Oni wybrali taką-ich sprawa.
Oni nie wybrali, juz tacy są.
Napisano 10 stycznia 2009 - 18:30
Oni wybrali taką-ich sprawa.
Napisano 19 listopada 2009 - 21:23
Napisano 23 listopada 2009 - 17:29
Nie lubisz,ok,ale co bys zrobila jakby Twoje dziecko zalozmy mialo takie sklonnosci?Mnie tam nie obchodzi kto z kim sypia,ale jesli chodzi o adopcje dzieci przez takie pary ,to tez bylabym przeciwna.jeszcze może kobity tak ale... facet niee!
ja wogole nie lubię takich osób.. a co dopiero żebym ich poparła by adoptowali dzieciaki..
Napisano 23 listopada 2009 - 21:28
podzielam Twoje zdanieMnie tam nie obchodzi kto z kim sypia,ale jesli chodzi o adopcje dzieci przez takie pary ,to tez bylabym przeciwna.
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
Napisano 24 listopada 2009 - 17:14
Napisano 25 listopada 2009 - 10:53
Napisano 14 grudnia 2009 - 10:53
Napisano 14 grudnia 2009 - 11:08
i to wielkie... aż się dziwię jak ona z nim wytrzymuje?Mial szczescie,ze trafil wlasnie na taka zone
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
Napisano 14 grudnia 2009 - 11:43
Napisano 14 grudnia 2009 - 11:53
Napisano 14 grudnia 2009 - 12:01
Napisano 14 grudnia 2009 - 12:26
zwłaszcza jak ojciec nie żyje...np. z ojcem
Napisano 14 grudnia 2009 - 18:52
mojej kolezanki dziecko widziłao tata pol roku temuMoim zdaniem dzieciaki z rozbitych rodzin,maja jakis kontakt np. z ojcem jezeli wychowuje go matka
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 14 grudnia 2009 - 23:12
Napisano 27 grudnia 2009 - 21:08
Kwestia wychowania dzieci przez homoseksualistow. Mowie stanowcze nie
Nie wyobrazam sobie, zeby dziecko nie miala wzorca osobowego np. w postaci mamy, bo bedzie wychowywane przez dwooch "tatusiow".
Napisano 25 września 2010 - 18:12
raczej napewno.bedzie wysmiewane a moze nawet i przesladowane
Napisano 29 września 2010 - 16:29
tzn tolerujsz ich ale jednak nie do konca , tzn tolarujesz ich orientacje ale nie uwazasz ze sa normalnymi ludzmi , czyli takimi , ktorzy moga wychowywac dzieci ? czy dlatego tego nie popierasz bo nasze spoleczenstwo nie jest na to gotoweja jestem bardzooooooooo tolerancyjna
nie mam uprzedzeń do nich
ale adopcji mówie nie
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych