Gnioty wg mnie to:
I mogę tak wymieniać i wymieniać... nie pamiętam wszystkich tytułów, ale generalnie zaliczyłabym tutaj praktycznie wszystkie komedie romantyczne - są tak przewidywalne i mdłe, że aż się słabo robi...
Napisano 05 lutego 2011 - 20:51
Napisano 05 lutego 2011 - 22:25
Napisano 06 lutego 2011 - 15:49
a myslałam że jestem sama w takich odczuciachTak durnego filmu nie widziałam już dawno.
podobnie zreszta jak Dlaczego nieObejrzałam raz "Tylko mnie kochaj" i to do dziś jest jeden z najgłupszych filmów, jakie w życiu obejrzałam. Nie wiem, kto wymyśla te scenariusze
znaczy jesli uważam iż jest do bani to niedorosłam ?? no fakt.. jest tu przekaz że : tylko miłość sie liczy, tylko mnie kochaj ...nic wiecej.. Ale nie liczy sie tyle JAKI TEMAT ale JAK PODANY. Choć już lepszy jest Tylko mnie kochaj niż np. CiachoDo niektorych filmow trzeba dorosnac
no fakt..Nigdy w zyciu lepsze, tu juz niezbyt im wyszło.Ja wam pokażę
Napisano 06 lutego 2011 - 21:03
O tak,dorzucę jeszcze-Wyjście awaryjne z panią Bożeną Dykiel w roli głównej.Świetna komedia.Ja tam zawsze bede fanka Kogel Mogel
Napisano 06 lutego 2011 - 21:29
Owszem, ale chyba nie kwalifikujesz do tych filmów "tylko mnie kochaj" czy innych polskich "romansideł"?Do niektorych filmow trzeba dorosnac,
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 06 lutego 2011 - 22:27
dorosnąć to trzeba do filmów Kieślowskiego, a nie do tego... słit filmikuDo niektorych filmow trzeba dorosnac
Kogel Mogel
Napisano 07 lutego 2011 - 07:18
i aktorzy...Gdzie są te komedyje z tamtych lat!?
Napisano 07 lutego 2011 - 08:41
Dla mnie to smętny film.Za to chwalę sobie film Dziewczyny do wzięcia.Podobno dobry jest też Rejs
Gdzie są te komedyje z tamtych lat!?
Dlatego nie przepadam za polskimi współczesnymi produkcjami.Natomiast co jeszcze zauważyłam że w naszych polskich filmach z zamiłowaniem ( poza komediami rom) uzywaja przekleństw. Bez kur.. zaj..itp sie nie obejdzie. Koniecznie w dużej dawce.
Napisano 07 lutego 2011 - 09:14
mąż Rejs chwali. Zobaczymy.Dla mnie to smętny film.Za to chwalę sobie film Dziewczyny do wzięcia.
Gdzie młode owe dziewczyny ze wsi jada do miasta i zapoznają panów
np. film Sara...Dlatego nie przepadam za polskimi współczesnymi produkcjami
Napisano 07 lutego 2011 - 10:36
Natomiast co jeszcze zauważyłam że w naszych polskich filmach z zamiłowaniem ( poza komediami rom) uzywaja przekleństw. Bez kur.. zaj..itp sie nie obejdzie. Koniecznie w dużej dawce.
mnie to irytuje
np. film Sara...
Napisano 07 lutego 2011 - 11:04
a dla mnie to nie jest wytłumaczenie...to że film akcji nie znaczy że co 2 słowo musi byc ..............................................Sajuri napisał/a:
np. film Sara...
to jeszcze można wybaczyć, bo gangsterzy mafia itp
nie wszyscy, ja nie. Może powinnam obejrzeć do konca - wytrzymałam 30 minut.Wszyscy się zachwycają "Lejdis
co jak co ale tego aktora lubie. Swietnie zagrał i w filmie o JPII i Chopina . A to nie łatwe role.Adamczyk
Napisano 07 lutego 2011 - 11:07
co jak co ale tego aktora lubie.
a co mieli mówić? "o kurcze", "do jasnej ciasnej"? Akurat w "Sarze" czy "Psach" przekleństwa są naturalne, bo tak jest faktycznie, odwzorowują rzeczywistość. Natomiast w Lejdis czy innych polskich komediach, jest to wciśnięte na siłę, żeby było "śmiesznie"...a dla mnie to nie jest wytłumaczenie...to że film akcji nie znaczy że co 2 słowo musi byc
Napisano 07 lutego 2011 - 11:21
mi sie nie przejadł.ale jak będziesz jadła swoje ulubione danie codziennie to też w końcu nie będziesz mogła już na nie patrzeć?
Sajuri napisał/a:
a skad, ale nie musi być to W TAK DUŻEJ dawce. Według mnie oczywiscie. Ale każdy ma swoje zdanie...Sajuri napisał/a:
a dla mnie to nie jest wytłumaczenie...to że film akcji nie znaczy że co 2 słowo musi byc
a co mieli mówić? "o kurcze", "do jasnej ciasnej"
to już absurd .w Lejdis czy innych polskich komediach
Napisano 07 lutego 2011 - 14:50
Napisano 07 lutego 2011 - 20:34
Napisano 07 lutego 2011 - 20:39
słyszałam że bardzo dobry.Matka Teresa od kotów
Napisano 07 lutego 2011 - 21:54
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 07 lutego 2011 - 22:00
To taka pierwsza z polskich komedii romantycznych. Prosty, przyjemny film na wieczór. Nawet dosyć dobrze mi się oglądało, choć nie jestem do końca obiektywna, bo jestem zakochana w Bartoszu Opani, który grał główną rolęZakochani
Jak dla mnie flaki z olejem. Nie dotrwałam do końca. Pamiętam tylko, że chyba grała tam Fraszyńska i Żmijewski. Strasznie nudne.Ławeczka
Co do tego filmu nie mam jednoznacznej opinii. Nie był zły, ale sam fakt, że nie do końca już pamiętam szczegółów poszczególnych wątków świadczy o tym, że jakiegoś nadzwyczajnego wrażenia na mnie nie wywarł. Najbardziej z całego filmu zapamiętałam chyba muzykę i Chyrę, którego naprawdę uwielbiam w roli ojca głównego bohatera."Wszystko co kocham"
Napisano 07 lutego 2011 - 22:20
to stary czy nowy film ??Wszystko co kocham
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Chcesz przejrzeć dowolną Księgę Wieczystą znając tylko Adres? |
|
|
|
Firanowa ( i nie tylko) maniaczka... |
|
|
|
Jakie polskie miasta brać pod uwagę? |
|
|
|
Polskie księgarnie w UK |
|
|
|
Filmy porno w Waszym związku |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych