"Śluby panieńskie"
W pełni ię zgadzam - byłam na nim w kinie i miałam nadzieję na coś niekoniecznie śmiesznego, ale chociaż na poziomie, a tu ani humoru, ani niczegoco za nudny film!!!!..straciłam tylko czas na oglądanie tego
Dla mnie to też był minus mimo, że właśnie to miało być śmieszne - nie byłoa tu nagle dzwonią do siebie z komórek..jeszcze z aparatem
w dodatku jest scena..z autem..
A do tego film kończy się jakby bez zakończenia, tzn. w nieodpowiedni sposób jak dla mnie - tak ni tak ni siak.


















