Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Zaręczyny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1043 odpowiedzi w tym temacie

#501 mgiełka87

mgiełka87
  • Użytkownik
  • 425 postów

Napisano 21 lutego 2010 - 12:19

Dawno mnie tu nie było...czas nie pozwala!

Ale msiałam przyjść i powiedzieć Wam, że Ł. mi się oświadczył!!! Jestem taka szczęśliwa! Nie było to w Walentynki, ale w nasza 4 letnią rocznicę tzn 18.02 :)

Co prawda plany pokrzyzował Mu fakt, że w czwartek byłam w pracy na popoludnie :/ Ale mimo to przyszedl po mnie do pracy i wreczyl mi kwiaty, a ja Jemu prezent w koncu taka piekna rocznica :) Potem powiedzial, ze ma dla mnie niespodzianke i ze bedziemy ja musieli wyprobowac, bo to gadzet z sex shopu... Kurcze nie wierzylam Mu, ale tez nie wiedzialam o co chodzi. Zabral mnie na krotki spacer... Bedac juz w miejscu w miare spokojnym i stosunkowo bezludnym powiedzial, ze mam okazje zdecydowac kiedy chce otrzymac ten prezent. Nie mogac sie doczekac, dlugo nie czekalam i natychmiast poprosilam o jego wreczenie. Wtedy On wyjal male, brazowe pudeleczko, kleknal przede mna i zaczal cos mowic o tym, ze jestesmy ze soba tyle czasu...reszty nie pamietam! Wiem tylko, ze kazalam Mu wstawac , bo kleczal na sniegu :-P Ale nie wstal poki nie uslyszal mojego TAK!

Jestem przeszczesliwa!!!


PS Gratuluje Wam rowniez dziewczyny!
Dołączona grafika

#502 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 21 lutego 2010 - 12:38

mgiełka87 gratuluje :-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#503 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 21 lutego 2010 - 12:43

mgiełka87, pięknie :) Ogromne gratulacje! :)

#504 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 21 lutego 2010 - 12:46

mgiełka87, i ode mnie rowniez najszczersze gratulacje ;*
I kolejna narzeczona z nami :mrgreen:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#505 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 21 lutego 2010 - 12:48

mgiełka87, gartulacje :mrgreen: :mrgreen: ;-)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#506 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 21 lutego 2010 - 12:52

mgiełka87, <flow1></span> gratuluję z całego serducha :*:*

Potem powiedzial, ze ma dla mnie niespodzianke i ze bedziemy ja musieli wyprobowac, bo to gadzet z sex shopu...

ale nieopowiedziałaś co do końca z ta niespodzianką było :-P czy to tylko ściama, czy faktycznie też była :mrgreen: ale ma poczucie humoru :mrgreen: :mrgreen:

niedługo wszystkie tylko o slubach będą trajkotać.... i nie będę mieć z kim plotkować :-P
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#507 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 21 lutego 2010 - 12:56

mgiełka87, romantyk z niego ;-) Szczerze gratuluję <flow1></span>

Lady, ze mną będziesz mogła- mi się do ślubu nie spieszy :mrgreen:
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#508 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 21 lutego 2010 - 13:10

mgiełka87, gratulacje ;*

Lady ze mną na pewno o czym innym pogadasz :-P
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#509 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 21 lutego 2010 - 13:11

mgiełka87, gratulacje <rozyczka></span>

#510 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 21 lutego 2010 - 13:11

gratuluje :)

#511 musican

musican
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 21 lutego 2010 - 13:14

graty :mrgreen:

#512 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 21 lutego 2010 - 13:43

Mgiełka gratulacje :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#513 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 21 lutego 2010 - 14:00

Ja też dołączam sie do gratulacji ;*
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#514 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 21 lutego 2010 - 14:04

mgiełka ja również gratuluję :) fajnie to sobie wymyślił ten Twój mężczyzna ;-)

PS. Lady - u mnie na horyzoncie nawet nie widać kandydata do zaręczyn, więc spokojnie ze mną jeszcze dłuuuuugo pogadasz o czym innym ;-)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#515 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 21 lutego 2010 - 14:18

Ja też sie dołączam do gratulacji :mrgreen:

Szczęśćia dla was w tym okresie narzeczeństwa ;-)

201407101662.png


#516 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 21 lutego 2010 - 14:38

Mgiełka moje gratulacje :)

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#517 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 21 lutego 2010 - 16:55

Mgielka serdecznie gratuluje ;*

Lady mozesz na mnie liczyc- nie zostawie Cie samej w tej sytuacji :mrgreen:
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#518 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 21 lutego 2010 - 19:35

mgiełka87 moje gratulacje.

Właśnie, zawsze są te fajne chwile, ale zwykle pamięta się same odczucia a nie słowa, choć chciałoby się zapamiętać każdy szczegół. :-D

#519 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 21 lutego 2010 - 19:38

Również gratuluję serdecznie :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#520 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 21 lutego 2010 - 19:38

mgiełka87 ja rownież gratuluje :mrgreen: :-D :-D :-D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych