Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Zaręczyny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1043 odpowiedzi w tym temacie

#541 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 sierpnia 2010 - 17:38

.kjujiczek, bo to mój dawny partner ;-)

No więc od początku....
Jesteśmy na wczasach w górach. Wczoraj wspinaliśmy się na Śnieżkę. Wybraliśmy najtrudniejszy szlak.Pierwszą zdobyliśmy inną górę. Tam w barze P kupił mi jakieś batony czego nie zauważyłam. No i jeszcze przed Śnieżką schował je za siebie i miałam wybrać :mrgreen: Ja oczywiście szczęśliwa na widok słodyczy w takiej chwili :-P

Przed Śnieżką szlak był strasznie kamienisty.... bałam się okropnie więc P prawie całą drogę trzymał mnie za rękę. (Drugi raz bym chyba nie zaryzykowała).

Na Śnieżce padnięci usiedliśmy przy ławce popodziwiać widoki. No i patrzę że P wyciąga kolejne słodycze :-D Mignął mi snickers i coś brązowego o dziwnym kolorze czego nie mogłam zidentyfikować, więc oczywiście wybrałam ten dziwny "baton". No i okazało się że to było pudełeczko....Otworzył je.. Ja tak patrzę zdziwiona i nie wiem co się dzieje. Później padło pytanie i było dużo przytulasów. :-D

Nie wiedziałam że coś się szykuje :-)

#542 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 11 sierpnia 2010 - 17:40

Mirabelka__22, słodko <serduszka></span>
najważniejsze że miał pomysł i z zaskoczenia :-D jeszcze raz gratuluje :*

#543 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 11 sierpnia 2010 - 17:42

Mirabelka__22, super :-D :-D fajnie Cie zaskoczyl polowek :-) :-)

Raz jeszcze Gratuluje <flow1></span> <kwiatek2></span> <loove></span>

#544 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 11 sierpnia 2010 - 17:45

Mirabelka__22, super w takim miejscu przeżyc taka chwilę :-)
Gratuluje serdecznie :-)
Grono narzeczonych ostatnio w expresowym tempie nam sie powiększa :-D
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#545 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 11 sierpnia 2010 - 17:54

Mirabelka__22, gratuluję, świetnie to wszystko wyszło ;-)
duuużo szczęścia wam życzę :-)
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#546 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 11 sierpnia 2010 - 17:54

Mirabelka__22, ech dziewczyno ;-) gratulacje ogromne :* <flow1></span> mam nadziejęże od teraz wszystko będzie wam się układać tylko coraz lepiej :*

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#547 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 11 sierpnia 2010 - 17:56

Mirabelka__22, Gratulacje :mrgreen: Doczekałaś się :mrgreen:

:* <flow1></span>

#548 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 11 sierpnia 2010 - 17:57

Mirabelka__22, moje gratulacje ;*
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#549 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 11 sierpnia 2010 - 18:06

Mirabelka__22, gratuluje i ja pieknych zareczyn :mrgreen:

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#550 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 11 sierpnia 2010 - 18:07

gratuluje ;-) fajnie ze tak z zaskoczenia ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#551 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 11 sierpnia 2010 - 18:11

gratulacje z powodu zaręczyn ;*i wielkie brawa dla Twojego lubego za pomysł :-) <jupi></span>
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#552 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 11 sierpnia 2010 - 18:20

Mirabelka__22, gartuluję z całego serca :*

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#553 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 11 sierpnia 2010 - 18:24

Mirabelka__22, gratuluję kochana ;)
no pomysł twoj NARZECZONY :) miał oryginalny i taki romantyczny :)
pewnie się całą drogę na górę stresował <hihihi1></span>

Później padło pytanie i było dużo przytulasów. :-D

<zakochany></span> <zakochany></span>

Grono narzeczonych ostatnio w expresowym tempie nam sie powiększa :-D

dokładnie i to nie tylko na bs

ale zazdroszczę

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#554 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 11 sierpnia 2010 - 18:30

Aaaa, no to wszystko jasne ;-) cieszę się bardzo, że jesteś szczęśliwa, oby tak było zawsze i żebyś już nigdy nie zwątpiła w miłość <nenene1></span> :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#555 Wenessa

Wenessa
  • Użytkownik
  • 322 postów

Napisano 11 sierpnia 2010 - 18:42

Mirabelka__22,jak pieknie i romantycznie miał swietny pomysł <bigkiss></span> <przytul></span> ,Gratulacje Serdeczne :-) :-)
Pamiętaj aby kazdy dzień był najpiękniejszym dniem Twojego zycia.......

#556 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 11 sierpnia 2010 - 18:55

Mirabelka fajnie, że zrobił to w jakiś orginalny sposób. Wybrał fajne miejsce, ktore pewnie już do końca będzie "Waszym" miejscem <dreams></span>

Gratulacje ! <flow1></span>
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#557 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 11 sierpnia 2010 - 19:08

Mircia superowa wiadomość :) Bardzo się cieszę, niech Wam się już tylko dobrze układa :* Fakt, połówek miał pomysł... ;)

Też bym tak chciała...
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#558 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 11 sierpnia 2010 - 19:10

Mirabelka Gratulacje :!: :!: jak pięknie i romantycznie to wymyślił :-o kolejna zaręczona i szczęśliwa :mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika

#559 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 11 sierpnia 2010 - 19:44

Cudownie! :mrgreen: :mrgreen:
gratuluję :*
doczekałaś się :mrgreen: :mrgreen:
bardzo romantycznie :) fajnie to wymyślił :mrgreen: <ookk></span>

#560 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 11 sierpnia 2010 - 19:45

Ode mnie równiez gratulacje :lol: :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych