Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Zaręczyny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1043 odpowiedzi w tym temacie

#261 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:13

Zastanawiam się czy facet, który praktycznie w ogóle nie jest romantyczny (w tym K.) zdobyłby się na coś takiego... Nie sądzę. Dla mnie słowa mają większą wartość od pierścionków, klimatu, itd. więc mogłoby się odbyć bez dowodów miłości w postaci tego pierścionka lub czegoś innego, ale z drugiej strony wolałabym nie dostać nic, niż pierścionek za 2 zł, bo uwieńczenie tego aluminium nie brzmi zachęcająco, wypada już zostawić wszystko słowom ;)

#262 netka2

netka2
  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:24

Moj facet jest romantyczny(nawet bardziej niż ja) wiec miałam ten komfort że wszystko będzie w jak najlepszym porządku :)
Dołączona grafika
" Tylko Miłość jest sensem istnienia..."

#263 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 23:02

Zastanawiam się czy facet, który praktycznie w ogóle nie jest romantyczny (w tym K.) zdobyłby się na coś takiego... Nie sądzę.

czasem im sie udaje i nawet najmniej romantyczny facet moze nas zaskoczyc ;-)

Elodi, moj Lukasz do romantycznych tez nie nalezy,ale oswiadczyl mi sie w przepiekny sposob :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#264 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 23:03

angik1683, ale z racji, że nic romantycznego z jego strony w sumie nie wyniknęło nigdy, to trudno mi jest to sobie wyobrazić ;) I to jeszcze coś takiego jak zaręczyny :P

#265 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 23:05

ale z racji, że nic romantycznego z jego strony w sumie nie wyniknęło nigdy, to trudno mi jest to sobie wyobrazić ;) I to jeszcze coś takiego jak zaręczyny :P

to tym wieksze i przyjemniejsze bedzie twoje zaskoczenie jesli Twoj K oswiadczy ci sie w wyjatkowych okolicznosciach :-> ,a nawet jesli nie bedzie romantycznie - to przeciez nie to jest najwazniejsze :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#266 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 23:10

angik1683, oczywiście, że romantyczność nie jest najważniejsza, podekreśliłam wcześniej zresztą, że liczą się słowa i ich wiarygodność rzecz jasna. Nie ukrywam, że byłoby to straszne zaskoczenie, gdyby wysadził z czymś niespotykanym póki co w naszym związku, ale nie będę mu wypominać, jak nic nie zrobi ;)

#267 dajmira

dajmira
  • Użytkownik
  • 621 postów

Napisano 24 listopada 2008 - 10:43

Dziewczyny od soboty jestem zaręczona :-) Chciałam podzielic sie z Wami ta wspaniałą dla mnie nowiną :-)Wszystko odbyło się w domu , tylko we dwoje , były czerwone róże,słodkosci i pierścionek :-) Jeszcze nie moge uwierzyć!!!! <jupi></span>
Dołączona grafika

#268 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 24 listopada 2008 - 10:51

dajmira, serdeczne gratulacje ;* ;* ;*
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#269 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 24 listopada 2008 - 10:57

dajmira, ode mnie też gratulacje !!! i najlepszego <rozyczka></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#270 dajmira

dajmira
  • Użytkownik
  • 621 postów

Napisano 24 listopada 2008 - 11:30

dziękuję dziewczyny !!!Jesteście kochane :-) ;-)
Dołączona grafika

#271 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 24 listopada 2008 - 13:24

dajmira, gratulacje :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#272 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 24 listopada 2008 - 15:56

Gartuluje :) i wszystkiego dobrego.
My w sobote ogladalismy pierscioneczki, trudny wybor, oj trudny ;-) mysle, ze w PL to juz nastapi :)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#273 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 24 listopada 2008 - 16:48

madzia, eh.... I spodobal sie jakis szczegolnie?

#274 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 24 listopada 2008 - 16:58

dajmira gratuluje i zycze szczescia ;-) <rozyczka></span>

#275 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 24 listopada 2008 - 21:23

Dajmira gratuluje!super <jupi></span>
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#276 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 26 listopada 2008 - 20:05

Dajmira gratuluje

ja tez , ja tez :-) Jestem za zareczynami we dwoje :-D

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#277 dajmira

dajmira
  • Użytkownik
  • 621 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 20:01

dziękuję Dziewuszky :-) <huraaaaa></span>
Dołączona grafika

#278 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 10:07

Ja realnie nie spodziewam sie zaręczyn jak narazie, ale tak czasem (i to juz coraz częściej) próbbuję je sobie wyobrazić. Najfajniej by było dla mnie jakby D. sam mi kupił tak niespodziewanie pierścionek. W ogóle chciałabym żeby to było takie spontaniczne, nezapowiedziane. Na przykłąd jkak wracam z pracy, patrzę a tu piękna kolacja naszykowana, świeczki i na samym wstępie D. daje mi pierscionek, zakłada na palec i mowi że to już najwyższy czas. Tak mi się to najbardziej widzi. A jak będzie to się zobaczy ;-)

<ookk>


#279 asiunia

asiunia
  • Użytkownik
  • 238 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 10:36

i ja też jestem zaręczona.dwa miesiące już mineło od naszych zaręczyn :-)
jestem szczęsliwa ;-)

#280 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 21:43

asiunia, opisz może jak to wyglądało bo my tutaj uwielbiamy czytac takie historie <serduszka></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych