Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Zaręczyny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1043 odpowiedzi w tym temacie

#381 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 26 grudnia 2009 - 18:56

widać że nawet jeżeli znamy mniej więcej czas zaręczyn, i tak następuje mała niespodzianka ;-) teraz już oficjalnie możecie planować ślub :mrgreen: gratuluję serdecznie z całego serducha :-P

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#382 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 26 grudnia 2009 - 19:41

Ilonka super gratulacje ode mnie też ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#383 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 26 grudnia 2009 - 20:14

Ilonka moje gratulacje :-D :-D :-D :-D

#384 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 26 grudnia 2009 - 21:26

Ilonko GRATULACJE!!!! miłości życzę i szczęścia ;-)
Dołączona grafika

#385 malgonka

malgonka
  • Użytkownik
  • 1 551 postów

Napisano 26 grudnia 2009 - 21:58

Jeśli dobrze kojarzę to zaręczyny Ilonki były planowane na święta :-)

No ja właśnie też coś tak kojarzę ;-)
Ja również gratuluję serdecznie Ilonko to naprawdę wielkie szczęście i naprawdę cudowne zaręczyny, mimo, że bardzo klasyczne to bardzo romantyczne <bzyklov></span>
"Dokąd brnie ten banał, ta proza życia? Po co to, czy tym właśnie chcesz oddychać? Zwolnij i przekonaj się o co tutaj chodzi. Może właśnie coś ucieka a życie za nos Cię wodzi?"

#386 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 27 grudnia 2009 - 09:05

super Ilonko ;* gratulacje ogromne :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#387 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 28 grudnia 2009 - 15:48

Ilonko bardzo sie cieszę i gratuluję :-) i życzę dużo uśmiechu na twarzy przez resztę życia u boku swojego narzeczonego ;-)
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#388 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 28 grudnia 2009 - 15:51

Ilonko rowniez gratuluje po raz drugi :D

#389 nudelanka

nudelanka
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 07 stycznia 2010 - 21:40

Eh też mi się marza zaręczyny, jesteśmy już razem 3 lata i póki co nic. Chciałabym miec jakieś nietypowe bardzo, z zaskoczenia :) i chciałabym dostac pierścionek z białego złota z małym brylantem;) a jakie są wasze marzenia w tej kwestii?

#390 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 07:53

A ja widzę u Olci suwaczek... Czyżbym coś przeoczyła? Proszę mi tutaj się chwalic :-P :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#391 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 08:17

A ja widzę u Olci suwaczek...

<plotki></span>

Czyżbym coś przeoczyła?

nie nie jeszcze sie niczym nie chwalilam bo nie mialam kiedy

Stalo sie to w sobotnie popoludnie posczas snieznego spacerku
nie bylo zaskoczenia nie bylo kwiatow nie bylo klekania :P :mrgreen:
ale i tak bylo bosko no i tak jak zawsze chcialam ORYGINALNIE :mrgreen: :lol: ;-)

jedyne co zrobil to wyjal pierscionek no i spytal :P
"no to co zostaniesz wreszcie moja zona?" :mrgreen:
i pozniej "tylko nie mow ze sie zastanowisz"
ja oczywiscie powiedzialam ze musze sie zastanowic :lol:
pozniej sie rozesmialismy i..... <bzyklov></span> :mrgreen:

i sie zgodzilam oczywiscie - juz tyle lat na to czekalam :P

<huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span>
<huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span>
<huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span>
<huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span>

jeszcze nie mam zdjecia z pierscionkiem na dloni ale poprosze tomka zeby mi pstryknal dla was na razie pokaze zdjecie z katalogu

jest niemaly
ale za razem bardzo subtelny i delikatny moim zdaniem
mi sie bardzo podoba :mrgreen:
(no i oryginalny) ;-)

Załączone miniatury

  • img_prod1918_0_m.jpg


#392 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 08:27

Olciiia, śliczny pierscioneczek :-) i super ze wyszlo tak jak sobie wymarzylas :-)
ogromne gratulacje ;* i witam w gronie narzeczonych hehe :mrgreen:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#393 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 08:54

juz tyle lat na to czekalam :P

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Suuuuuper ! <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span>
Ciesze się bardzo. Fajnie tak romantiko, na spaerku. Śnieg, mmm :-D

Pierścionek rzeczywiście nie mały ale bardzo śliczny.

Gratuluje <flow1></span> <dreams></span>
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#394 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 08:56

Olciia,ładny pierścionek,orginalny,duże gratulacje.Superaśno. ;-)

#395 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 09:07

Olciiia, piekny pierścionek i ogromne gratulacje ........... widzisz cierpliwosc sie oplacala :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#396 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 09:22

Olciiia, gratuluję z całęgo serducha <flow1></span> <flow1></span> <flow1></span>

Mnożycie się narzeczone i mnożycie :mrgreen:
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#397 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 09:46

Olciiia, super wiadomość... miło się takie coś czyta... życzę wam dużo szczęścia i miłości :mrgreen:

#398 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 10:02

gratuluję!!! w takich momentach warto czekać :mrgreen:
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#399 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 10:14

Olciiia, no i wreszcie się doczekałaś ;-) Gratuluję z całego serducha <buzi2></span>
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#400 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 10:14

<jupi></span> super :* gratuluję kochana :* !!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych