Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Zaręczyny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1043 odpowiedzi w tym temacie

#481 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 15 lutego 2010 - 10:58

o jejć, ale to sobie wymyślił spryciarz ;-)
widzę, że zaręczonych na forum zaczyna się robić bardzo dużo - tylko pozazdrościć :P

WweronikaA, gratuluję z całego serduszka :*

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#482 mooniikaaa86

mooniikaaa86
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 15 lutego 2010 - 11:46

WweronikaA GRATULUJĘ!!! Szczęścia życzę...

#483 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 15 lutego 2010 - 12:02

WweronikaA, najszczersze gratulacje :* Strasznie się cieszę :-D Tak coś czułam że będziesz następna ;-) :-P

#484 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 15 lutego 2010 - 12:03

mooniikaaa86, amoramor, dzięki
Marzycielka24, a ja się niespodziewalam tego wczoraj.
niby ślub planujemy, ale zaskoczył mnie W.
Dzięki ;-)

#485 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 15 lutego 2010 - 14:09

WweronikaA, gratuluje ;-)
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#486 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 15 lutego 2010 - 14:46

Weronika, gratuluje serdecznie :-) Nasze grono się ostatnio poszerza :-P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#487 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 15 lutego 2010 - 16:37

gratulacje ;-)

#488 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 15 lutego 2010 - 16:42

czyli jednak kolejna narzeczona na forum , GRATULACJE.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#489 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 15 lutego 2010 - 18:19

WweronikaA, fajną datę wybrał, na pewno nie zapomnisz tych walentynek ;-)
gratulacje :!: :mrgreen:

Tak coś czułam że będziesz następna

długo nie trzeba było czekac :-D
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#490 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 15 lutego 2010 - 18:44

ehh no najpiękniejszy walentynkowy prezent:)

#491 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 15 lutego 2010 - 18:47

WweronikaA, gratulacje! pomysłowego masz narzeczonego, nic tylko się cieszyć :-) szczęścia życzę i miłości takiej ogromnej zawsze :-) ;*
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#492 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 16 lutego 2010 - 07:56

Weronika a ja osioł, nie zorientowałam sie czemu Ty pierscionek pokazujesz <bing1></span> <bing1></span> ale gratuluję <flow1></span> za dużo was zapierścionkowanych jest jakoś :-P
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#493 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 16 lutego 2010 - 12:42

Weronika gratuluję Ci i cieszę się, że jesteś szczęśliwa ;-)
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#494 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 16 lutego 2010 - 13:38

O :) WweronikaA gratuluję :) Podoba mi się ten pomysł z kłótnią. Lolka, WweronikaA pomysłowych macie tych facetów ;-)

#495 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 16 lutego 2010 - 13:58

WweronikaA gratuluję i ja :) fajny pomysł miał ten twój :P

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#496 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 16 lutego 2010 - 15:59

WweronikaA GRATULACJE !!! :mrgreen: :mrgreen: szczęścia Wam życzę :-o
no to zaręczyłyśmy się prawie w tym samym czasie :->
Dołączona grafika

#497 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 16 lutego 2010 - 16:00

dzięki dziewczyny:)
Lolka000, a no prawie prawie :)

#498 Alex

Alex
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 19 lutego 2010 - 17:58

Ja osobiście jeszcze do tego sie nie spiesze poniaważ mam dopiero 19 lat :) chociaż jestem już z Moim Skarbem 3,5 roku to sądze, że warto poczekać :) Oczywiście chciałabym żeby to była niespodzianka :-P

Ale opowiem Wam o zaręczynach mojej siostry :)

Ciepły majowy weekend, mój obecny szwagier zabrał moja siostre do Krakowa na wycieczkę :) I dokładnie o 12:00 w południe kiedy zaczęły bić dzwony uklęknął na Wawelu i wręczył jej pierścionek :) Nie jakiś wyszukany.. Skromny z maleńskimi cyrkoniami, ale piękny :)

#499 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 19 lutego 2010 - 21:39

o 12:00 w południe kiedy zaczęły bić dzwony uklęknął na Wawelu i wręczył jej pierścionek

matko jakie to romantycznie <serduszka></span> <dreams></span>

niektórzy faceci to potrafia
niby nic, a efekt na pewno był powalający i wzruszający

#500 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 20 lutego 2010 - 12:05

Ciepły majowy weekend, mój obecny szwagier zabrał moja siostre do Krakowa na wycieczkę I dokładnie o 12:00 w południe kiedy zaczęły bić dzwony uklęknął na Wawelu i wręczył jej pierścionek Nie jakiś wyszukany.. Skromny z maleńskimi cyrkoniami, ale piękny

no i bardzo fajnie , ciekawy pomysł i nie trzeba było wycieczek do paryza ani nic wyszukanego tylko dobry , romantyczny pomysł.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych