Zaręczyny
#261
Napisano 06 listopada 2008 - 22:13
#263
Napisano 06 listopada 2008 - 23:02
czasem im sie udaje i nawet najmniej romantyczny facet moze nas zaskoczycZastanawiam się czy facet, który praktycznie w ogóle nie jest romantyczny (w tym K.) zdobyłby się na coś takiego... Nie sądzę.
Elodi, moj Lukasz do romantycznych tez nie nalezy,ale oswiadczyl mi sie w przepiekny sposob
#264
Napisano 06 listopada 2008 - 23:03
#265
Napisano 06 listopada 2008 - 23:05
to tym wieksze i przyjemniejsze bedzie twoje zaskoczenie jesli Twoj K oswiadczy ci sie w wyjatkowych okolicznosciach :-> ,a nawet jesli nie bedzie romantycznie - to przeciez nie to jest najwazniejszeale z racji, że nic romantycznego z jego strony w sumie nie wyniknęło nigdy, to trudno mi jest to sobie wyobrazić
I to jeszcze coś takiego jak zaręczyny
#266
Napisano 06 listopada 2008 - 23:10
#269
Napisano 24 listopada 2008 - 10:57
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#272
Napisano 24 listopada 2008 - 15:56
My w sobote ogladalismy pierscioneczki, trudny wybor, oj trudny
#273
Napisano 24 listopada 2008 - 16:48
#274
Napisano 24 listopada 2008 - 16:58
#276
Napisano 26 listopada 2008 - 20:05
ja tez , ja tezDajmira gratuluje
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#278
Napisano 05 grudnia 2008 - 10:07
#279
Napisano 05 grudnia 2008 - 10:36
jestem szczęsliwa
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych



















