Zaręczyny
#381
Napisano 26 grudnia 2009 - 18:56
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#383
Napisano 26 grudnia 2009 - 20:14
#385
Napisano 26 grudnia 2009 - 21:58
No ja właśnie też coś tak kojarzęJeśli dobrze kojarzę to zaręczyny Ilonki były planowane na święta
Ja również gratuluję serdecznie Ilonko to naprawdę wielkie szczęście i naprawdę cudowne zaręczyny, mimo, że bardzo klasyczne to bardzo romantyczne
#387
Napisano 28 grudnia 2009 - 15:48

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."
#388
Napisano 28 grudnia 2009 - 15:51
#389
Napisano 07 stycznia 2010 - 21:40
#391
Napisano 26 stycznia 2010 - 08:17
A ja widzę u Olci suwaczek...
nie nie jeszcze sie niczym nie chwalilam bo nie mialam kiedyCzyżbym coś przeoczyła?
Stalo sie to w sobotnie popoludnie posczas snieznego spacerku
nie bylo zaskoczenia nie bylo kwiatow nie bylo klekania
ale i tak bylo bosko no i tak jak zawsze chcialam ORYGINALNIE
jedyne co zrobil to wyjal pierscionek no i spytal
"no to co zostaniesz wreszcie moja zona?"
i pozniej "tylko nie mow ze sie zastanowisz"
ja oczywiscie powiedzialam ze musze sie zastanowic
pozniej sie rozesmialismy i.....
i sie zgodzilam oczywiscie - juz tyle lat na to czekalam
jeszcze nie mam zdjecia z pierscionkiem na dloni ale poprosze tomka zeby mi pstryknal dla was na razie pokaze zdjecie z katalogu
jest niemaly
ale za razem bardzo subtelny i delikatny moim zdaniem
mi sie bardzo podoba
(no i oryginalny)
#393
Napisano 26 stycznia 2010 - 08:54
juz tyle lat na to czekalam
Suuuuuper !
Ciesze się bardzo. Fajnie tak romantiko, na spaerku. Śnieg, mmm
Pierścionek rzeczywiście nie mały ale bardzo śliczny.
Gratuluje
#394
Napisano 26 stycznia 2010 - 08:56
#396
Napisano 26 stycznia 2010 - 09:22
Mnożycie się narzeczone i mnożycie
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#397
Napisano 26 stycznia 2010 - 09:46
#398
Napisano 26 stycznia 2010 - 10:02
#399
Napisano 26 stycznia 2010 - 10:14
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo
#400
Napisano 26 stycznia 2010 - 10:14
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych



















