Zaręczyny
#121
Napisano 15 lutego 2008 - 12:48
#123
Napisano 15 lutego 2008 - 13:36
#125
Napisano 15 lutego 2008 - 15:10
#126
Napisano 15 lutego 2008 - 17:01
#127
Napisano 15 lutego 2008 - 17:02
moje koleżanki które go poznały stwierdziły, że mam go wysłać na badania, bo on nie jest chyba normalny
Taki romantyk mi się trafił..ach...
Moj M tez jest bardzo romantyczny, na poczatku mnie to troche przerazalo, ze az tak, ale wiem ze u faceta to wielka zaleta.
Ja wciaz czekam na "ta chwile" gdy padna z jego ust te wyjatkowe slowa.........
#129
Napisano 15 lutego 2008 - 21:29
#132
Napisano 18 lutego 2008 - 13:03
#133
Napisano 18 lutego 2008 - 13:09
Sam obmyślił miejsce gdzie mnie zabrać żeby było wyjątkowo, pierścionek też sam wybrał ( rozmiar też dobrał odpowiedni ). Wszystko zrobił sam, i nie dał nic po sobie poznać że planuje mi się oświadczyć. Poprostu spisał się medal
#134
Napisano 18 lutego 2008 - 13:30
#135
Napisano 28 lutego 2008 - 12:19
#136
Napisano 28 lutego 2008 - 12:56
#137
Napisano 28 lutego 2008 - 13:24
nie zdajesz sobie chyba sprawy jak dla faceta ten moment oświadczyn jest stresujący
najważniejsze że Cię kocha i chce z Tobą spędzić całe życie
#138
Guest_Kociak_*
Napisano 28 lutego 2008 - 13:24
Zastanawiam sie powaznie nad rozmowa z nim i powiedzenia mu prawdy (nie chcac go urazic powiedzialam mu ze mi sie podobalo) i ewentualnie powtorzenia zareczyn. Skoro to tak dlugo planowal niech zrobi to porzadnie wkoncu na to zasluguje. Myslicie ze powinnam to od niego wymagac?
Szczerze, to najgorsza rzecz jaką możesz zrobić. Gdybym była Twoim narzeczonym i usłyszałabym takie coś, to bym Ci powiedziała, że jak Ci tak zależy to żebyś to Ty przygotowała coś i się oświadczyła
#139
Napisano 28 lutego 2008 - 13:57
#140
Napisano 28 lutego 2008 - 14:28
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
















