takie niespodziewane zaręczyny muszą być piękne
zazdroszczę
Napisano 07 lutego 2010 - 20:05
Napisano 07 lutego 2010 - 20:23
Nie uważam że to dziwne i nie twierdzę, że jeśli ktoś jest młody to nie może już być pewnym swoich uczućja nie wyobrażam sobie już życia bez B. Może dla niektórych wyda się to dziwne, że w tak młodym wieku jesteśmy tak zdecydowani...ale tak czujemy... i to jest najważniejsze
Napisano 07 lutego 2010 - 21:02
Napisano 07 lutego 2010 - 21:16
Napisano 07 lutego 2010 - 21:17
Napisano 07 lutego 2010 - 23:48
Napisano 08 lutego 2010 - 00:32
Napisano 08 lutego 2010 - 05:02
może dzisiaj znajdę chwilkę to wam fotkę wstawięPochwal się pierścioneczkiem zaraz
ślub tak wstępnie planowalibyśmy na za dwa latka czyli 2012 rok, konkretnie miesiące letnie, ale daty żadnej nie ma na raziea macie już jakieś plany co do ślubu?
czy na razie jeszcze chcecie się wstrzymac?
ahhh jak dobrze mi w tym groniejuż teraz i ja mogę Cię powitac wsród nas zaręczonych
Napisano 08 lutego 2010 - 09:45
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
Napisano 08 lutego 2010 - 09:59
Napisano 08 lutego 2010 - 17:13
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 08 lutego 2010 - 18:55
Napisano 08 lutego 2010 - 22:24
dziekuje wlasnie w ten weekend sie zaczyna i juz sie nie moge doczekacZycze samych pieknych chwil w tym cudownym okresie narzeczenstwa
Napisano 10 lutego 2010 - 10:24
Napisano 10 lutego 2010 - 10:55
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych