widzę, że zaręczonych na forum zaczyna się robić bardzo dużo - tylko pozazdrościć
WweronikaA, gratuluję z całego serduszka
Napisano 15 lutego 2010 - 10:58
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
Napisano 15 lutego 2010 - 11:46
Napisano 15 lutego 2010 - 12:02
Napisano 15 lutego 2010 - 12:03
Napisano 15 lutego 2010 - 16:37
Napisano 15 lutego 2010 - 16:42
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 15 lutego 2010 - 18:19
długo nie trzeba było czekacTak coś czułam że będziesz następna
Napisano 15 lutego 2010 - 18:44
Napisano 16 lutego 2010 - 07:56
Napisano 16 lutego 2010 - 13:38
Napisano 16 lutego 2010 - 13:58
Napisano 16 lutego 2010 - 16:00
Napisano 19 lutego 2010 - 17:58
Napisano 19 lutego 2010 - 21:39
matko jakie to romantycznieo 12:00 w południe kiedy zaczęły bić dzwony uklęknął na Wawelu i wręczył jej pierścionek
Napisano 20 lutego 2010 - 12:05
no i bardzo fajnie , ciekawy pomysł i nie trzeba było wycieczek do paryza ani nic wyszukanego tylko dobry , romantyczny pomysł.Ciepły majowy weekend, mój obecny szwagier zabrał moja siostre do Krakowa na wycieczkę I dokładnie o 12:00 w południe kiedy zaczęły bić dzwony uklęknął na Wawelu i wręczył jej pierścionek Nie jakiś wyszukany.. Skromny z maleńskimi cyrkoniami, ale piękny
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych