perścionek juz jest,tak więc czekamy na odpowiednią chwilę
Zaręczyny
#361
Napisano 13 grudnia 2009 - 21:51
perścionek juz jest,tak więc czekamy na odpowiednią chwilę
#362
Napisano 14 grudnia 2009 - 12:53
Tyle, ze jego nieco bardziej elegancki ubiór mnie zdziwil, no ale pomyslalam, ze na moje imieniny tak sie wystroił, albo moze szykuje jakies wyjscie poza dom.
A tu nagle klęka i zadaje takie pytanie.
To cudowny facet i dziekuje wszystkim u góry, ze mi go zeslali . Dobra, bo sie wzruszam znowu, no!
#364
Napisano 20 grudnia 2009 - 21:24
[ Komentarz dodany przez: Elodi: 2009-12-21, 14:19 ]
Od dat ślubu mamy już temat osobny
#365
Napisano 21 grudnia 2009 - 17:48
#367
Napisano 24 grudnia 2009 - 22:14
#369
Napisano 26 grudnia 2009 - 09:43
#370
Napisano 26 grudnia 2009 - 09:52
Życzę takiego szczęścia już zawsze
#371
Napisano 26 grudnia 2009 - 10:48
#372
Napisano 26 grudnia 2009 - 11:04
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#373
Napisano 26 grudnia 2009 - 11:13
masz racje amoramor zapierścionkowane się mnożą i mnożą
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#375
Napisano 26 grudnia 2009 - 12:30
#376
Napisano 26 grudnia 2009 - 12:40
#377
Napisano 26 grudnia 2009 - 12:44
#378
Napisano 26 grudnia 2009 - 16:29
moja kolezanka mi pisła w wigilie , ze jej sistra sie zareczyła w wigilie
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#380
Napisano 26 grudnia 2009 - 17:43
Szczescia, miłości i miłości
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych















