ale rzeczywiscie przesadzil
oby sie wszystko miedzy wami jakos ulozylo
Napisano 29 marca 2008 - 14:36
Napisano 29 marca 2008 - 19:08
Napisano 29 marca 2008 - 22:36
Napisano 31 marca 2008 - 11:06
Napisano 31 marca 2008 - 22:03
Napisano 01 kwietnia 2008 - 09:50
proszę mi tu nie narzekać-mi się nigdy nikt nie oświadczył i pewnie nie oświadczy.dziekuje bardzo no i mam nadzieje ze jego romantyczna natura bedzie sie czesciej objawiac
Napisano 01 kwietnia 2008 - 12:02
mi się nigdy nikt nie oświadczył i pewnie nie oświadczy
Napisano 01 kwietnia 2008 - 12:10
oby mój pan zdążył przed 40 stką hehe albo przynajmniej przez 50 siątkąpoczekamy jeszcze rok dwa...
Napisano 01 kwietnia 2008 - 12:19
Napisano 01 kwietnia 2008 - 12:27
ważne żeby były szczere i z miłości
Napisano 01 kwietnia 2008 - 13:28
dokładnie i ważne aby mężczyzna naprawdę tego chciał.ważne żeby były szczere i z miłości
Napisano 15 kwietnia 2008 - 09:32
Napisano 06 maja 2008 - 09:46
Napisano 06 maja 2008 - 09:48
Napisano 06 maja 2008 - 10:16
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych