Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

TYLKO POLSKIE FILMY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
209 odpowiedzi w tym temacie

#181 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 15 lutego 2011 - 17:06

"Śluby panieńskie"

co za nudny film!!!!..straciłam tylko czas na oglądanie tego

W pełni ię zgadzam - byłam na nim w kinie i miałam nadzieję na coś niekoniecznie śmiesznego, ale chociaż na poziomie, a tu ani humoru, ani niczego :roll:

a tu nagle dzwonią do siebie z komórek..jeszcze z aparatem :mrgreen: w dodatku jest scena..z autem.. :shock:

Dla mnie to też był minus mimo, że właśnie to miało być śmieszne - nie było <bezradny></span>
A do tego film kończy się jakby bez zakończenia, tzn. w nieodpowiedni sposób jak dla mnie - tak ni tak ni siak.

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#182 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 15 lutego 2011 - 18:18

Tez slyszałam że Sluby Panienskie sa do .. <dupaaa></span> i widze że sie potwierdza.

że właśnie to miało być śmieszne - nie było

dla mnie to żałosne bo albo sie trzymay " dawnej epoki " i mówimy wierszem albo uwspólczesniamy.

Pamietam jak byłam w kinie na Zemscie. ( było na sali 8 osób) :lol:
ale że miałam bilet z pracy za 5 zł - poszłam. . Rany... nigdy tak sie nie nudziłam. Ksiązka ok ,film szczegolnie rola Figury - na nie.

[ [i]Dodano: 2011-02-16, 10:19
]

Jeszcze mi sie przypomniał film
Jutro idziemy do kina ogladalam juz chyba 3 razy, nigdy mi sie nie znudzi.
Jest świetny, mimo że to film w którym gra młode pokolenie aktorów.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#183 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 16 lutego 2011 - 20:06

rozmowy noca widziałam kilka razy film, jest banalny , ale lubie go , podoba mi sie historia :)
jasminum mi sie bardzo podoba :)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#184 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 12 lipca 2011 - 18:11

Ogladałam ostatnio Komornika - i w sumie nie zachwycił mnie jak strasznie
Tato - swietny film. Naprawde polecam jesli ktos nie widział
A dzis obejrze Pestke - tez jestem ciekawa jaki bedzie
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#185 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 13 lipca 2011 - 06:49

Ja nie nawidzę polskiego kina jest takie beznadziejne, udaje być śmieszne i te teksty tragedia.

Jedyny film jaki pokochałam to Wojna polsko ruska z Szycem (uwielbiam go jako aktora i jeszcze filmy z nim przejdą)
a i jeszcze Lejdis i to wszystkie z polskich jaie oglądałam, zamierzam obejrzeć Jak pozbyć się celulitu mam nadzieję zę bedzie tak samo dobry jak Lejdis
Dołączona grafika

#186 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 13 lipca 2011 - 07:16

nie nawidzę polskiego kina jest takie beznadziejne, udaje być śmieszne i te teksty tragedia

tego nowego czy starego nie lubisz ??

Bo według mnie stare jest dobre. Ogladałam wczoraj Pestke i jestem pod urokiem filmu.

Lejdis i

nie zachwycił mnie.Podobnie jak testosteron czy ciacho
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#187 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 13 lipca 2011 - 07:35

nie nawidzę polskiego kina jest takie beznadziejne, udaje być śmieszne i te teksty tragedia

tego nowego czy starego nie lubisz ??



o starym to nie wspomnę - bo może z 1-2 filmy oglądałam jak byłam mała, a nowe to jeszcze gorsza tragedia

Bo według mnie stare jest dobre.

nie lubię i już, tak samo jak ktoś nie lubi horrorów bo boi się, a mnie polskie kino nudzi

testosteron czy ciacho

no fakt beznadziejne filmy , testosteron 5 min oglądałam, a ciacho 10 min
Dołączona grafika

#188 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 13 lipca 2011 - 11:11

o starym to nie wspomnę - bo może z 1-2 filmy oglądałam jak byłam mała, a nowe to jeszcze gorsza tragedia

według mnie stare sa dobre np. Kogoel Mogel ;)
ale nowe mi sie nie podobaja ...chyba ze Nigdy w zyciu :P bo akurat to lubie

nie lubię i już

nooo spoko, ja Cie nie przekonuje do ogladania filmów polskich tylko pisze ze według mnie stare sa ok
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#189 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 13 lipca 2011 - 11:17

Wszystko, co kocham

Piękna wiosna 1981 roku w Polsce. W nadmorskim miasteczku 18-letni Janek, syn oficera marynarki wojennej, zakłada zespół punkrockowy, by głośno krzyczeć o rzeczach dla niego najważniejszych. Jego życie wypełnia muzyka i pierwsza wielka miłość - Basia, nic jednak nie jest trwałe. "Solidarność" walczy o wolność i demokrację, w kraju narasta napięcie. Komuniści potajemnie szykują stan wojenny. Bunt młodości w czasie politycznej zawieruchy może stać się zarzewiem tragedii. Gwałtowny konflikt z komisarzem stanu wojennego i śmierć bliskiej osoby zmienią w świecie Janka wszystko.


Polecam obejrzeć ten film, naprawdę świetny, przejmujący, wzruszający, właściwie nie wiem jak go inaczej opisać.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#190 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 13 lipca 2011 - 11:23

Ja nie nawidzę polskiego kina jest takie beznadziejne, udaje być śmieszne i te teksty tragedia.

Ja także,jeszcze te dawne komedie są fajne np.Kogel Mpgel,czy Sexmisja,Nie lubie poniedziałku,Poszukiwany-poszukiwana itd.są milusie.
A te nowe już to zupełnie nie moja bajka. :mrgreen:

#191 piccola

piccola
  • Użytkownik
  • 268 postów

Napisano 13 lipca 2011 - 14:13

Większość polskich filmów jest robionych na jedno kopyto, dlatego też nie przepadam za polskim kinem.

Ale jest jeden film, który utkwił mi pozytywnie w pamięci, mianowicie "Dzień świra" :).

#192 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 13 lipca 2011 - 15:14

"Dzień świra" :).

o ten film też obejrzałam ale dzięki P. sama nigdy bym nawet na niego nie spojrzała, " Dzień świra" był taki nietypowy, ale po obejrzeniu tego filmu dziwne uczycie miałam - nie był za fanjy
Dołączona grafika

#193 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 13 lipca 2011 - 18:37

Ale polskie filmy to nie tylko glupie komedie romantyczne ;-) naprawdę jest wiele ciekawych i wartosciowych, ale moze nie az tak promowanych, jak te wszystkie "Ciacha".

#194 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 13 lipca 2011 - 18:43

Ale polskie filmy to nie tylko glupie komedie romantyczne ;-) naprawdę jest wiele ciekawych i wartosciowych, ale moze nie az tak promowanych, jak te wszystkie "Ciacha".

Np.film ,,Przesłuchanie'' z Krystyną Jandą.Moim zdaniem bardzo dobry film.Z tym,ze nie należy on do nowości.

#195 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 21 lipca 2011 - 20:57

stare filmy sa fajne , ale po Tato nie było dobrego filmu.
lubie nigdy w zyciu czy tylko mnie kochaj , ale sa to komedyjki romantyczne na umilenie wieczoru.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#196 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 10 sierpnia 2011 - 10:38

Polecam Pogoda na jutro. Mnie osobiscie - zachwycił. Dobra gra aktorska Jerzego i Macieja Stuhr.

Film opowiada o meżczyznie ktory przed 19 laty uciekł od rodziny do zakonu. Po latach przez przypadek prawda wychodzi na jaw, i zostaje wyrzucony z niego. Zamieszkuje ze swoja rodzina - żona i dziecmi. żona mieszka z konkubinem, jedna córka bierze narkotyki, druga wystepuje w ponizajacym tv show a syn jest cynicznym politykiem....
Film wart uwagi.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#197 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 10 sierpnia 2011 - 10:41

Polecam Pogoda na jutro


Fajny film, a piosenka religijna z Myslovitz najlepsza :mrgreen: :lol:

Dobra gra aktorska Jerzego i Macieja Stuhr.


Obaj sa swietni ;-)

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#198 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 10 sierpnia 2011 - 11:38

katti, i zabawnie pokazany swiat polityki ;)
Mimo ze to w sumie nowy film bo chyba z 2003 ? niepamietam to jest naprawde swietny
A ja raczej tych nowych polskich filmow nie lubie - tylko stare
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#199 Agnieszka112

Agnieszka112
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 10 sierpnia 2011 - 15:39

Polecam "Cztery noce z Anną" - coś pięknego - w klimacie, smutne, takie polskie...przyziemne, ale z urokiem.

Zmróż oczy też niezłe :)

#200 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 21 sierpnia 2011 - 20:26

Pogoda na jutro

Faktycznie film wart polecenia, bo nie jest w ogóle podobny do wszystkich innych cukierkowych polskich filmów, gdzie nic się nie dzieje. Trochę zabawny, trochę poważny - naprawdę dobry <ookk></span>

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych