Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wywiad


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1079 odpowiedzi w tym temacie

#61 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4235 postów

Napisano 26 sierpień 2008 - 20:52

bojs, za ciężki wybór między narzeczonym a synkiem <bezradny></span> kocham obydwu i bez rzadnego z nich nie potrafiłabym żyć.

pytanie do PdM,
gdyby twoja partnerka miała świetną prace i szanse na "rozwijanie" się w tej pracy i gdyby zaszła taka potrzeba czy zgodziłbyś się zająć domem(dziećmi) aby to ona robiła kariere?
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#62 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1397 postów

Napisano 27 sierpień 2008 - 07:14

bojs, za ciężki wybór między narzeczonym a synkiem <bezradny></span> kocham obydwu i bez rzadnego z nich nie potrafiłabym żyć.

pytanie do PdM,
gdyby twoja partnerka miała świetną prace i szanse na "rozwijanie" się w tej pracy i gdyby zaszła taka potrzeba czy zgodziłbyś się zająć domem(dziećmi) aby to ona robiła kariere?


Tak zgodziłbym się. :)


Pytanie do Donn

Czy miewasz tzw. "śmiechawki" czyli nie możesz powstrzymać przez jakiś czas śmiechu?:D jeżeli tak co najczęściej je powoduje.

:-P
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#63 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7119 postów

Napisano 27 sierpień 2008 - 11:28

Taa miewam śmiechawki a czasem głupawki :-P

Z natury jestem śmiejącą się osobą :-D (ale przez ostatni rok zapomniałam co to śmiech :-? )

Smiechawki powodował eks lub siostra :-)
W różnych sytuacjach...np. jak stoje w korku a obok jakiś nadjedzie i się gapi :-P wiec mnie bierze na śmianie :-D

Pytanie do madzi

Jeżeli sytuacja by Cie zmusiła i znalazłabyś się gdzieś w puszczy (bez cywilizacji i jedzenia takiego co jedzą ludzie biali) i miałabyś zjeść to co upolujesz (owady, gady, plazy) co byś zaczęła jeść żeby przeżyć. Chodzi mi o zwierzątka nie roslinki ;-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#64 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 27 sierpień 2008 - 13:30

ze ja dlugo moge wytrzymac bez jedzenia, to pewnie mysl, zeby skubnac jakiegos zwierza przyszlaby na samym koncu :D Szukalabym jakiegos "tambylca", ladnie sie do niego usmiechnela i wprosila sie na jakies smazone komary, zabie udka czy slimaki <superwoman></span>

Pytanie do hmmm, Mirabelki 22 Twoja najlepsza przyjaciolka rodzi czarne dziecko, przyjezdza do szpitala tatus (maz przyjaciolki, bialy) a ty stajesz w sytuacji, ze masz go powiadomic co sie tam urodzilo i jak tam, zanim on wejdzie na sale ;-) Jak rozegrasz sytuacje :D
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#65 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 29 sierpień 2008 - 21:53

madzia, Ale pytanie <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> Powiedzialabym: Wiesz, ja nie wiem jak to sie stalo, ale chyba Ci dziecko w szpitalu podmienili... Albo M. Jadla za duzo czekolady.. <bezradny></span> No nie wiem jak to wyjasnic, ale jest troszke inne niz wy..

Sorki, nie moge byc powazna <smoczas></span>

Pytanie do Olciia:
Dzwoni do Ciebie kobieta, ktora twierdzi ze Twoj Tomek z nia sypia. Co robisz?

#66 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 29 sierpień 2008 - 22:08

Dzwoni do Ciebie kobieta, ktora twierdzi ze Twoj Tomek z nia sypia. Co robisz?

<umieraam></span>

no ladnie... :mrgreen:
swietne pytanie :!:
w sumie to moge napisac co mysle ze bym powiedziala bo nie mam pojecia co zrobilabym gdybym byla w takiej sytuacji :P

no wiec mysle ze spokojnie bym z nia porozmawiala i chcialabym si ez nia spotkac :!: Koniecznie :!:
zeby zobaczyc czy to prawda gdyby okazalo sie ze ta kobieta jest ze mna szczera porozmawialabym z Tomkiem a w tej sytuacji nie wiem co bym zrobila... <bezradny></span>

zalamalabym sie ale chcialabym za wszelka cene wiedziec dlaczego mi to zrobil....

Pytanie do Malenkiej

Kiedy i na jaka okazje ubralas sie najbardziej wyzywajaco w swoim zyciu ?
opisz jak wygladalas i jak to wspominasz :mrgreen:

#67 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3174 postów

Napisano 29 sierpień 2008 - 22:40

Kiedy i na jaka okazje ubralas sie najbardziej wyzywajaco w swoim zyciu ?
opisz jak wygladalas i jak to wspominasz


Najbardziej wyzywająco, ubrałam się na swoje 18 urodziny, kiedy zaprosiłam swoich znajomych+ eksa który ze mną zerwał. Jak nie trudno się domyślic wyzywająco ubrałam się właśnie dla niego :P

Byłam ubrana w bardzo krótką plisowaną spódniczkę koloru khaki i zielona bluzeczkę z koronką i bardzo dużym dekoltem + stanik push up czarny, lekko wystający z bluzki :P
Poza tym miałam buciki na obcasie :P

Mój strój wtedy niestety, teraz rzecz jasna stety nie wywołał jednak pożadanego zamiaru u eksa i zamiast mną zajął się on moja koleżanka z ławki :P
Jednak koleżanka okazała się lojalna i kiedy spytał o jej numer powiedziała, że zapomniała :P
pomiając ten mały incydencik, bawiłam się świetnie i czułam się naprawde sexi w tym stroju (choc naprawdę bardzo rzadko ubieram się wyzywająco, bo to generalnie nie jest mój stajl, dlatego dośc długo musiałam myslec nad odpowiedzą :P)

Hmmm pytanie do Anulki, a raczej prośba o opisanie największego obciachu, żenującej sytuacji itp w swoim życiu, z czego polewasz się do dziś :D
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#68 Anulka

Anulka
  • Użytkownik
  • 576 postów

Napisano 01 wrzesień 2008 - 16:14

malenka, Pamiętam , że jak miałam 4 lata to poszła z tatą do kościoła i śpiewałam " pała na na wysokości pała , a po h** na ziemi" zamiast poprawnej , kościelnej wersji. A że miałam donośny głos to wszyscy zwrócili twarz w moją stronę. Wtedy nie zwracałam uwagi na to co śpiewam. Mój tata oczywiście się cały czerwony zrobił.

[ Dodano: 2008-09-01, 17:16 ]
Pytanie do Mirabelka__22, co byś zrobiła gdyby okazało się , że odziedziczyłaś milion dolarów??
A.

#69 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 07 wrzesień 2008 - 17:40

Anulka, dzwonie do Pawla z dobra nowina. Juz nie bedzie mogl mowic ze nie mozemy sie pobrac bo nas nie stac na malzenstwo :-) . Kupuje fajny domek, autko. A czesc moze dla rodzinki? Hm... I zalozylabym jakies dobre konto w banku zeby pieniazki sie pomnazaly...

Pytanie do Kahela,

Wydaje Ci sie ze znasz dobrze swojego meza, jest dobrym mezem, troskliwym ojcem. Okazuje sie jednak ze w pracy jest typem podrywacza, kokietuje wszystkie kolezanki i zachowuje sie niczym mlody ogier wypuszczony na wolnosc.

Jaka jest Twoja pierwsza reakcja gdy dowiadujesz sie jaki jest naprawde?


#70 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5351 postów

Napisano 07 wrzesień 2008 - 17:55

Mirabelka__22, no to pojechałaś...

Nic nie mówię, że wiem...
pod pozorem kontroli np z Urzędu Skarbowego namawiam go, żeby mieszkanie, konta i cały dobytek przepisać na mnie...
pakuję go i wystawiam walizki za drzwi...
i niech spada...

być może jeszcze obcięłabym mu jeszcze z pół interesu...no może cały, ale to zależy od tego, czy bardzo by się burzył...


Donn, teraz pytanie do Ciebie:

Załóżmy, że masz córkę, że Twoja córka jest dorosła...przedstawia Ci swojego faceta, w którym jest bardzo zakochana i mówi, że wychodzi za niego za mąż....
Ale poznając go okazuje się, że jest w Twoim wieku, mało tego - to Twój były chłopak, w którym byłaś bardzo zakochana, Twoja pierwsza wielka miłość, facet, który Cię zostawił i oszukał...
Co robisz w tej sytuacji..?
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#71 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7119 postów

Napisano 07 wrzesień 2008 - 18:06

Kahela, no to pojechalaś :-D

wygląda na to, że córunia ma/miała gust po mamusi :-P

nawet sobie nie wyobrażam jak mój były wyglądałby za kilkanaście lat...

wybuchłabym ze śmiechu jak bym go zobaczyła :-D
on pewnie na mój widok też...a córce powiedziała, kto to co zrobił itd.
myśle, że sama by go zostawiła...że nie ma takiej opcji, żeby oni byli razem..

pozatym wyszło by na jaw, że były sobie życia nie ułozył tylko za młodymi srajdami sie ugania :-P


pytanie do strusia:
Czego jeszcze nie zrobiłeś w życiu a chciałbyś to zrobić?
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#72 Piotrek

Piotrek
  • Użytkownik
  • 520 postów

Napisano 07 wrzesień 2008 - 18:49

pytanie do strusia:
Czego jeszcze nie zrobiłeś w życiu a chciałbyś to zrobić?


Chcialbym skoczyc na spadochronie, wydaje mi sie ze to bedzie cos zajebistego =) Chcialbym rowniez nie popuscic w gacie podczas tego skoku =)

Pytanie do pfff.. nie wiem ja Was tutaj nie znam :D
Niech bedzie ze do Kahela, bo ma fajne avatarki :D Oczywiscie czysto teoretycznie, bez zadnych aluzji czy czegokolwiek :)

Zalozmy ze masz syna (bo nie wiem czy masz :P ), dorasta, osiaga magiczny wiek 18 lat i wlasnie na swoje urodziny przychodzi do domu z kolega za reke, przedstawiajac Wam swojego nowego partnera zyciowego oraz informuje Was o tym ze potajemnie wzieli slub (oczywiscie nie w PL). Jak zareagujesz, jak sie do tego ustosunkujesz i jak sadzisz jakie dostaniesz leki po zawale ? :)

#73 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5351 postów

Napisano 07 wrzesień 2008 - 23:18

strus, tak naprawdę dopóki człowiek nie znajdzie się w danej sytuacji, to nie wie jak by się zachował...

Myślę, że nie byłoby to łatwe i cierpiałabym - ale bardziej ze względu na to, że nie miałby łatwego życia...
Myślę, że zaakceptowałabym, może dlatego, że mam przyjaciela, geja i wiem jak cierpi, jak się ukrywa i w jakim stresie żyje...

Plus tej sytuacji - nie podrzucał by mi wnuków do pilnowania i mogłabym się na emeryturze bujać z moim staruszkiem po świecie... :-P


kayen - Gdybyś mogła coś wynaleźć - co to by było?
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#74 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 08 wrzesień 2008 - 14:55

Chciałabym wynaleźć wiele rzeczy :-> Kilka dla dobra całej ludzkości np. lekarstwo na wszystkie choroby, kilka takich które mi by przydały się w życiu. Ale jeśli miałaby być to jedna konkretna rzecz to hmm. Jak byłam młodsza fantazjowałam o maszynie zatrzymującej czas w danym momencie i chyba byłoby to TO.


Pytanie do Katti gdybyś mogła cofnąć się z czasie lub wybiec w przyszłość to w jaki okres/rok/dzień byś się przeniosła?
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#75 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9613 postów

Napisano 08 wrzesień 2008 - 17:38

hmmm trudne pytanie....... niczego nie zaluje z przeszlosci...... zyje tak, aby nie zalowac....
Ale gdybym miala sie cofnac w czasie hmmm.... to w moment moze kiedy umierala w moim domu moja ukochana babcia :-/ chcialabym byc bardziej odwazna wtedy moze....

A gdybym miala wybiec w przyszlosc hmmm........ chcialabym zobaczyc jak moje obecne wybory badz najblizesze wplyna na moja przyszlosc kiedys......... czy beda dobre czy zle...

Pytanie bylo ciezkie przyznam.

Pytanie do krowka17 ;-) Jakie jest Twoje marzenie, badz pragnienie dla ktorego jestes w stanie zrobic wszystko i poswiecic duzo :?: czy jest takie :?:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#76 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 08 wrzesień 2008 - 20:51

katti, to zaskoczylas mnie tym pytaniem ...
ale szczerze mowiac to moim najwiekszym marzeniem jest przezyc to zycie najpiekniej jak tylko bedzie to mozliwe zebym umierajac wiedziala ze moje zycie bylo wyjatkowe :) a do tego chcialabym zeby wkoncu skoczyly sie wojny i wszyscy zyli w zgodzie.

#77 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7119 postów

Napisano 08 wrzesień 2008 - 20:59

krowka17, wyznacz osobe i zadaj pytanie
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#78 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 08 wrzesień 2008 - 21:02

Donn, ahha to o to chodzi....
pytanie do ciebie Olciiia,
czy jak bys miala wybierac z kim chcialabys wziasc slub to ktory to byl by pan ze swiata show biiznesu ?

#79 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 08 wrzesień 2008 - 22:10

Haha :D
ale pytanko :P

No wiec szczerze mowiac chyba nie chcialabym wychodzic za znana osobe wole byc szara myszka no i do tego mam juz potencjalnego kandydata na meza :-D ale gdybym miala wybierac... to bylby to moze ksiaze William... <dreams></span> bylabym krolowa Angli :mrgreen:


Pytanie do Mirabelki wyobraz sobie ze skonczylas juz studia pracujesz gdzies ale nie spelniasz sie w tym co robisz, nadal jestes z Pawlem... ale ciagle bez slubu...
otacza cie zwykla szara rzeczywistosc....
:!: i nagle dostajesz prace zycia w USA jako fotograf National Geographic.... (chca tylko ciebie bo nie widzieli piekniejszych zdjec ;) - to dla ciebie jedyna szansa...
a tydzien po podjeciu decyzji o wyjezdzie Pawel ci sie oswiadcza.... i chce zalozyc rodzine w polsce....

co robisz.... :?:

Załączone miniatury

  • ksiezniczka3.gif


#80 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 08 wrzesień 2008 - 22:21

Olciiia, widac ze bardzo dobrze mnie znasz:)

No wiec hmm.. Probuje go przekonac do wyjazdu ze mna. Juz raz udowodnil ze pojedzie gdziekolwiek zeby byc ze mna. Raczej nic go tu tak strasznie nie trzyma. Wiec mysle ze dalby sie przekonac ;-)
A jesli nie.. To szukalabym innej pracy i zostala tutaj, zeby byc z nim. Co ja na to poradze ze milosc jest dla mnie tak wazna... <bezradny></span> Uwazam ze szczescie zalezy bardzo od tego z kim sie jest. Nie zrezygnowalabym z milosci dla kariery, bo wiem ze nie bylabym wtedy szczesliwa. A jesli juz by sie oswiadczyl, to to musialoby byc cos :mrgreen:

Pytanie do cerraty:
Dziwnie sie czujesz..Masz pewne podejrzenia i robisz test ciazowy.. Okazuje sie ze jednak..dwie kreski. Jak zachowujesz sie ty? I jak zamierzasz to oznajmic Radziowi? I jak myslisz, jaka bedzie jego pierwsza reakcja?





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych