Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Zaręczyny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1043 odpowiedzi w tym temacie

#461 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 10 lutego 2010 - 10:58

mooniikaaa86, No to cudowny plan miał Twój narzeczony ;)
Bardzo fajnie to wymyślił.
I chyba bardzo dobry kontakt ma z Twoimi rodzicami :mrgreen:
Gratuluję ;-)

#462 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 10 lutego 2010 - 17:23

mooniikaaa86, superancko :) Żeby mój na takie cuś wpadł :P Albo na coś równie niespodziewanego :P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#463 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 11 lutego 2010 - 09:20

mooniikaaa86, superancko :) Żeby mój na takie cuś wpadł :P Albo na coś równie niespodziewanego :P


dokladnie maartekkk z ust mi wyjelas te slowa. Tez bym chciala aby moj chlop wpadl na cos fajnego moze nawet szalonego jak mi sie bedzie oswiadczal, zeby byl to dzien dla nas obojga niezapomniany

201407101662.png


#464 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 lutego 2010 - 09:39

mooniikaaa86, super pomysł, bardzo mi się spodobało to, że on najpierw spytał Twoich rodziców

sama chciałam żeby T. coś takiego zrobił ale na marne

gratuluje! :mrgreen:

#465 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 11 lutego 2010 - 09:42

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
super :)
tak z zaskoczenia ;)
ja też tak chce ;)

#466 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 11 lutego 2010 - 18:49

super, niby nie jestem za zareczynami przy rodzinie ale zawsze jestem za niespodzianka :-) fajnie ze nikt z domowników sie nie wygadał i bardzo miło ze wczesniej z rodzicami gadał i te kwiaty ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#467 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 12 lutego 2010 - 02:08

Lolka ogromne gratulacje dla was :*

#468 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 14 lutego 2010 - 22:00

No i dziś w Walentynki i ja dołączę do grona szczęśliwych narzeczonych <bzyklov></span>

A było tak....
Po południu W. przyjechał dużo później niż zawsze
Posiedzieliśmy, zaczęliśmy się wygłupiać i w sprowokował małą kłótnie.
Po chwili wyszedł (chciał ochłonąć)
Nie było go jakiś czas...
Zdenerwowana zadzwoniłam do niego ale nie odbierał.
Myślałam sobie... Przecież ta kłótnia to były żarty, coś nie halo jest...
I W. wraca.
Wyłączył mi film, włączył muzykę położył mnie na łóżku...
Wyciągnął malutkie czerwone pudełeczko, z niego pierścionek i z łamiącym się głosem powiedział:
Zostaniesz Moją Żoną? i włożył go na paluszek...
A mnie dosłownie zatkało, bo w ogóle się dziś tego nie spodziewałam.
Odpowiedziałam Tak i że bardzo go Kocham:)
A później że specjalnie sprowokował kłótnię :-P
No i łezki były

<serduszka></span>
I tak uczynił mnie najszczęśliwszą kobietą w dzisiejszym dniu i na zawsze ;)

#469 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 14 lutego 2010 - 22:02

WweronikaA, gratuluję Ci z całego serducha :* Z zaskoczenia ten Twój połówek zadziałał :> i świetnie mu to wyszło :mrgreen:

No i łezki były

Nie dziwię się ani trochę- ja pewnie ryczałabym jak bóbr :-P
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#470 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 14 lutego 2010 - 22:05

tylko po o ta kłótnia na niby:P
gratuluje z całego serca:*

#471 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 14 lutego 2010 - 22:05

tigraa84, z zaskoczenia ale jaka menda z niego? Skłócił nas :-P
A no ja się szybko wzruszam,a w takiej chwili :-D

tylko po o ta kłótnia na niby:P

żeby mógł wyjść i wrócić z pierścionkiem :-P i odwagą :mrgreen:

#472 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 14 lutego 2010 - 22:12

WweronikaA, Gratuluje ! ;-)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#473 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 14 lutego 2010 - 22:13

WweronikaA, gratuluję Ci bardzo :* Sprytnie to sobie wymyślił :D

#474 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 14 lutego 2010 - 22:22

Kto by pomyslal zareczyny przez klotnie :roll:
takie niecodzienne i niespotykane. najlepszy byl koniec tej klotni zakonczony pierscionkiem

Wweronika moje najszczersze gratulacje z okazji zareczyn.

201407101662.png


#475 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 14 lutego 2010 - 22:24

Serdeczne gratulacje ;* Ale spryciula z niego :-P
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#476 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 14 lutego 2010 - 23:23

gratuluję zaręczyn :mrgreen:
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#477 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 14 lutego 2010 - 23:25

Gratuluję dziewczyny :)
Zaskakujecie :D

#478 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 15 lutego 2010 - 08:08

WweronikaA, kurcze gratulacje :) trzeba powiedzieć, że pomysł miał dusyć odważny i oryginalny :) Brawo :) :*
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#479 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 15 lutego 2010 - 08:49

WweronikaA, gratulacje :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#480 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 15 lutego 2010 - 10:44

WweronikaA, Gratulacje :-D
pokaz pierscionek :D :-D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych