fajnie, czekam na fotke tego cudenka
Zaręczyny
Rozpoczęty przez Xantia, 29 lis 2006 13:03
1043 odpowiedzi w tym temacie
#201
Napisano 06 maja 2008 - 10:16
impresja, chyba sie nie spodziewalas;)
fajnie, czekam na fotke tego cudenka
fajnie, czekam na fotke tego cudenka
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.
#205
Napisano 06 maja 2008 - 11:02
impresja, gratulacje ! jak to sobie ładnie zaplanował...
nie ma mnie tu i nie będzie.
#207
Napisano 06 maja 2008 - 13:47
Ale sie rozmarzylam...
swietny moment w samolocie.... gratuluje rowniez, ajeszcze niedawno czytalam jakis twoj post ze Twoj polowek zaplanowal ten wyjazd ale jeszcze watpilas czy na pewno tam polecicie no i masz
super!!!
zazdroszcze
zazdroszcze
#208
Guest_niki_*
Napisano 06 maja 2008 - 16:09
ogromniaste gratulacje, super pomysł, a najfajniejsze Twoje zaskoczenie. gratuluje romantycznego faceta i zyczę wiele szczęscia
#210
Napisano 06 maja 2008 - 20:51
No to dziewczynki wstawię wam mój pierścioneczek (niestety na fotki będziecie musiały troche poczekać jeszcze, bo nadal są w aparacie a nie mamy czasu ich nawet zgrać
- sporo sprzątania itp mamy
) ale obiecuje ze wkrotce sie pojawią. A teraz...
Oto moje cudeńko :-> :-> :-> :-> :->
http://s7ondemand4.s...457110?$detail$
Oto moje cudeńko :-> :-> :-> :-> :->
http://s7ondemand4.s...457110?$detail$
#211
Napisano 06 maja 2008 - 20:58
impresja, śliczny, bardzo delikatny i moim zdaniem właśnie taki powinien być
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...
#213
Napisano 06 maja 2008 - 21:17
Impresja gratuluję zaręczyn, masz pomysłowego i romantycznego faceta.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"
#214
Napisano 06 maja 2008 - 21:48
gratuluje,faktycznie pomysłowy facet,nic tylko pozazdrościc
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!
#216
Guest_Kociak_*
Napisano 07 maja 2008 - 08:16
impresja ogromne gratulacje
fajnie słuchać takich historii
#217
Napisano 07 maja 2008 - 12:18
impresja Ogromne gratulacje
zycze duzo szczescia i milosci
#218
Napisano 07 maja 2008 - 14:52
śliczny pierścionek
bardzo mi się podobuje
nie ma mnie tu i nie będzie.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

























