Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Zaręczyny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1043 odpowiedzi w tym temacie

#361 monia86

monia86
  • Użytkownik
  • 228 postów

Napisano 13 grudnia 2009 - 21:51

Ja podejrzewam że mój chłopak oświadczy mi sie w te święta:)
perścionek juz jest,tak więc czekamy na odpowiednią chwilę:)

#362 Asiulek

Asiulek
  • Użytkownik
  • 408 postów

Napisano 14 grudnia 2009 - 12:53

Nie spodziewałam sie w ogóle . Tak mnie zaskoczył, że mało z krzesła nie spadłam. Dobrze, że nic nie jadlam, bo bym sie zaksztusiła :lol:

Tyle, ze jego nieco bardziej elegancki ubiór mnie zdziwil, no ale pomyslalam, ze na moje imieniny tak sie wystroił, albo moze szykuje jakies wyjscie poza dom.
A tu nagle klęka i zadaje takie pytanie.

To cudowny facet i dziekuje wszystkim u góry, ze mi go zeslali . Dobra, bo sie wzruszam znowu, no!

#363 mgiełka87

mgiełka87
  • Użytkownik
  • 425 postów

Napisano 16 grudnia 2009 - 21:18

Asiulek, gratulki kochana...
Dołączona grafika

#364 monia86

monia86
  • Użytkownik
  • 228 postów

Napisano 20 grudnia 2009 - 21:24

No to pogratulować:):):) to kiedy slub???:D

[ Komentarz dodany przez: Elodi: 2009-12-21, 14:19 ]
Od dat ślubu mamy już temat osobny ;)

#365 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 21 grudnia 2009 - 17:48

Asiulek, Gratuluje z całego serducha :*

#366 mgiełka87

mgiełka87
  • Użytkownik
  • 425 postów

Napisano 24 grudnia 2009 - 15:38

A ja tez juz sobie po cichu marze o oswiadczynach...a jak bedzie to sie zobaczy! Mam nadzieje, ze doczekam sie w 2010 roku ;-)
Dołączona grafika

#367 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 24 grudnia 2009 - 22:14

ja kiedyś oglądałam pytanie na sniadanie i tam bylo o nietypowych zaręczynach i było np oświadczyny na bilbordzie ale była też sytuacja jak para poszła na spektakl do teatru i koleś wyszedł na scene i przy wszystkich zapytał czy dziewczyna zostanie jego żoną, od razu napisałam do łukasza żeby sobie obejrzała to może jakiś pomysł podłapie :-P

#368 mgiełka87

mgiełka87
  • Użytkownik
  • 425 postów

Napisano 25 grudnia 2009 - 15:13

hehe dobre... nie ma jak facetowi podsuwac patent na zareczyny... ale tak przy wszystkich to bym raczej nie chciala. ;-)
Dołączona grafika

#369 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 26 grudnia 2009 - 09:43

moje odbyly sie wczoraj przy rodzince, byli nasi rodzice i rodzenstwo. P.wyszedl na chwile gdzies z moim bratem, przyszli, P.mial 3 bukiety kwiatow, najpierw dal mojej mamie, pozniej swojej i poprosil mnie zebym wyszla na srodek, po czym przykleknal, powiedzial, ze bardzo mnie kocha i zapytal czy zostane jego zona :-D wiec powiedzialam TAK :-P
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#370 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 26 grudnia 2009 - 09:52

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: super
Życzę takiego szczęścia już zawsze ;) ;-)

#371 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 26 grudnia 2009 - 10:48

ale super.... szczęścia kochana :* a to nie było planowane prawda? czy wiedziałaś chociaż trochę o tym ?

#372 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 26 grudnia 2009 - 11:04

ilonka gratuluję :) coraz więcej zaręczonych kobitek tu mamy ;-)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#373 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 26 grudnia 2009 - 11:13

ilonka i ja się przyłączam do gratulacji :* żebyś zawsze taka szczęśliwa jak teraz była kochana :-P
masz racje amoramor zapierścionkowane się mnożą i mnożą :-D
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#374 mgiełka87

mgiełka87
  • Użytkownik
  • 425 postów

Napisano 26 grudnia 2009 - 12:07

GRATULACJE I DUZO SZCZESCIA ILONKO.
Dołączona grafika

#375 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 26 grudnia 2009 - 12:30

Ilonko Gratuluje i bardzo sie ciesze <loove></span> <loove></span> <flow1></span> <flow1></span> Obys zawsze byla taka szczesliwa, jak teraz :-)

#376 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 26 grudnia 2009 - 12:40

666ilonka777, ode mnie również ogormne gratulacje :) O jeden krok do przodu :)

#377 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 26 grudnia 2009 - 12:44

ode mnie również gratulacje :) chłopak zachował się naprawde ok :) tak powinny zaręczyny wygladac :) napisz czy sie spodziewałas :)

#378 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 26 grudnia 2009 - 16:29

gratuluje , mysle ze skoro juz rozmawialiscie o slubie to mogłas sie spodziewac ze beda zareczyny w okrsie swiątecznym :-) a moze jdnak nie :?:
moja kolezanka mi pisła w wigilie , ze jej sistra sie zareczyła w wigilie ;-) i moja koilezank powiedziła ze ja to zaskoczyło , a ja jejna to ze sa juz troche czasu ze soba , zostało jej rok studiów , a boze narodzenie jest czasem , kirdy mnóstwo osób sie zaręcza.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#379 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 26 grudnia 2009 - 16:34

Jeśli dobrze kojarzę to zaręczyny Ilonki były planowane na święta :-) ale mimo wszystko jeszcze raz GRATULUJĘ ;*
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#380 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 26 grudnia 2009 - 17:43

Ilonka odemnie równiez ogromne gratulacje !
Szczescia, miłości i miłości ;-) ;-)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych