Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Zaręczyny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1043 odpowiedzi w tym temacie

#241 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 11 maja 2008 - 12:56

Calineczka, kochana, ogromne gratulacje dla Ciebie i Krzysia! <jupi></span>

#242 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 maja 2008 - 13:01

Pachulka wydaje mi sie i mam nadzieje ze nasi faceci po prostu czekaja na odpowiednia chwile... <przytul></span>

#243 Pachulka

Pachulka
  • Użytkownik
  • 853 postów

Napisano 11 maja 2008 - 13:26

Olciiia, <przytul></span> mam taką nadzieję:) w każdym razie cieszy mnie bardzo jak ktoś jest szczęśliwy i planuje już ślub itp - a mamy tu kilka takich kobietek:)
Od aniołka mam skrzydełka... lecz diabełek dał mi charakterek :D

Dołączona grafika

#244 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 maja 2008 - 13:33

Pachulka przyjdzie i na nas czas ;)

#245 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 11 maja 2008 - 18:46

warto poczekac bo wymarzone to takie że on chce,że jest pewien...a nie że robi to żeby mi było miło,albo bo ja chce,lub żeby coś mi udowodnic.
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#246 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 11 maja 2008 - 19:02

Calineczka gratuluje!!! :-D
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#247 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 11 maja 2008 - 19:04

Nymphadora, Tilia, dziekuję
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#248 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 12 maja 2008 - 13:16

calineczka, najserdeczniejsze gratulacje <bravoo></span> no i pozdrowienia dla narzeczonego ;-) To teraz do zobaczenia w dziale ABC slubu :mrgreen: :-P
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#249 Asiulek

Asiulek
  • Użytkownik
  • 408 postów

Napisano 25 października 2008 - 16:58

Tradycyjnie czyli na obiedzie rodzinnym, albo ... jakos wyjątkowo czyli we dwoje .
Klekniecie na kolanie i pytanie : "Asiu, czy zostaniesz moją żona?" . To mi w zupełnosci wystarczy. I tak bedzie to wyjątkowa chwila, wiec dodatkowych staran nie musi dokonywac:)

Nie chcialabym aby prosił mnie na reke w obecnosci masy obcych ludzi .

#250 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 26 października 2008 - 16:37

albo ... jakos wyjątkowo czyli we dwoje .

ja bym tak chciała. tylko my dwoje... na basenie, spacerze czy przy kolacji- nieważne
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#251 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 26 października 2008 - 19:21

My zareczylismy sie na wakacjach, poszlismy wieczorem na spacer na plaze, nikogo prawie nie bylo, a M. po prostu ukleknal, wyciagnal pudeleczko z pierscionkiem, zapytal czy zechce spedzic reszte zycia u jego boku jako zona ;-) i wlozyl mi pierscionek na palec. Tak wlasnie sobie to wyobrazalam, nic wiecej mi do szczescia nie bylo potrzebne, poplakalm sie ze wzruszenia i....oczywiscie powiedzialam TAK :-) .
Dołączona grafika

#252 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 26 października 2008 - 20:21

Kita, zazdroszcze.. <dreams></span>

#253 agatka_H

agatka_H
  • Użytkownik
  • 110 postów

Napisano 26 października 2008 - 20:24

moje nie byly moze romantyczne: wczesniej rozmawialismy o slubie, byciu razem itp... poprostu pewnego dnia poszlismy do jubilera, kupilismy pierscionek, przygotowalam nasze ulubione danie i potem swietowalismy w lozeczku! 4 miesiace pozniej wzielismy slub :D

#254 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 26 października 2008 - 20:39

Mirabelka__22, wszystko przed Toba kochana.
Dołączona grafika

#255 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 30 października 2008 - 19:40

ja sie za jakąś niewiadomo jak romantycznąnie uważam, ale mam sentyment do morza i chciałabym żeby ewentualne oświadczyny tam się odbyły <dreams></span> ale najpierw musi sie znaleźć tan jedyny :roll: a na to sie nie zanosi

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#256 Anulka

Anulka
  • Użytkownik
  • 576 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 09:57

Mi wystarczy , żeby odbyło to się w górach. Nic więcej mi do szczęścia nie będzie potrzebne.
I szczerze mówiąc nawet pierścionek może być taki za 2 zł. Byle tylko w górach!
A.

#257 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 17:03

Miejsce i czas jest dla mnie bez różnicy. Żeby tylko jak już dziewczyny pisały było to dla mnie zaskoczeniem :-D
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#258 Biaaalllaaa

Biaaalllaaa
  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 10:37

no własnie tu chyba chodzi o to by czekać aż ukochany sie zdecyduje i powie te magiczne słowa;)) a miejsce i czas nie maja znaczenia;)) Dziewczyny głowa do góry napewno sie znajdzie ktoś godny by Was pokochać;) jestem tego pewna :mrgreen:
KOCHAM I JESTEM KOCHANA:)))
Dołączona grafika

#259 netka2

netka2
  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:06

Ja się w końcu doczekałam ... Byliśmy w górach, wieczorem wychodzę z łazienki a w pokoju świece ułożone w serce a w środku pudełeczko :) Potem chwila refleksji i pytanko czy wyjdę za niego :) Nie spodziewałam się :)
Dołączona grafika
" Tylko Miłość jest sensem istnienia..."

#260 monika34

monika34
  • Użytkownik
  • 528 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:11

jak fajnie :-) jak romantycznie <bzyklov></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych