lecz diabełek dał mi charakterek :D

Dołączona grafika

#234 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 10 maja 2008 - 18:09

calineczko Gratulacje <jupi></span> <jupi></span> :*

#235 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 maja 2008 - 21:16

Pachulka no widze ze ty tez juz dosc dlugo czekasz ciekawe kiedy nasi faceci beda tak wspanialomyslni... <<img src='http://babskiswiat.net/public/style_emoticons/default/pytajnik.gif' class='bbc_emoticon' alt='???' />></span>

#236 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 10 maja 2008 - 21:18

a ja dopiero teraz doczytałam - calineczko serdecznie gratuluję :) naprawdę bardzo się cieszę <jupi></span>

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#237 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 10 maja 2008 - 21:19

jeszcze raz dziekuje wszystkim <buzki></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#238 Pachulka

Pachulka
  • Użytkownik
  • 853 postów

Napisano 10 maja 2008 - 21:22

Olciiia, szczerze powiedziawszy nie wiem.... ale doszłam już jakiś czas temu do wniosku że trzeba iść albo w jedną stronę albo w drugą... bo nie ma sensu chodzić ze sobą 10 lat tylko po to żeby się 2 miesiące przed planowanym ślubem rozstać a jakoś strasznie dużo mam przykładów takich związków.... no ale póki co trzeba się cieszyć tym co się ma :)
Od aniołka mam skrzydełka... lecz diabełek dał mi charakterek :D

Dołączona grafika

#239 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 maja 2008 - 21:43

Pachulka nie wiem jak to bedzie ale w sumie tak mi dobrze w tym zwiazku ze na pewno bym teraz ani za pol roku nie zrezygnowala nie chce mowic co bedzie dalej bo w sumie sama nie wiem jak na razie moge czekac.. nic mi sie nie dzieje wlasnie tak jak mowisz byle nie za dlugo...

a jak to jest u ciebie jak to jest ? myslisz ze ten moment juz powinien nastapic?

#240 Pachulka

Pachulka
  • Użytkownik
  • 853 postów

Napisano 10 maja 2008 - 22:18

Olciiia, tak.. wiesz jak widać długo jestem z M., 2 lata mieszkamy już razem i mimo że on sam mówi że np. jak skończymy studia to ślub i weselicho będzie, to hmmm nic w tym kierunku nie idzie póki co. Z resztą powiem szczerze że mieliśmy nawet rozmowę na ten temat i chyba zaczął coś przemyślać - oczywiście nie polegała ona na tym że powiedziałam chcę tak i tak i jak nie będzie w ten sposób to w ogóle... po prostu powiedziałam że troszkę zaczyna mi być źle z obecnym stanem rzeczy i zaskoczył mnie tym że wykazał dużo zrozumienia. Zobaczymy co to będzie, ale też jestem z nim bardzo szczęśliwa:)
Od aniołka mam skrzydełka... lecz diabełek dał mi charakterek :D

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych