bardzo się cieszę
i zazdroszczę :->
pierścionek jest piękny
Napisano 26 stycznia 2010 - 10:18
Napisano 26 stycznia 2010 - 10:30
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
Napisano 26 stycznia 2010 - 10:48
Napisano 26 stycznia 2010 - 11:39
Napisano 26 stycznia 2010 - 14:17
Napisano 26 stycznia 2010 - 14:45
Napisano 26 stycznia 2010 - 15:00
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 26 stycznia 2010 - 15:14
Napisano 26 stycznia 2010 - 16:23

Napisano 26 stycznia 2010 - 18:20
a dziekuje wreszcie do was dolaczylamwitam w gronie narzeczonych hehe
jeszcze sie doczekasz kochan z ochem achemi zazdroszczę ;>
dziekuje rowniez tak uwazampierścionek jest piękny
![]()
oj tak oplacalo sie tyle czasu milczecwidzisz cierpliwosc sie oplacala
a jak sie mieni pieknie cudenkoa pierścionek bardzo mi się podoba, bardzo ładny efekt to daje
haha a to tylko jaNo tak myslalam, otwierajac temat..ciekawe kto sie zareczyl
no ma nakierowalam go troszke ale sumie wybral zpelna niespodzianke i dobrzema chłopak gust
Napisano 26 stycznia 2010 - 21:06
Napisano 26 stycznia 2010 - 23:41
Napisano 27 stycznia 2010 - 00:21
, no nie akurat tego sie nie spodziewalamspodziewałaś się to,że to tego dnia w ten zimowy spacer?
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych