Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

UGG - czy warte ceny?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 anka.jonska

anka.jonska
  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 12:45

Z góry mówię, że nie pytam o podróbki tylko oryginalne UGG z welną w środku. Czy one są ciepłe? W zeszłym roku trafiły się mrozy nawet do -20, teraz ma być zima stulecia, a ja wiecznie w rozjazdach, wiecznie zmarznięta  i chora non stop. Rok temu tylko ogrzewacze narciarskie do rękawiczek włośone do butów dane przez koleżankę mi stopy uratowały po staniu kilka godzin na mrozie. Myślałam, że mam ciepłe buty... ale się pomyliłam. Moja jedna koleżanka pare lat temu mówiła, że w UGG całą zimę hasała i to na gołą stopę i jej ciepło było. Czy ktoś może potwierdzić albo zaprzeczyć czy one się nadają na bardzo zimne warunki? Bo jednak wydać 800-900 zł na buty to nie mało.

p.s. każde buty impregnuje więc przemakania się nie boję.

Użytkownik anka.jonska edytował ten post 29 wrzesień 2017 - 12:46

Miłego dnia ;)

#2 nabali

nabali
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 30 listopad 2017 - 04:30

Hej, zdecydowałaś się w końcu na zakup? 
Według mnie na suchą i ostrą zimę Emu lub UGG są świetne. Nigdy w życiu nie było mi tak ciepło w stopy jak właśnie w nich, miewałam różne typy butów, skórzane i nie skórzane, ocieplane i nie ocieplane w przedziałach cenowych >300zł i zawsze kończyło się tym samym - zapaleniem pęcherza z przeziębienia. 

Buciki tych marek możesz kupić choćby na zalando z 10% zniżką. Według mnie każdy powinien mieć takie buty gdzieś tam w szafie :)

#3 iziczka

iziczka
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 30 listopad 2017 - 12:41

Ja sama nie miałam, ale wiele koleżanek też mi mówiło, że to najcieplejsze i najlepsze buty jakie miały na zimę, więc coś w tym musi być. Tylko faceci mówią, że to wygląda jak brzydkie kapcie :D no ale z drugiej strony lepsza wygoda i ciepełko, niż przejmowanie się tym.

#4 sosimply.pl

sosimply.pl
  • Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 08 grudzień 2017 - 10:00

Również muszę sprawdzić! Ale chyba warto wydać troszkę więcej i kupić dobre obuwie :) Wygoda i ciepło w zimie wygrywa przede wszystkim :)