Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Zagraniczne podróże i wycieczki - porady

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
144 odpowiedzi w tym temacie

#141 Ramma

Ramma
  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 25 marzec 2016 - 13:09

ok, dzięki za wyczerpującą odpowiedź dużo mi się rozjaśniło w kwesti pzejazdu i dlaczego jest tak ważne rozplanowanie :)

#142 Kaszelek

Kaszelek
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 02 kwiecień 2016 - 16:22

Nie ma za co, służę pomocą. To jednak mimo wszystko są rzeczy, które od nas nie zależą i dobrze jest być za granicą pod opieką odpowiedzialnego przewoźnika, który dba i o sprzęt i o ludzi w nim, a nie pozostawia ich na pastwę losu. Wycieczka to jedno, przyjemna sprawa i raczej nikt nie chce się przejmować w trakcie tym, co może być "gdyby" tylko bawić się jak umie i mieć spokój ducha, że jednak gdyby to nie musi myśleć, bo ktoś myśli za niego i ten dojazd/powrót bedzie zorganizowany nawet żeby się waliło i paliło :P

#143 Ramma

Ramma
  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 03 kwiecień 2016 - 23:25

no jasne, zwłaszcza jak nie jeździ się samemu tylko np. z rodziną :) zdążyłam się zorientować już przez ten czas i na pewno eco jest tu faworytem, także ja już pytań  nie mam i nie będę dalej ciągnąć - niech wątek żyje swoim życiem :) pozdrawiam!

#144 green

green
  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 25 sierpień 2016 - 12:45

Cześć, czy może któraś z Was jechała na własną rękę do Hiszpanii i mogłaby podzielić się doświadczeniami? Chodzi mi głównie o miejsca gdzie można będzie pojeździć rowerami.

I kolejna sprawa czy wykupowałyście ubezpieczenie turystyczne? Ja póki co porównywałam składki w Rankomat.

#145 Mortala1

Mortala1
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 29 sierpień 2016 - 11:07

Cześć, czy może któraś z Was jechała na własną rękę do Hiszpanii i mogłaby podzielić się doświadczeniami? Chodzi mi głównie o miejsca gdzie można będzie pojeździć rowerami.

I kolejna sprawa czy wykupowałyście ubezpieczenie turystyczne? Ja póki co porównywałam składki w Rankomat.

Ja akurat byłam w Chorwacji na własną rękę i szczerze polecam zakup ubezpieczenia turystycznego, bo za granicami leczenie jest jedną z najdroższych atrakcji, a czasem  i wymaganych. Wiadomo, że nie warto przepłacać za składki bo nie wiadomo, czy nawet się wykorzysta, ale mimo wszystko warto wziąć firmę, która to ubezpieczenie pokryje. Obecnie korzystam z Liberty Ubezpieczenia i wydają się solidną firmą. A wy jakie macie doświadczenia z nimi?