Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Zaręczyny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1043 odpowiedzi w tym temacie

#401 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 10:18

<jupi></span> gratulacje <jupi></span>
bardzo się cieszę :mrgreen:
i zazdroszczę :->
pierścionek jest piękny :!: <dreams></span>

#402 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 10:30

gratuluję :D
coraz więcej tych zaręczonych kobitek na naszym forum :mrgreen:
a pierścionek bardzo mi się podoba, bo jest bez udziwnień a bardzo efektowny ;-) podoba mi się, że jest takie jedno duże oczko złożone z tylu malutkich :D bardzo ładny efekt to daje :)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#403 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 10:30

noo kochana gratulacje przeogromne :) :) :)

Pierscionek jest piekny :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#404 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 10:48

Olcia, super!! :) Gratulacje. No tak myslalam, otwierajac temat..ciekawe kto sie zareczyl ;-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#405 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 11:39

Ode mnie również ogromne gratulacje :) czekałaś i się doczekałaś :P

#406 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 14:17

Olcia nareszcie :mrgreen:
Pierścionek śliczny, ma chłopak gust <ookk></span>
Jestem w Peru...

#407 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 14:45

No wszystkiego najlepszego :)
Szczęściara z Ciebie :)
GRATULUJĘ :*:*:*

#408 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 15:00

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Olciu, gratulacje ogromne, cieszę się ze wyszło tak jak chciałaś ;-)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#409 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 15:11

Gratulacje!!! Pierścionek piękny, no i fajnie że się w końcu doczekałaś :-D
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#410 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 15:14

Super wiadomośc, gratuluję ;-)
pierścionek ładniutki,
gołąbeczki :mrgreen:
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#411 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 16:23

Olu gratuluję w końcu po 5 latach się zdecydował Twój mężczyzna na ten kok :-)
pierścioneczek jak najbardziej piękny ;-)
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#412 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 18:20

dziekuje wszystkim za gratulacje :!: :!: :!:
ciesze sie ze wam sie podoba wybor mojego Tomaszka :P
az sie tak dziownie czuje bo dzis zbieram same zyczenia i gratulacje <zawstydzony></span>
ale nie powiem fajnie tak od czasu do czasu <hura></span>

witam w gronie narzeczonych hehe :mrgreen:

a dziekuje wreszcie do was dolaczylam :D <lov1></span> <wkupie1></span>

i zazdroszczę ;>

jeszcze sie doczekasz kochan z ochem achem :*

pierścionek jest piękny :!: <dreams></span>

dziekuje rowniez tak uwazam :mrgreen:

widzisz cierpliwosc sie oplacala :lol:

oj tak oplacalo sie tyle czasu milczec :mrgreen:

a pierścionek bardzo mi się podoba, bardzo ładny efekt to daje :)

a jak sie mieni pieknie cudenko :D

No tak myslalam, otwierajac temat..ciekawe kto sie zareczyl ;-)

haha a to tylko ja :P <jupi></span>
tez tak zawsze sie zastanawiam koto to moze byc tym razem :mrgreen:

ma chłopak gust

no ma nakierowalam go troszke ale sumie wybral zpelna niespodzianke i dobrze
ajest taki wyjatkowy, prosty i za razem taki wyrazisty :-D

#413 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 18:44

Kurcze... gratulacje Ilonko i Olciu :)

Ciekawe, kiedy ja dołączę do tego zacnego grona :P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#414 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 21:06

Olciiia, moje gratulacje ;* zobaczyłam suwaczek przeglądając inny temat i od razu zaczęłam szukać właściwego,żeby poczytać jak to u Ciebie było :mrgreen:
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#415 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 21:52

noooo Olcia gratulacje !!!!!!!! szczęścia :mrgreen:
Dołączona grafika

#416 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 23:41

maartekkk, masz jeszcze czas :P chociaz.... byc moze twoj Tomasz bedzie szybszy ;)

Tilia, haha :mrgreen: no i nic nadzwyczajnego co :P

Lolka000, dziekuje ;D

#417 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 27 stycznia 2010 - 00:01

no i nic nadzwyczajnego co :P

No jak nic!spodziewałaś się to,że to tego dnia w ten zimowy spacer?
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#418 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 stycznia 2010 - 00:21

spodziewałaś się to,że to tego dnia w ten zimowy spacer?

, no nie akurat tego sie nie spodziewalam :P

tylko zapomnialam zaznaczyc ze to byl spacer sniezny z zakupami w strone domu :P <umieraam></span>

#419 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 27 stycznia 2010 - 10:01

Olu bardzo się cieszę :) gratuluję kochana :) pierścionek masz śliczny :) a te Wasze śnieżne zaręczyny to coś mi przypomniały ;-) było oryginalnie i na pewno uroczo :)
to teraz jakiś termin musicie wybrać :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#420 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 27 stycznia 2010 - 10:13

Olciiia, wielkie gratulacje, pierscionek sliczny

witaj w gronie zakrecnych narzeczonych :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych