Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wywiad


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1079 odpowiedzi w tym temacie

#41 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5351 postów

Napisano 04 sierpień 2008 - 17:10

Za 10 lat...ja będę po 40, mój mąż przed 50, dzieci będą miały 21 i 14...podejrzewam, że nasze życie będzie się nadal kręcić wokół dziewczyn :-P
Będziemy się starać dobrze je pokierować w życiu, przygotować do dorosłości, zapewnić naukę itp...
Dalej myślą nie wybiegam, bo jak przeczytałam, że za 10 lat będę po 40, to się przeraziłam :-P

Pytanie do angik:

Gdybyś została premierem RP to jaki byłoby Twoje pierwsze posunięcie?
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#42 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8134 postów

Napisano 04 sierpień 2008 - 19:25

Kahela, ales mi pytanie zadala,czarownico ty ;-) ja na tematy polityczne twole sie nie wypowiadac bo dla mnie to czarna magia :-P ale jesli juz musze to..patrzac na obecna sytuacje moich rodzicow,zmienilabym wiek emerytalny ,kobiety 55 lat,mezczyzni 60 :-D

Sylfiia chcialas to masz! ;-)

Gdybys miala urodzic sie w innym kraju niz Polska,ktory to bylby kraj i dlaczego?
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#43 sylfiaaa

sylfiaaa
  • Użytkownik
  • 769 postów

Napisano 07 sierpień 2008 - 11:01

Jestem i przepraszam Was kochane :* ale miałam wyjazd i znów bez neta ......ale dziękuje za pytanie i juz odpowiadam.

Tym miejscem byłaby Tunezja :D

Chociaż nigdy nie byłam słyszałam z opowieści że jest cudownie. Ja uwielbiam ciepłe kraje, kocham słoneczko i wode.

Godzinami a nawet dniami przesiadywałabym nad wodą, piłabym drinki i miała wszystko w nosie :D

Poza tym wysyłałabym zaproszenia do rodzinki w Polsce aby przyjezdzali i tez mogli podziwiac ze mną te fajne widoczki. Moją babcie bym wsadziła do samolotu, rodzinke która mieszka na wiosce..........echhhh wszystkich :)))))

Kahela dziękuje za pw i pytanie do Ciebie :)

Gdybyś wygrała 35 mln w toto lotka co byś z nimi zrobiła :)?

#44 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5351 postów

Napisano 07 sierpień 2008 - 15:33

Oj Kochana, to żeś trafiła...jak była ta magiczna kumulacja to się zastanawiałam, ale potem nie chciało mi się nawet iść totka wysłać...także marne szanse, ale jeśli już...

Na początek troszkę poszłoby w rodzinę, tzn ja mam brata, mój mąż ma 3 braci, każdy dostałby po 1 milionie, tyle samo nasi rodzice.
Mojej przyjaciółce kupiłabym mieszkanko i coś tam wpłaciła na konto...
Z 5 milionów przeznaczyłabym na pomoc chorym dzieciakom...

Zebrałabym swoje kumpelki i pojechałybyśmy na miesiąc, albo 2 na jakąś farmę piękności i zaszalałybyśmy, począwszy od drobnych masaży, fryzjera po ekstremalne metamorfozy łącznie z operacjami, jeśli tylko któraś by chciała...

Jeśli chodzi o mnie to kupiłabym 2 mieszkanka dla moich córek, otworzyła własną knajpę, na bank kupilibyśmy, bądź zbudowali jakiś pensjonat nad jeziorem z dużą ilością koni i tym byśmy się zajmowali...

Reszta kasy na lokaty, część na inwestycje i tyle...



Oglądałyście film "Niemoralna propozycja"?
Mam pytanie do skinnybitch:

Czy mogłabyś spędzić 1 noc z innym facetem za niezłą kasę?
Ile musiałoby być tej kasy, żebyś poszła na taki układ - o ile byś poszła oczywiście?
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#45 skinnybitch

skinnybitch
  • Użytkownik
  • 1630 postów

Napisano 08 sierpień 2008 - 05:19

Kahela, hmm tos mnie zaskoczyła :roll:

Wiesz moja odp bedzie dziwna...Nigdy sie nad tym nie zastanawialam i nie potrafie jednoznacznie na to pytanie odp...Gdyby gosc dawal z milion zlotych, byloby to pozno w nocy po grze w karty alkoholu i pod wplywem szoku wywolanego taka propozycja byc moze bym sie zgodzila...A do tego gdybym miala problemy finansowe...

Teraz odpowiadam ze napewno nie ale nie wiem jak by to bylo gdybym sie faktycznie w takiej sytuacji znalazla.... :evil:

Pytanie do Ceratki
Zawsze bylas taka osoba ktora wali co mysli prosto z mostu :?: Czy nuczylas sie tego z czasem?
Dołączona grafika

#46 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 09 sierpień 2008 - 16:14

Zawsze bylas taka osoba ktora wali co mysli prosto z mostu :?: Czy nuczylas sie tego z czasem?

hmm
trudne pytanie ;-)
ja z natury jestem taka że "nie dam sobie w kaszę dmuchac" ;-)
kiedyś myślałam to co teraz mówię ;-) zatrzymywałam to w sobie, wolałam zacisnąć zęby i być cicho...
Ale to mała byłam ;-) choć też nie raz mi się oberwało, za przewracanie oczami np w rozmowie z nauczycielką 1 klasie podstawówki itd

potem .. łoj.. potem byłam masakra > Gimnazjum ;-) mówiłam co myślę w najbardziej nieodpowiednich momentach ;-)

teraz albo mówię to co myślę, albo nie mówię nic ;-) a jak już mówię to staram sie tak delikatniej... :)
Także się uczę i pracuję nad tym, bo nie raz 'oberwało' mi się za szczerość

A tak w ogóle to ja mogę się wydawać jakaś.. ostra, chamska czy coś, czy taka silna... ale .. ja tu powiem, co myślę, będę np zła czy coś a w innej sytuacji poryczę się jak dziecko... ;)



i jakie ja mam pytanie zadać? :)


Pytanie do Milagroso:
Co cie skłoniło do "zaistnienia" na forum? nie obawiasz sie "zjedzenia" przez babki? :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#47 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7119 postów

Napisano 24 sierpień 2008 - 17:33

jeżeli Milagroso nie odpowie w ciągu dwóch tygodni to cerrata zmienisz osobę ;-)
żeby wywiad dalej zaczął działać

ale czekamy nadal na odp. od Milagroso ;-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#48 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 24 sierpień 2008 - 18:01

ale ja to już dawno napisałam, to może już teraz zmienić osobę? ;-)
jak tak to innego facia ;-) np do PdM
:)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#49 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1397 postów

Napisano 25 sierpień 2008 - 11:04

Co cie skłoniło do "zaistnienia" na forum? nie obawiasz sie "zjedzenia" przez babki? :)


no więc skoro na mnie przyszła pora to odpowiem...

Co mnie skłoniło... kiedyś w poszukiwaniu odp. na tematy związane z wami (kobietami ;)) trafiłem na wasze forum, przez jakiś obserwowałem je anonimowo aż pewnego pięknego dnia postanowiłem dołączyć do waszego grona. :)

zjedzenia się nie obawiam ponieważ jestem łykowaty. :lol:


To teraz moje pytanie? hmm...

więc pytanie do Madzi81 ;)

Jaka była by Twoja pierwsza reakcja na wieść że urodzisz trojaczki. ;)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#50 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 25 sierpień 2008 - 11:30

więc pytanie do Madzi81 ;)

przypuszczałam, że to na mnie padnie ;-)

Jaka była by Twoja pierwsza reakcja na wieść że urodzisz trojaczki.

;-) no tak, pytanie na czasie :)

Taka całkiem pierwsza, to na pewno przerażenie i myśli: jak ja sobie z taką bandą na raz poradzę?? Jak ja je urodzę??
Potem przyszłoby zapewne zupełnie inne uczucie, no ale pytanie dot. pierwszej reakcji.

Pytanie do milli
Jak postrzegasz chorwacki naród? Jacy są Chorwaci tak na co dzień?

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#51 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 25 sierpień 2008 - 11:51

Z moich obserwacji chorwacji sa bardzo podobni do Polakow. Nie zwiedzalilam jeszcze calej Chorwacji ale w Dalmacji czyli na polodniu kraju ludzie sa w wiekszosci bardzo mili, uprzejmi i sympatyczni aczkolwiek jak wszedzie zdajaza sie mniej mile osobniki :) Mysle, ze sa wiekszymi patriotami niz Polacy, ale to ze wzgledu na niedawna wojne.
Z tego co zaobserwowalam w dalmacji gdzie zyja glownie z turystyki ludzie bardziej hmm korzystaja z zycia. Chodzi mi o to, ze np duzo czasu spedzaja w barach pijac kawe ze znajomymi, albo przesiaduja na tarasach ktore niezadko sa wielkie jak dom bo u nich jest wystarczajaco cieplo przez ok 9 miesiecy aby moc usiascza domem i byc blizej natury :D
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#52 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 25 sierpień 2008 - 11:55

milli, kolej na ciebie, pytanko skieruj do kogos ;-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#53 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 25 sierpień 2008 - 12:21

oops, zapomnialam :oops:

pytanie do cerrata: jak widzisz swoja przyszlosc zwiazana z zawodem fotografa?
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#54 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 25 sierpień 2008 - 12:25

milli, oj ty cholerko mała ;-)
jak widzę... w różu :P

kończę szkołę, staram się o dotacje i kredyty ;-) o lokal od miasta (tzn wynajem), o wspólnika się staram :P haha
sesje studyjne i plenerowe, zwykłe zdjęcia... jakoś tak ;-) a po pracy zdjęcia fajniejsze niż legitymacyjne ;-)
>


pytanie do: madzi

Jak myślisz jak potoczyłoby się twoje życie gdybyś nie wyjechała z kraju? Jakby teraz wyglądało? :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#55 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 25 sierpień 2008 - 12:41

ech, trudne :-P
hmm, nie wiem. pewnie latwiej by mi bylo o stala prace, bo tu jestem zalatana, raz tu raz tam a raz nigdzie :D ale to juz nie wiem od czego zalezy. A zebym nie wyjechala z kraju to musialabym nie poznac P. :) jak jego poznalam to nie bylo innej opcji jak tylko jechac razem:*** wiec z nim nie zylabym tam. zakladam, ze by byl to inny facet. moze mialabym juz dzidzi, co jakos tak strasznie pragne :D nie wiem to trudne tak rozmyslac, gdybac :D mi jest dobrze, jestem szczesliwa z tego wszystkiego co mam <dreams></span>
Jedno jest pewne, po tych kilku latach odwyklam od paru rzeczy, tam jest inaczej tu jest inaczej. tam by wygladalo inaczej a tu wyglada inaczej :D ale tajemniczo, co ;-)

Pytanie do Elodi, jak reagujesz na glupote, chamstwo i prostactwo ludzi?
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#56 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6709 postów

Napisano 25 sierpień 2008 - 13:01

Hmm, szczerze to żyjąc w XXI wieku trzeba się chyba z tym oswoić, bo ten kto z pana przeszedł na chama, taki już pozostanie mi się wydaje. Nie toleruję chamstwa i głupoty ludzkiej, jak każdy kto taki nie jest podejrzewam, ale jeśli znam takie osoby i można jeszcze z nimi coś załatwić, to staram się pomóc i włączyć ich nieużywane komórki. Dla niektórych już za późno. To co się teraz na świecie dzieje, to totalna porażka, ale gdyby człowiek tym wszystkim miał się przejmowac, zapewne dawno by siedział w psychiatryku i na własne życzenie by stamtąd nie wychodził. Byłabym wdzięczna, gdyby takim ludziom życie dokopało i zrozumieli faktycznie co jest słuszne. Ale świat niesprawiedliwym jest <bezradny></span> Życzę tylko sobie, żeby moje dzieciaki przyszły wyrosły na porządnych ludzi, bo to czy świat za 20 lat będzie lepszy... :roll:

[ Dodano: 2008-08-25, 14:04 ]
Pytanie do Kaheli: Gdybyś mogła coś w sobie zmienić, co by to było i dlaczego?

#57 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5351 postów

Napisano 25 sierpień 2008 - 13:24

oj...omijam wygląd, bo tu chciałabym zmienić dużo :-P

Może wolałabym być trochę łagodniejsza..? Mieć więcej cierpliwości..?
Bo jestem wybuchowa, roztrzepana, wszędzie mnie pełno, lubię postawić na swoim, twardo bronię swojego zdania, jeśli mam rację to nie ustąpię...

To wbrew pozorom przysparza wrogów ;-)

Pytanie do kasiatoja:

Co jest w stanie wywołać u Ciebie rumieniec zażenowania i zawstydzenia..?

#58 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1244 postów

Napisano 26 sierpień 2008 - 08:32

ojjej... długo zastanawiałam sie nad tym pytaniem...
Będzie to na pewno wtedy, gdy ktoś prawi mi komplementy (wtedy zupełnie się zacinami nie wiem czy przyznać jemu rację czy zaprzeczyć :-> ), jak się mocno śmieję, :oops:, kiedy sie zawstydzę... oj, mogłabym długo wymieniać.
nie potrafię ukryć swoich uczuć, choćbym chciała..Jak dla mnie jedno z gorszych sytuacji gdy strzele gafę, ktoś widzi moje zakłopotanie i przy wszystkich głośno o tym mówi i zwraca na to uwagę :oops: a ja wtedy mam ochote zapaść sie pod ziemię :!:


Pytanie dooo Calineczki :-D
Na co jesteś zbyt młoda a na co już za stara? :mrgreen:

#59 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7470 postów

Napisano 26 sierpień 2008 - 08:49

Pytanie dooo Calineczki :-D
Na co jesteś zbyt młoda a na co już za stara? :mrgreen:

wow ciekawe pytanie .
trudne pytanie . Za młoda jestem aby umierać ( takie mysli krążyły mi po głowie kiedy wykryłam guzek w piersi ) nic innego nie przychodzi mi do głowy
a za stara jestem na co tygodniowe imprezy , bezsensowne i nieuzasadnione obrażanie sie koleżanek, jestem za stara na to aby przejmowac sie tylko i wyłącznie swoim wyglądem no i czasami się zastanawiam czy nie jestem już za stara aby próbowac się troche zmienić


Pytanie do Kaheli:

czy zastanawiałaś sie kiedys nad tym aby mieć jeszcze jedno dziecko ( chłopca np ) i czy bierzesz taką ewentualnośc pod uwagę ( jesli tak to kiedy)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#60 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5351 postów

Napisano 26 sierpień 2008 - 09:02

Oj calineczka, czasami myślę o synku, tym bardziej, że zawsze chciałam mieć syna, miał mieć na imię Jakub...
No, ale mam dwie córki i na chwilę obecną nie planuję więcej dzieci, tym bardziej, że Maja już ma cztery lata i chcę w końcu wrócić do pracy, nie chcę znowu wskakiwać w pieluchy... ;-)

Jeśli kiedykolwiek miałabym się zdecydować na trzecie dzieci, to musiałabym mieć 100% pewność, że będzie to syn (raczej niemożliwe) i mieć własne mieszkanie...też niemożliwe, bo teraz planujemy wziąć kredyt i zanim spłacimy to będzie czas na emeryturę, a nie na dziecko... :-P


Pytanie do tuptunio:

Kogo zabrałabyś na bezludną wyspę, gdybyś wiedziała, że spędzicie tam najbliższe 10 lat?
Masz do wyboru tylko 1 osobę...

Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych