Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Zaręczyny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1043 odpowiedzi w tym temacie

#181 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 29 marca 2008 - 14:36

Madzik moze on ma taki stres narzeczonego ;-) najpierw sie zdecydowal a teraz sie wystraszyl odpowiedzialnosci <zwiewamy></span>
ale rzeczywiscie przesadzil :-/ po co zabierac pierscionek?nawet jak sie ludzie rozwodza to sobie obraczek nie zabieraja, chyba :-/
oby sie wszystko miedzy wami jakos ulozylo
<pociesz2></span>
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#182 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 29 marca 2008 - 19:08

Dla mnie to bezczelność, aż mnie złość bierze na myśl o tym!!
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#183 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 29 marca 2008 - 22:36

Madzik, oby się ułożyło <pociech1></span> No faktycznie się beznadziejnie zachował <angryred></span>

#184 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 30 marca 2008 - 22:43

angik1683 super zaręczyny :-D
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#185 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1 428 postów

Napisano 31 marca 2008 - 11:06

Madzik bardzo mi przykro z tego powodu.
Jedna kłótnia i już zabiera pierścionek?
To jak silne są jego uczucia skoro tak zrobił?
Życie nie zawsze będzie takie jak tego oczekiwał i co wtedy?Za każdym razem będzie się rozwodził?
Są mężczyźni bez klasy.
Na bym już tego pierśconka chyba nie chciała - zresztą trudno powiedzieć-zależy od sytuacji.
Nie mam doświadczenia i może dlatego nie bardzo wiem jak by to było i co się wtedy czuje.
Angik romantyk z tego Twojego partnera.
Gratulacje :-)
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#186 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 31 marca 2008 - 13:57

Angik romantyk z tego Twojego partnera.
Gratulacje

tylko raz mu sie zdarzylo :)
ale za to raz a dobrze :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#187 sylfiaaa

sylfiaaa
  • Użytkownik
  • 769 postów

Napisano 31 marca 2008 - 22:03

angik1683 dobry i jeden raz :) a skoro raz pokazał jaki z niego romantyk oby było więcej takich sytuacji:) Gratuluje :)

#188 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 01 kwietnia 2008 - 00:27

dziekuje bardzo no i mam nadzieje ze jego romantyczna natura bedzie sie czesciej objawiac :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#189 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1 428 postów

Napisano 01 kwietnia 2008 - 09:50

dziekuje bardzo no i mam nadzieje ze jego romantyczna natura bedzie sie czesciej objawiac

proszę mi tu nie narzekać-mi się nigdy nikt nie oświadczył i pewnie nie oświadczy.
Znajomej chłopak oświadczył się mniej więcej tak: "scesz ze mno być"? no wjysz, ta żona?" - w tłumaczeniu z języka śląskiego "chcesz ze mną być?no wiesz , tą żoną".
Wymiękłam :lol:
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#190 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 01 kwietnia 2008 - 11:53

chcesz ze mną być?no wiesz , tą żoną".

no to dopiero romantyk :shock: :mrgreen:

mi się nigdy nikt nie oświadczył i pewnie nie oświadczy.


a skad takie pesymistyczne podejscie? nigdy nie mow nigdy :lol:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#191 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 01 kwietnia 2008 - 12:02

mi się nigdy nikt nie oświadczył i pewnie nie oświadczy


Dorotea, marzenia się spełniają ;-) trzeba w nie mocno wierzyć :-)
poczekamy jeszcze rok dwa...i Twoją wypowiedz w tym temacie :-P
moją może też :-D :-?

#192 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1 428 postów

Napisano 01 kwietnia 2008 - 12:10

poczekamy jeszcze rok dwa...

oby mój pan zdążył przed 40 stką hehe albo przynajmniej przez 50 siątką :-P
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#193 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 01 kwietnia 2008 - 12:19

Dorotea, każda kobieta marzy o tej chwili, ja wciąż marzę może się też doczekam, najśmieszniejsze jest to, że nie mam jakichś wymagań co do zaręczyn, ważne żeby były szczere i z miłości
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#194 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 01 kwietnia 2008 - 12:27

ważne żeby były szczere i z miłości


chyba zazwyczaj sa :-D
zycze wam wszystkim cudownych zareczyn i obyscie za dlugo nie czekaly, moj pan po prawie osmiu latach bycia razem sie zdecydowal wiec ja tez juz myslalm ze to nigdy nie nastapi
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#195 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1 428 postów

Napisano 01 kwietnia 2008 - 13:28

ważne żeby były szczere i z miłości

dokładnie i ważne aby mężczyzna naprawdę tego chciał.
Są sytuacje,że rodzina naciska albo pada słowo " jesteśmy tyle lat razem to wypada coś z tym zrobić".
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#196 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 01 kwietnia 2008 - 13:50

pada słowo " jesteśmy tyle lat razem to wypada coś z tym zrobić".


oj duzo mi nie brakowalo zeby tak powiedziec :mrgreen: ale zacisnelam zabki i powiem szczerze ze warto bylo czekac az L. sam dojrzeje do tej decyzji
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#197 marianka27

marianka27
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 15 kwietnia 2008 - 09:32

nie wiecie nawet jak ja sie bałam zaręczyn, tzn bałam sie ze mój narzeczony kiedyś "wyskoczy z nimi", bałam sie takiej deklaracji..az pewnego dnia stało sie i czułam że powinnam powiedzieć tak...okaże sie w przyszłości czy dobrze zrobiłam

#198 impresja

impresja
  • Użytkownik
  • 519 postów

Napisano 06 maja 2008 - 09:46

Dziewczynki chciałam się pochwalić, że wczoraj wróciłam z moim R:* z Majorki (myślałam, że mnie tak zabrał z okazji 2 lat naszego związku) a On gdy już wracaliśmy (byliśmy w samolocie nad Majorką) mi się OŚWIADCZYŁ! Napiszę tylko, że płakałam jak bóbr. To był wspaniały moment... ahhh nie da się opisać. Jak się trochę rozpakujemy i będę miała chwilkę w końcu to wstawię wam gdzieś zdjęcie pierścionka i trochę fotek z Majorki. Ślub może dopiero za rok- ale... ahhh nie spodziewałam się, że mój Ptyś może być taki romantyczny... <dreams></span> <dreams></span> <dreams></span>

#199 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 06 maja 2008 - 09:48

impresja, gratulacje :-) <bzyklov></span>

#200 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 06 maja 2008 - 10:16

impresja, gratuluję!!!!!!!!!!!
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych