Jesli moga o lekarzach badaniach itp!
Mam dzisjy problem! Wstydze sie ale to bardzo isc do ginekologa ! Nie moge sie przelamac mam jakies leki trzese sie jak galareta i zawsze odwoluje
Napisano 10 września 2016 - 00:41
Napisano 19 września 2016 - 02:21
Napisano 24 stycznia 2022 - 13:54
Z fobiami najlepiej jest tak, że warto się z nimi konfrontować
Pójdź do kogoś poleconego, zobaczysz, że za chwilę będzie po strachu.
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Pozowanie do aktów- wstydziłybyście się? |
|
|
|
Czemu on się mnie wstydzi |
|
|
|
[03.03.2009] wtoreczek bezwstydny rozporeczek :P |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych